Reklama
Strona 2 z 5 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 70

Temat: Gregory Peck

  1. #16
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,965
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Di caprio, hardy, norton, gyllenhaaal, murphy, jest wielu dobrych aktorów mlodego pokolenia, ale i tak wiem ze sie z tym nie zgodzisz dla zasady

  2. #17
    Avatar tsude
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,998
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    z polskich aktorow to slyszalem ze dawid ogrodnik to dobry jest i mlody, ale sam nie ogladalem jego filmow i moze ktos moze potwierdzic?

  3. Reklama
  4. #18
    Boruciarz

    Domyślny

    pet jak chuj, zbolała mina srającego kota, takiego młodego beksińskiego w ostatniej rodzinie tak przejaskrawił że się mozna zesrać i zrzygać

  5. #19
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,286
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Filmów typu jakieś greje i inne kac wawy będzie niestety coraz więcej. Społeczeństwo jest coraz bardziej ogłupione. Niemal nikt w dzisiejszych czasach nie chce myśleć, zadawać sobie pytań, rozwijać się intelektualnie, ćwiczyć pamięci. Widać to także w telewizji, gdzie przez cały dzień nadawane są programy typu trudne sprawy czy jakieś barwy szczęścia. Jedyny wartościowy program to "Jeden z dziesięciu" gdzie pytania na przestrzeni lat są już i tak o wiele łatwiejsze.

  6. #20
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    XD
    chuja sie znasz pzdr

    t. domorosly krytyk filmowy

  7. #21
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    15,989
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale Papryka Vege to ty szanuj. Oswiecimski najlepszy aktor
    Ja nie jestem gayem i żadnych wege szanować nie będę.

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Di caprio, hardy, norton, gyllenhaaal, murphy, jest wielu dobrych aktorów mlodego pokolenia, ale i tak wiem ze sie z tym nie zgodzisz dla zasady
    Tak się składa, że akurat przedwczoraj oglądałem film z pierwszą dwójką. Ten hardy to nawet dał radę, powiedziałbym, ze bardzo dobrze, ale jednak dupy nie urwał. Di caprio z kolei wkurwiający, czołgał się tylko i sapał, ogólnie nieciekawy.
    Nie no, zaliczył jakiś progres od momentu, gdy był chłoptasiem-beztalenciem pokracznie topiącym się do smętów celine dion, nie powiem że nie. Rola w wyspie tajemnic nawet dobra, ale i tak przy aktorach starszych pokoleń to nie jest to. Gdzie mu do takiego ala pacyna?
    Co do nortona, to mam dość po filmie więzień nienawiści xD dziele absolutnie idiotycznym, niedorzecznym i spierdolonym. Eddiego murphyego to nawet komentować nie będę, bo tego to ewidentnie wzięli z plantacji. Pozdrawiam

  8. #22
    Avatar Taca
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    9,445
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ludzie to podludzie co tu duzo muwic..

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja nie jestem gayem i żadnych wege szanować nie będę.



    Tak się składa, że akurat przedwczoraj oglądałem film z pierwszą dwójką. Ten hardy to nawet dał radę, powiedziałbym, ze bardzo dobrze, ale jednak dupy nie urwał. Di caprio z kolei wkurwiający, czołgał się tylko i sapał, ogólnie nieciekawy.
    Nie no, zaliczył jakiś progres od momentu, gdy był chłoptasiem-beztalenciem pokracznie topiącym się do smętów celine dion, nie powiem że nie. Rola w wyspie tajemnic nawet dobra, ale i tak przy aktorach starszych pokoleń to nie jest to. Gdzie mu do takiego ala pacyna?
    Co do nortona, to mam dość po filmie więzień nienawiści xD dziele absolutnie idiotycznym, niedorzecznym i spierdolonym. Eddiego murphyego to nawet komentować nie będę, bo tego to ewidentnie wzięli z plantacji. Pozdrawiam
    nwm czemu di caprio za ten film oscara dostal a nie np za wilka z wallstreet no ale NIE JESTEM EKSPERTEM
    Cytuj Lord Xivan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak riot games zakrecony niekumaty sam nie wie

  9. #23
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba się z chujem na łby zamieniłeś. Te wszystkie dzisiejsze, pożal się Boże, gwiazdeczki to mogłyby czyścić buty takiemu Peckowi, Wayneowi, Fordowi, Fondzie, Mitchumowi, Cooperowi, Eastoowodowi i całej reszcie. A ten kurwa murzynek od Tarantino to mógłby im co najwyżej bawełnę zbierać za domem, razem ze swoim śmiesznym reżyserkiem. Można jednym tchem wymieniać tyle nazwisk, a dzisiaj to ciężko znaleźć jednego aktora. O polskim kinie to już nie mówię, bo tu to w ogóle jak w chlewie obsranym guwnem, jedynym trzymającym poziom jest - nomen omen - Janusz Gajos, czyli też aktor starszej daty. A jakieś pitbule to kurwa mogą się podobać chyba tylko jakimś niedorozwojom. Nie ma sensu porównywać do np. Barei, no ale nawet takie Psy to był bardzo dobry film, z sensem, a nie tylko jakieś miałkie "kurwa kurwa hehehehehe". A szczytem niedojebania dzisiejszego kina było, gdy na święto zakochanych puszczali kurwa historyjkę o jakimś korpo-przykurwie i bamberze z syndromem sztokholmskim. Teraz spadną na mnie hejty, bo pewnie co drugi tutaj popylał na seans ze swoją dupcią i kupował stęchły popcorn za 20 złotych. Ale ktoś wam musi wreszcie powiedzieć prawdę prosto w ryj.
    Te westerny z estwoodem i waynem to jest przecież kurwa taka nuda że nawet jak by mi się nie chciało spać to bym zasnął na nich po 5 minutach xD

    A i oficjalnie to jest najelpszy aktor wszech czasów i nawet nie dilujcie:


    aż se chyba w avka wstawie
    Ostatnio zmieniony przez Pumpkin : 05-04-2018, 23:07
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  10. #24
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,965
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Chodzilo mi o Ciliana Murphego, nie murzyna, gdzie go nie oglądałem tam mnie nie zawiódł, rola w peaky blinders absolutne mistrzostwo

  11. #25
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    15,989
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Filmów typu jakieś greje i inne kac wawy będzie niestety coraz więcej. Społeczeństwo jest coraz bardziej ogłupione. Niemal nikt w dzisiejszych czasach nie chce myśleć, zadawać sobie pytań, rozwijać się intelektualnie, ćwiczyć pamięci. Widać to także w telewizji, gdzie przez cały dzień nadawane są programy typu trudne sprawy czy jakieś barwy szczęścia. Jedyny wartościowy program to "Jeden z dziesięciu" gdzie pytania na przestrzeni lat są już i tak o wiele łatwiejsze.
    100% racji co do stanu telewizji. To się już dawno powinno zaorać w pizdu. Szacun dla pana Sznuka a reszta wypierdalać. Chociaż tak, jak mówisz, pytania w 1 z 10 są łatwiejsze, w dodatku się powtarzają. Ale to i tak nic w porównaniu z tym, co obecnie reprezentują tacy milionerzy. Żarty huberta zawsze były suche w chuj, ale teraz to już poziom postów danjelka, z kolei pytania są tak debilne, że szkoda w ogóle gadać. Nie ma już pytań z wiedzy ogólnej, czy specjalistycznej, tylko z kurwa szołbiznesu i innego ścieku, typu "czego nie płacił ten pajac z kodu?", "ile wzrostu ma kaczyński?" itp. no kurwa ta dzisiejsza telewizja to rozrywka dla intelektualnych impotentów.

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Te westerny z estwoodem i waynem to jest przecież kurwa taka nuda że nawet jak by mi się nie chciało spać to bym zasnął na nich po 5 minutach xD
    Co kurwa xDDDDDDDDDDDD
    Sergio Leone to był chyba najlepszy reżyser jakiego wydała ta planeta, a sam Eastwood jako reżyser + aktor też świetnie dawał radę, np. takie "Bez przebaczenia" to jest popis aktorski, zdjęciowy i scenariuszowy. A dżin hackman zjadł tam tych wszystkich waszych aktorków za dychę na kurwa pół gryza.
    Więc o czym ty pierdolisz xD
    Wayne to akurat grał w klasycznych łesternach, które były trochę sztampowe i wyidealizowane, nie każdemu się musi podobać, ale nadal dobrze. No ale z tym Eastwoodem to dojebałeś, że ja pierdolę chuju złoty xD idź se lepiej pooglądaj tarantino jak jakieś murzyny szczelają i krew się leje xD

  12. #26
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja nie jestem gayem i żadnych wege szanować nie będę.



    Tak się składa, że akurat przedwczoraj oglądałem film z pierwszą dwójką. Ten hardy to nawet dał radę, powiedziałbym, ze bardzo dobrze, ale jednak dupy nie urwał. Di caprio z kolei wkurwiający, czołgał się tylko i sapał, ogólnie nieciekawy.
    Nie no, zaliczył jakiś progres od momentu, gdy był chłoptasiem-beztalenciem pokracznie topiącym się do smętów celine dion, nie powiem że nie. Rola w wyspie tajemnic nawet dobra, ale i tak przy aktorach starszych pokoleń to nie jest to. Gdzie mu do takiego ala pacyna?
    Co do nortona, to mam dość po filmie więzień nienawiści xD dziele absolutnie idiotycznym, niedorzecznym i spierdolonym. Eddiego murphyego to nawet komentować nie będę, bo tego to ewidentnie wzięli z plantacji. Pozdrawiam
    ty serio sie chuja znasz l0l
    dicaprio był jednym z najbardziej obiecujących aktorów końcówki lat 90., podobnie zresztą jak Norton, ale co ty możesz o tym wiedzieć jak oglądałeś z tamtego okresu titanica i więźnia nienawiści xD weź się zajmij graniem w tibie czy co tam robisz, jak ładnie poprosisz to wytłumaczę ci (specjalnie z małej) dokładnie na czym polega twoje (znowu) błędne myślenie

  13. #27
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,616
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    macie wy godność człowieka? wystarczy rzut oka na filmografię: kac wawa, lejdis, wojna polsko-ruska, testosteron, randka w ciemno... i już widać, że pan boruc szyc jest uosobieniem spierdolenia polskiego kina współczesnego ze szczególnym uwzględnieniem niedojebanych polskich komedii
    co do maćka kota to się nie wypowiem, bo widziałem tylko jak skacze

    e: doda kurwa xDDD proszę już przestać, bo po ostatnich postach z tematu o weselu, jestem już na skraju wytrzymałości i zaraz dostanę wylewu
    wpiszcie sobie w google np. "Claudia Cardinale" jak chcecie zobaczyć prawdziwą kobietę-aktorkę wy polskie robaki bez gustu
    ale czemu winisz aktorów za słabe scenariusze, to jest głupota i ignorancja

    zobacz role szyca np. w vinci, symetrii, wojnie polsko ruskiej

    a jak ktoś ma wątpliwości co do Adamczyka to polecam obejrzeć Czas Honoru z nim roli Reinera, imho 10/10

  14. #28
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    15,989
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Ander Twenty napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ty serio sie chuja znasz l0l
    dicaprio był jednym z najbardziej obiecujących aktorów końcówki lat 90., podobnie zresztą jak Norton, ale co ty możesz o tym wiedzieć jak oglądałeś z tamtego okresu titanica i więźnia nienawiści xD weź się zajmij graniem w tibie czy co tam robisz, jak ładnie poprosisz to wytłumaczę ci (specjalnie z małej) dokładnie na czym polega twoje (znowu) błędne myślenie
    No to widać jakie to pokolenie xD

  15. #29
    Avatar Ander Twenty
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    4,414
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to widać jakie to pokolenie xD
    to jak chcesz być dalej ignorantem to okej

  16. #30
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,616
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    poza tym dicaprio to jest imho zdecydowanie topka aktorów na tej planecie i w ogóle nie wiem jak można mówić że jest chujowy wtf

    nortona widziałem tylko w 2 filmach i był spoko, chociaż bez szału

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •