Reklama
Strona 1 z 4 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 57

Temat: [POLAND] Tibia 11 www.rookwar.pl - 28.04.2018 godzina 18:00!

  1. #1

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    21
    Siła reputacji
    0

    Domyślny [POLAND] Tibia 11 www.rookwar.pl - 28.04.2018 godzina 18:00!

    Tibia 11 - www.rookwar.pl
    Start 28.04.2018 godzina 18:00!




    Z wielką przyjemnością mam zaszczyt ogłosić I edycje Rookwar! Dołożyliśmy wszelkich starań, aby rozrywka na naszym serwerze była ekscytująca i jedyna w swoim rodzaju! Gwarantujemy dużą społeczność, dopracowaną mapę, dużą ilość zabawy, wyrównane profesje oraz nagrody dla graczy! Dodatkowo dla pierwszych kilkudziesięciu osób, które zalogują się jako pierwsze przewidzieliśmy prezenty!

    Dlaczego warto grać na tym serwerze?

    Przygotowaliśmy dla Was listę, która pozwoli wam zdecydować.

    -Dedykowany serwer - serwer umieszczony jest w największej profesjonalnej serwerowni w Warszawie.
    -Zbalansowane profesje - żadna nie ma znaczącej przewagi, każdą gra się w zupełnie inny sposób.
    -Darmowe punkty dla gildi - Na start serwera pierwsze sześć gildi którzy posiadają minimum 10 członków oraz mają rozpoczętą wojne, każdy ze członków dostanie 965 Tibia Coins!
    -Automatyczny zapis co 60 minut - nawet go nie zauważysz, stan gry jest zapisywany w tle co 60 minut. W ten sposób nawet w przypadku awarii Twoja postać ocaleje.
    -Jesteśmy otwarci - Ty też masz wpływ na rozwój serwera! Udzielaj się na naszym forum, przy projektowaniu i dodawaniu nowych rzeczy sugerujemy się opiniami oraz uwagami graczy. Jesteśmy tutaj dla Ciebie.


    -Jesteśmy wolni od BOTA! - Rozgrywka fair play! Możesz sprawdzić swojego PVP skila i zobaczysz czy jesteś parcelem, no handem czy eleganskim "punio" pekerem.
    -Kopie bezpieczeństwa przy globalsave - w przypadku poważnej awarii lub włamania nie ma obawy: Twoje konto jest bezpieczne!
    -System ulepszania broni - możesz ulepszać przedmioty, dzięki czemu staną się potężniejsze niż kiedykolwiek!
    -Inwazje - Świat Rookwar często nawiedzają inwazje strasznych potworów. To doskonała okazja do zebrania przyjaciół i zdobycia nowych przedmiotów!
    -Bossy - Wielki krok do przodu - system bossów został tak stworzony, aby każdy dostał indywidualny loot przedmiotów z zabitej besti.
    -Wojny guildi - Rozumiemy potrzeby graczy dla których Tibia wiąże się z nieustającą walką i wojnami. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy system wojen.


    -Loteria - Co godzinę na serwerze odbywa się loteria. Wystarczy być zalogowanym na serwerze aby wziąć udział w losowaniu. Można wygrać ciekawe nagrody.
    -Nieskończone supple - Runy, strzały, manafluidy się nie kończą. Zawsze będziesz gotowy do walki!
    -Darmowy customowy nick - Na Rookwar stworzysz całkiem za darmo postać z Twoim nickiem.
    -Darmowy PACC - Darmowe konto premium dla wszystkich graczy.
    -Ranking MMR - Match Making Ratio, tylko Rookwar posiada system który liczy ocene z zabójstw, śmierci oraz asyst.
    -Offline training - Znany z Tibii offline training, gdy jesteś wylogowany Twoja postać skiluje lepszy magic, shielding, distance, sword, club czy axe.
    -Strategiczne "miejscówki" - Gdy już zaczniesz grać na naszym serwerze i lepiej poznasz mapę, uświadomisz sobie jak zdominować przeciwnika gdy jesteście na trapie lub wąskich przejściach. Możliwe, że użyjesz jakieś dźwigni aby pomóc swojej drużynie.
    -Gwarantowane aktualizacje - Cały czas pracujemy i rozwijamy serwer, dziennie nad czymś pracujemy. To nasza praca na etat, przynajmniej raz na miesiąc możecie się spodziewać dużej aktualizacji oraz raz w tygodniu małego update z drobnymi poprawkami lub z dnia na dzień poprawkę jeżeli wykryjemy poważny błąd.
    -Doświadczony zarząd - Posiadamy doświadczonych ludzi którzy cały czas czuwają aby rozrywka była dobrze "zaprogramowana".
    -I wiele, wiele więcej - Sprawdź sam! Nie będę już pisał zalet naszego serwera. To co przeczytałeś to nie jest nawet promil tego co doświadczysz na serwerze.









    Do zobaczenia na Rookwar!
    Ostatnio zmieniony przez wdowka1 : 17-04-2018, 18:10

  2. #2

    Notoryczny Miotacz Postów Lacho jest teraz offline
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,219
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Do zobaczenia*. Moze dodalbys jakies dwie nowe klaski, 'noob anni' oraz zrobil to na 7.1? Tibia 11 smakuje jak czerstwy chleb.
    Ostatnio zmieniony przez Lacho : 17-04-2018, 18:09

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    21
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Lacho napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Do zobaczenia*. Moze dodalbys jakies dwie nowe klaski, 'noob anni' oraz zrobil to na 7.1? Tibia 11 smakuje jak czerstwy chleb.
    Aktualnie siedzę nad Tibia 11, jeszcze jest mało serwerów tylko pod ten protokół ponieważ ciężko jest ogarnąć temat silnika. Są mixy ale głównie ludzie grają na 10.x a nie 11 ponieważ są bugi. Ja się wysiliłem, bugi połatałem i jest tylko i wyłącznie Tibia 11.

    PS: Z retro to są retro outfity ;)

    Pozdrawiam.

  5. #4

    Notoryczny Miotacz Postów Lacho jest teraz offline
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,219
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Po trailerze widac, ze sie postarales i ladny lektor. Kocham rookgaard tak samo jak venore. Chetnie sprobuje ale naprawde szkoda, ze nie retro. Outfity akurat mam, ze tak powiem 'gdzies'.

  6. #5

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    21
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Witaj ponownie,
    miło mi to słyszeć, godziny pracy, noce oraz dnie poświęcone nad serwerem, wiele wyrzeczeń imprezowych i weekendów spędzonych nad kodem i wizualizacją - Twoje miłe słowa mnie wynagradzają, jest to melodia dla mojego umysłu gdy czytam takie coś w swojej głowie. Cieszę się, że Ci się podoba. Największą nagrodą będzie dla mnie jak wejdziesz i zobaczysz serwer. Zachęcam do wstawiania screenów ze startu serwera.

    Pozdrawiam,
    Szafi :)
    Ostatnio zmieniony przez wdowka1 : 17-04-2018, 23:01

  7. #6
    Avatar groncio1337
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Sieradz
    Wiek
    27
    Posty
    87
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Tylko rook będzie? Proponowałbym dodać jeszcze Venore. A co do projektu to brawa dla pana za protokół i łatanie tych wszystkich błędów. Sam próbowałem odpalić Real Mapke 11+ ale liczba błędów itp to mnie przeraziła. Jeszcze raz polecam i życzę sukcesu.

  8. #7

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    21
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Witaj groncio1337 ,
    Aktualnie mamy customowy roockgard, nie wszystko zostało pozmieniane aby poczuć klimat roockgarda. Pracujemy nad wieloma miejscówkami na aktualizacje, wiem jeszcze serwer nie wystartował, jest porobione co jest porobione ale już pracujemy nad aktualizacjami aby je wprowadzić po starcie serwera. Wszystko musi zostać przetestowane.

    Pozdrawiam.

  9. #8
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Nie to żebym się rzucał ale to nie nazywa się przypadkiem ROOKGUARD/ROOKGAARD(widziałem kiedyś coś takiego)? Jakbyście startowali na 7.4 to chętnie bym zajrzał.

  10. #9

    Notoryczny Miotacz Postów Lacho jest teraz offline
    Avatar Lacho
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Kraków
    Wiek
    32
    Posty
    1,219
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj groncio1337 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tylko rook będzie? Proponowałbym dodać jeszcze Venore. A co do projektu to brawa dla pana za protokół i łatanie tych wszystkich błędów. Sam próbowałem odpalić Real Mapke 11+ ale liczba błędów itp to mnie przeraziła. Jeszcze raz polecam i życzę sukcesu.

    Byloby supcio ale Rookgaard moze wystarczyc.
    Zgadnijcie ktorym fraglesem tam jestem.

    Powiedz nam jeszcze od jakiej Tibii zaczales grac.
    Ostatnio zmieniony przez Lacho : 18-04-2018, 16:10

  11. #10

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    21
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Bump

  12. #11

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    21
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Rookwar rusza za 8 dni, 4 godzin, 4 minut oraz 16 sekund!
    Ostatnio zmieniony przez wdowka1 : 21-04-2018, 01:34

  13. #12

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    21
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Rookwar rusza za 6 dni, 19 godzin, 20 minut oraz 39 sekund!

    Chcesz aby Ci przypomnieć o starcie serwera rookwar? Zapisz się na bezpłatne powiadomienia! W przyszłości również będziesz dostawać najnowsze informacje na temat aktualizacji, konkursów, eventów czy raidów.


    Stwórz konto już dzisiaj! Kliknij tutaj.

  14. #13
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,069
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    rozumiem rozsylac reklame na to gowno na pw torgowiczom ale na chuj dwa razy tej samej osobie?

    idz Pan gdzies razem z Twoim chujowym rookwarem chcialem powiedziec ze nie wypal ale nawet nie da sie sprawdzic ile postaci zalozonych

    hrrr tfu
    Ostatnio zmieniony przez Grimekk : 28-04-2018, 22:47

  15. #14
    Avatar Rahilux
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Khorinis
    Posty
    2,062
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    czyli nie tylko ja dostalem 2x na pw wiadomosc xD

    ale jebany kupił premium na torgu to mu @Grimekk ;
    nic nie zrobi
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka
    chodz na rd come come https://ravendawn.online/?ref=cmfer2tl5nsll8cbiuj0

  16. #15

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    21
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Sorry za podwójne wiadomości, widocznie z macro mi się coś zrobiło nie tak, albo z txt doubla mi wyrażenie regularne nie usuneło. Najmocniej Was przepraszam, nie miałem zamiaru ani intencji Was obrazić. Co do sprawdzenia postaci to nie da się sprawdzić założonych postaci bo po co to komu na war otsie? Możliwe, że wprowadzimy coś takiego jak BMW migacze do swoich samochodów. :)

    Pozdrawiam i jeszcze raz sorry :)

    Miłego dnia! Sorry za wasz "wkurv". W ramach przeprosin dodałem Wam reputacje do konta.
    Ostatnio zmieniony przez wdowka1 : 22-04-2018, 20:35

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 89
    Ostatni post: 10-02-2023, 22:35
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-08-2018, 11:48
  3. Odpowiedzi: 298
    Ostatni post: 18-03-2018, 17:02

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •