Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Przypięty temat 'Aktualności i polityka" w dziale "O wszystkim i o niczym"

  1. #1
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny Przypięty temat 'Aktualności i polityka" w dziale "O wszystkim i o niczym"

    Witam szanownych Torgowiczów.

    Jak wszyscy wiedzą z początkiem roku szanowna administracja skasowała dział Aktualności, w którym można było merytorycznie porozmawiać na ciekawe tematy dotyczące świata, wydarzeń, polityki czy ekonomii. Powodem miało być rzekomo niskie zainteresowanie tym działem Torgowiczów. Jednak zauważyłem, że od tego czasu na forum już w zasadzie nie rozmawia się na powyższe tematy.

    Dobrym przykładem był temat związany z zamieszaniem dotyczącym ustawy o IPN, który zbulwersował Izrael - dopóki istniał dział Aktualności, temat cieszył się powodzeniem i odbywała się dość ciekawa dyskusja. Po przerzuceniu tematu do "O wszystkim..." temat niemal natychmiast przepadł na dalsze strony działu i w zasadzie dyskusja natychmiast się zakończyła. Podejrzewam, że podobnie byłoby, gdyby teraz zrobić temat dotyczący ostatnich wydarzeń w Syrii.

    Wiem, że administracja na 100% nie przywróci działu Aktualności, jednak moim zdaniem przydałoby się miejsce, gdzie będzie można rozmawiać na temat wydarzeń i polityki. Dlatego w ramach rekompensaty proponuję, aby utworzyć w dziale "O wszystkim i o niczym" temat "Aktualności i Polityka - rozmowy ogólne" oraz przykleić ten temat, aby był zawsze na samej górze działu, dzięki czemu nie przepadnie w czeluściach forum, a także Torgi nie będą musiały zakładać nowego tematu na każde wydarzenie z osobna, czy to po jakimś zamachu, czy podczas następnych wyborów (tak, jak to było w starym dziale aktualności) - będzie to kolejna zaleta, bo będzie mniej tematów = mniejszy syf na forum.

    Oczywiście jest to tylko moja luźna propozycja, do przedyskutowania przez użytkowników i administracje, ale wydaje mi się rozsądnym rozwiązaniem, w ramach rekompensaty za wyrzucenie działu Aktualności. Tylko przypominam, że temat powinien być przyklejony, gdyż inaczej nie będzie to miało moim zdaniem większego sensu.

    Discuss

  2. #2

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Lublin
    Wiek
    28
    Posty
    923
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Jak się zgodze to cos to zmieni?
    Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w sumie cyc 2 łapy to 2x bije
    tak samo wolf 1 szczęka 1 ugryzienie
    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ladujesz manasy na full zakladasz ssa zeby cie menele nie zdjeli na sudden bottle

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20


  5. #4
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,823
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Stary torg to teraz w 90% hajd park także nie licz na merytoryczne dyskusje, idź na wypok.

  6. #5
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Jestem za podyskutowaloby sie tera o rozpierdoleniu Syrii np

    ale nie bo przeciez aktualnosci rzadko uzywane ;pppp
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #6
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Kogo to obchodzi co na swiecie. Na tym forum rozmawia sie o otsach, ćpaniu i chorobach psychicznych (pies)
    Nic wincyj

  8. #7
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    proponuje usunac "o serwisie" toksyczne podforum nie dosc ze rzadko uzywane to bardzo czesto maja tu miejsce klotnie
    kto jest za lapka w dupe

  9. #8
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,304
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ja bym wyjebal cale forum i zostawil tylko dział premium. niech płacą jak chcą korzystać. dobrze myślisz pan śmieszna żaba z kubkiem w czapce

  10. #9
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja bym zostawil tylko temat psa i mozliwosc reklamowania otsow, to by przynajmniej smiesznie bylo

  11. #10
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Ogólnie to nie wydaje mi sie, żeby zbieranie tego typu tematów w zbiorczym było korzystne, bo to nie wygodne i nie zacheca do dyskusji, tematy typowe dla dzialu aktualnosci musza byc rozbite na osobne wątki i można je tworzyć w owionie.


    Za to może jednak warto byłoby przywrócić dział aktualności, z tego co kojarze to nie był on wcale w takiej złej kondycji i dodaktowym plusem wydaje się być przyciąganie przez niego mitycznych nowych użytkowników (z wyników google).

  12. #11
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to nie wydaje mi sie, żeby zbieranie tego typu tematów w zbiorczym było korzystne, bo to nie wygodne i nie zacheca do dyskusji, tematy typowe dla dzialu aktualnosci musza byc rozbite na osobne wątki i można je tworzyć w owionie.


    Za to może jednak warto byłoby przywrócić dział aktualności, z tego co kojarze to nie był on wcale w takiej złej kondycji i dodaktowym plusem wydaje się być przyciąganie przez niego mitycznych nowych użytkowników (z wyników google).
    Też mi się wydaje, że nie było tam wcale tak martwo. Dyskusje cichły na kilka dni, owszem, ale zaraz pojawiała się jakaś nowa okazja do wrzucania sobie na matki pogadania.

  13. #12
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Też mi się wydaje, że nie było tam wcale tak martwo. Dyskusje cichły na kilka dni, owszem, ale zaraz pojawiała się jakaś nowa okazja do wrzucania sobie na matki pogadania.
    Koniec koncow to byl ostatni dzial gdzie odbywaly sie jakiekolwiek normalniejsze rozmowy wykraczajace po za "chuj ci na matke pedale" xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #13
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    I dlatego uważam, że w ramach kompromisu admini mogliby zrobić temat "Aktualności i Polityka - rozmowy ogólne" w owionie, tylko temat musi być przypięty. Zresztą tak jak napisał alien, to będzie jeden temat zbiorczy, więc unikniemy potem zakładania nowych tematów typu "Wybory parlamentarne 2019", "Wybory prezydenckie 2020" lub "Wojna w kraju XYZ".

  15. #14
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale Alien napisał właśnie, że jeden temat zbiorczy jest bez sensu i jest to prawda, tak zwany fakt autentyczny. Nie będzie wiadomo o czym aktualnie dyskutujemy (czyją matkę szkalujemy i kogo wyzywamy od tępych prawaków/lewaków) i temat przepadnie gdzieś między pies rap produkszyn a jak latać samolotem xD
    Dział aktualności mógłby wrócić.

  16. #15
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Szczerze to wątpię, że admini to zrobią, jednak jeśli tak się nie stanie, to i tak uważam, że temat zbiorczy byłby alternatywą.
    @Decretis ;

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Aktualności i polityka - rozmowy ogólne
    Przez Aureos w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 14-04-2018, 18:29
  2. Polityka - nowości z naszego i nie tylko podwórka
    Przez Xoltro w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 403
    Ostatni post: 14-08-2012, 21:45
  3. Tagi obowiązujące w dziale "Skrypty i technika"
    Przez Killavus w dziale Skrypty i technika
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 23-12-2009, 22:09

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •