Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Allegro - program ochrony kupujących. Musze zwrócić środki??

  1. #1
    Avatar Martius
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    31
    Posty
    188
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Allegro - program ochrony kupujących. Musze zwrócić środki??

    Witam. W sierpniu ubiegłego roku zakupiłem na allegro 4 miesięcznego Iphona 6s. Po niecałych 3 miesiącach telefon został zablokowany przez t-mobile. Początkowo myślałem, że jest to spowodowane nie spłacaniem rat przez poprzedniego właściciela. Po wymienieniu kilku wiadomości z t-mobile, okazało się, że telefon zgłoszony jest jako skradziony... Wyglądało to tak jakby pierwszy właściciel, sprzedał telefon do komisu, zabrał hajs, a po jakimś czasie zgłosił kradzież. Telefon oddałem policji do allegro złożyłem wniosek o wypłacenie rekompensaty. O dziwo oddali mi całą kwotę. Kilka dni temu dostałem telefon z policji, że telefon do mnie wraca. Jak się okazało chłop który sprzedał ten telefon miał jeszcze drugi tez 6s, który został skradziony. Przez pomyłkę podał zły numer imei (ten mój) no i niby wyszła taka sytuacja... Generalnie wszystko brzmi trochę śmiesznie i nie chce mi się w to wierzyć, ale co ja mam teraz zrobić? xd Kupiłem 4 miesięczny telefon za prawie 1600 zł, używałem go niecałe 3 miesiące, przez pozostały czas włóczył się po całej Polsce. Teraz mają mi go oddać, chuj wie za przeproszeniem, w jakim będzie stanie, gwarancja mija z tego co pamiętam za 4 dni, także stracił sporo na wartości. Czy w tym wypadku będę musiał oddać allegro pieniądze, które dostałem z programu ochrony kupujących?? Przy składaniu papierów, podpisywało się z tego co pamiętam jakąś cesje, także chyba właścicielem tego telefonu jest teraz allegro? xd Nie mam zamiaru oddawać im tej kasy, telefonu także nie chce, więc pomyślałem, że go po prostu z tej policji nie odbiorę. Jest tu ktoś kto mógłby mi coś doradzić??

    Pozdrawiam.
    Ostatnio zmieniony przez Martius : 09-04-2018, 07:27

  2. #2
    Avatar BBsrv
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    50cm od monitora
    Wiek
    31
    Posty
    4,489
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    idź na policję i powiedz, że telefon już nie należy do ciebie,tylko do allegro - niech z nimi się kontaktują.
    Kontakt ze mną:
    pw

  3. Reklama
Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Czy mogę zwrócić zakupiony przedmiot na allegro?
    Przez Bigi w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 14-02-2017, 17:05
  2. Morele.net - przestroga dla kupujących
    Przez konto usunięte w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post: 20-01-2016, 19:14
  3. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 06-05-2012, 10:06
  4. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 02-07-2011, 23:52
  5. Jak zwrócić uwagę graczy?
    Przez Piotr993 w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 13-09-2010, 15:07

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •