Reklama
Strona 2 z 39 PierwszaPierwsza 123412 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 386

Temat: Narkotyki - rozmowy ogólne

Data rejestracji
    2008
    Położenie
    północno zachodni wschód południa
    Siła reputacji
    12

Domyślny

takie rzeczy na mlodziezowym forum katolickim, kto to slyszal???

Data rejestracji
    2007
    Siła reputacji
    13

Domyślny

czasami wrzucę lsd albo eth lad na warge jednak dużo mocniej robiły mnie nbome.
    wrócił bym do czasów gdy 25c można było kupić w sklepie
    ze stymulantow już chyba wyroslem zbyt duże meczarnie dzień po
    w sumie to w życiu próbowałem prawie wszystko oprócz opiatow.
    Ostatnio zmieniony przez Serllo : 06-04-2018, 16:12

3. Reklama
    Data rejestracji
    2005
    Siła reputacji
    19

Domyślny

Ja generalnie here grzeje z przyjemnoscia, jak nie ma dostepu to wiadomo morfeusz, a jak i sie cyknie to najchetniej fenta tylko to nie dla laikow to nie polecam bo mozna sie przegrzac he he :)
    No, a tak na codzien to gorzalka, piwerka i blancika tez nie odmawiam ogolnie. No co by tu mowic hemoglobina taka sytuacja. I tez nie podobaja mi sie te klamstwa w mediach bo jak widac ja sobie grzeje od 8 lat normalnie i zyje zajebiscie, dobrze zarabiam, jestem co prawda singlem, ale z wyboru i jest wszystko super takze kazdemu polecam.
    Cytuj Decretis napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Nie palilem nigdy szlugow, alko raz na kwartal moze wjedzie nie pije kawy tylko herbata zielona gande palilem moze z 3 x xd nic wiecej z uzywek
    Ci, którzy nie rozumieją prawdziwego bólu, nigdy nie zrozumieją prawdziwego pokoju.

Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Siła reputacji
    4

Domyślny

Kurwa masz naruto w avatarze to czego sie spodziewales

Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Ja pierodle ja nie wiem czy to troll? xD
    to o heroinie rozpierdala, przeciez po 10 latach brania hery nadajesz sie juz tylko zeby umrzec i hera dziala wlasnie w taki sposob jak pokazuja czest ow filmach

Mialem okazje w swoim nedznym zyciu widzieci nie raz nie dwa jak typ nakurwia here i jak zajebal w kabel to odrazu mu sie oczy wywinely i haj ze nie przytomny

A tak pozatym to pal tylko ziolko a reszta dragow sie brzydze i nie lubie narkomanow, zawsze ich bije jak tylko jest okazja
    Pierdolę też Tuska, chuj mu w te usta,
    Niemiecki morderca, bandyta od ruska.

~ PIES 2017.

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Ja pierodle ja nie wiem czy to troll? xD
    to o heroinie rozpierdala, przeciez po 10 latach brania hery nadajesz sie juz tylko zeby umrzec i hera dziala wlasnie w taki sposob jak pokazuja czest ow filmach

Mialem okazje w swoim nedznym zyciu widzieci nie raz nie dwa jak typ nakurwia here i jak zajebal w kabel to odrazu mu sie oczy wywinely i haj ze nie przytomny

A tak pozatym to pal tylko ziolko a reszta dragow sie brzydze i nie lubie narkomanow, zawsze ich bije jak tylko jest okazja
    W sumie this pare razy sie zdarzylo ze narkoman zostal wyjasniony
    Ci, którzy nie rozumieją prawdziwego bólu, nigdy nie zrozumieją prawdziwego pokoju.

Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Sekret
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Wszyscy moi znajomi mają kontakt z dragami, ja sam bardzo się w nie wjebałem najgorzej z ziołem, jaram od paru lat był okres że przez rok bez dnia przerwy. Mieszkałem w akademiku jarali wszyscy dilerzy byli na wyciągniecie ręki w sumie dalej są... Rok temu kolega mi dal pixe pierwszy raz poznałem smak emki było zajebiście... Od tamtej pory zjadłem około 70-80 cukierków bardzo polubiłem emke... Bawiłem się dalej ujebałem studia wziąłem dziekankę wyjechałem na 7 miesięcy do Berlina i to był bardzo dobry ruch odcięcie od kumpli i złego towarzystwa chociaż na weekendy przyjeżdżałem i leciałem zarobiony po clubach z cuksami. Nie dawno wróciłem studia robię dalej, trawki staram się unikać ale jest ciężko znajomi ciągną w dół telefony raz dziennie wpadaj na blanta. Ale z czasem dociera do mnie ile straciłem pieniędzy, czasu no i dziewczynę którą kocham... Aktualnie kończę powoli studia i wiele się nauczyłem, koledzy i tak się rozejdą ale rodzina zawsze jest i ona daje mi siłę. W tym momencie dragi mnie odpychają są niezdrowe zabierają czas i niszczą relacje. Niby wszystko dla ludzi ale ja się łatwo w to wjebałem chęć zabawy... Dragi są złe... w gimnazjach liceach króluje trawka i grażyna na zabawach emka staję się bardzo popularna w clubach co drugi oczy jak 5 złoty a 15-16 latki proszą o nita... Dragi to patologia ale mało się o tym mówi najbardziej żal jest mi dzieci które w tak młodym wieku zażywają, w szkołach to jest normalne jeszcze gdyby to tylko była trawka smutne to jest trochę. Silne osoby sobie poradzą ale co drugi się wjebie :)

Data rejestracji
    2005
    Siła reputacji
    19

Domyślny

Cytuj bojo napisał Pokaż post
    Wszyscy moi znajomi mają kontakt z dragami, ja sam bardzo się w nie wjebałem najgorzej z ziołem, jaram od paru lat był okres że przez rok bez dnia przerwy. Mieszkałem w akademiku jarali wszyscy dilerzy byli na wyciągniecie ręki w sumie dalej są... Rok temu kolega mi dal pixe pierwszy raz poznałem smak emki było zajebiście... Od tamtej pory zjadłem około 70-80 cukierków bardzo polubiłem emke... Bawiłem się dalej ujebałem studia wziąłem dziekankę wyjechałem na 7 miesięcy do Berlina i to był bardzo dobry ruch odcięcie od kumpli i złego towarzystwa chociaż na weekendy przyjeżdżałem i leciałem zarobiony po clubach z cuksami. Nie dawno wróciłem studia robię dalej, trawki staram się unikać ale jest ciężko znajomi ciągną w dół telefony raz dziennie wpadaj na blanta. Ale z czasem dociera do mnie ile straciłem pieniędzy, czasu no i dziewczynę którą kocham... Aktualnie kończę powoli studia i wiele się nauczyłem, koledzy i tak się rozejdą ale rodzina zawsze jest i ona daje mi siłę. W tym momencie dragi mnie odpychają są niezdrowe zabierają czas i niszczą relacje. Niby wszystko dla ludzi ale ja się łatwo w to wjebałem chęć zabawy... Dragi są złe... w gimnazjach liceach króluje trawka i grażyna na zabawach emka staję się bardzo popularna w clubach co drugi oczy jak 5 złoty a 15-16 latki proszą o nita... Dragi to patologia ale mało się o tym mówi najbardziej żal jest mi dzieci które w tak młodym wieku zażywają, w szkołach to jest normalne jeszcze gdyby to tylko była trawka smutne to jest trochę. Silne osoby sobie poradzą ale co drugi się wjebie :)
    Kurwa jak ja sie ciesze, ze taacy ludzie istnieja przynajmniej ma kto na mnie robic kurwa, a ja moge lezec do gory dupom, wchodzic se na gurki i chlac gorzale oporowo majac multum hajsu.
    Dziekuje Ci boziu wszechmogacy, ze pomyslales o nas wszystkich.
    Cytuj Decretis napisał
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Sekret
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Ebe ebe suki nie chce znać

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania