Reklama
Strona 1 z 5 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 70

Temat: Gregory Peck

  1. #1
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny Gregory Peck

    Wchodząc na wikipedię, zauważyłem, że dzisiaj urodziny miałby Gregory Peck, gdyby żył. No i tak sobie pomyślałem, że kiedyś to jednak było. Byli aktorzy, aktorki ładne, przystojni, potrafili grać, filmy ładne, przygodowe, kryminalne, westerny i historyczne. I takie z sensem. Kultura i inteligencja. A dzisiaj sama chała, spierdolone hehe komedie aka najebmy jak najwięcej wulgaryzmów, to się dzieciaczki 13 latek pośmieją na klasowym wyjściu do kina, aktorzyny dzisiejsze to w ogóle śmiech na sali, karolaki jakieś, no co to kurwa ma być? Nie powiem, są wyjątki i wychodzą czasem prawdziwe arcydzieła, ale takowe na jakichś filmwebach ledwo mogą przekroczyć 7/10 i nie trafiają do szerszej świadomości, bo dzisiejszy tępy widz nie docenia prawdziwej sztuki i powie, że za długie, przegadane i za mało akcyji, bo jest za głupi, żeby się nakarmić czymś więcej niż zdaniem prostym, złożonym z pięciu słów, z których cztery to "kurwa". Kiedyś to jednak do kina chodziła inteligencja a nie pospólstwo i poziom był dostosowany. Telewizja już dawno dogorywa, kino upada, nawet internet już nie ten co kiedyś. Kiedyś sztejnbach nagrywał poradniki jak wyłączyć komputer, były wywiady z tibijczykiem z udawanym zespołem Downa, proszącym gejmmastera o levele i skille, no i trzymało to jakiś poziom. Czasem wyższy, czasem gorszy, ale to minimum było zachowane. A dzisiaj miliony oglądają jakichś zarzyganych spierdoli, szmaciury i innych zezowatych pedofili z krzywym nosem. No dramat.
    Niedawno też przechadzałem się ulicami miasta na starym widoku google street view i zwróciłem uwagę na pewien fakt. Otóż zniknęły już prawie wszystkie kioski. Te zielone budy takie. Kiedyś na każdym przystanku, przy każdym rogu coś stało, tam można było kupić gazetkę, bilet autobusowy, gumę turbo i zawsze były kolejki. Dlaczego dzisiaj już tego nie ma? Zniknęły też słupy informacyjne, nawet jeszcze kilka lat temu jeden stał przy mojej ulicy, a dziś wydaje mi się to tak odległe i absurdalne, że chyba bym nie uwierzył, gdyby nie zachowane fotografie. Co o tym sądzicie? Discuss.

    [y]9uxlXIlihWA[/y]
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 05-04-2018, 21:32

  2. #2
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,013
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Gregory Peck-img_20180405_212811.jpg
    Gregory Peck Załączone obrazki Gregory Peck-kiedys-bylo_2018-02-12_11-13-18.jpg 
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 05-04-2018, 21:28

  3. Reklama
  4. #3
    Cinson

    Domyślny

    z tym kioskiem to mi sie wydaje, ze internet zastapil wszystkie gazety itp i sie nie oplacalo tego zostawiac

  5. #4
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,533
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    To se wyjedź na ukraine jak chcesz kioski i gumy turbo xD. A poziom aktorski w starych westernach itd. To ja pierdole w klanie juz jest lepszy xD

  6. #5
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To se wyjedź na ukraine jak chcesz kioski i gumy turbo xD. A poziom aktorski w starych westernach itd. To ja pierdole w klanie juz jest lepszy xD
    Chyba się z chujem na łby zamieniłeś. Te wszystkie dzisiejsze, pożal się Boże, gwiazdeczki to mogłyby czyścić buty takiemu Peckowi, Wayneowi, Fordowi, Fondzie, Mitchumowi, Cooperowi, Eastoowodowi i całej reszcie. A ten kurwa murzynek od Tarantino to mógłby im co najwyżej bawełnę zbierać za domem, razem ze swoim śmiesznym reżyserkiem. Można jednym tchem wymieniać tyle nazwisk, a dzisiaj to ciężko znaleźć jednego aktora. O polskim kinie to już nie mówię, bo tu to w ogóle jak w chlewie obsranym guwnem, jedynym trzymającym poziom jest - nomen omen - Janusz Gajos, czyli też aktor starszej daty. A jakieś pitbule to kurwa mogą się podobać chyba tylko jakimś niedorozwojom. Nie ma sensu porównywać do np. Barei, no ale nawet takie Psy to był bardzo dobry film, z sensem, a nie tylko jakieś miałkie "kurwa kurwa hehehehehe". A szczytem niedojebania dzisiejszego kina było, gdy na święto zakochanych puszczali kurwa historyjkę o jakimś korpo-przykurwie i bamberze z syndromem sztokholmskim. Teraz spadną na mnie hejty, bo pewnie co drugi tutaj popylał na seans ze swoją dupcią i kupował stęchły popcorn za 20 złotych. Ale ktoś wam musi wreszcie powiedzieć prawdę prosto w ryj.
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 05-04-2018, 21:51

  7. #6
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    w pl jest duzo zajebistych młodych lub dość młodych aktorow, tylko jest mało pieniędzy i mało dobrych scenariuszy
    np. szyc, adamczyk, kot, stramowski

  8. #7
    Boruciarz

    Domyślny

    Kioski były zajebiste. Najlepszą miarą czasu jest wg mnie to, co często powtarza moja matka nauczycielka (wybitny zresztą filolog), że do roku 2000 to dzieci na wypracowaniach w szkole pisały, że ich największym marzeniem jest to, aby na ich wsi był kiosk ruchu.

    Kiedyś to było. Nawet w Polsce.
    Np rola takiego śniętej pamięci żentary w estetyce czysto stachurowskiej


    dzieciaczkom max 2-3 latka polecam chociaż zobaczyć 1:00:03.


    a i żarty kurwa były kiedyś inne jak chociażby przywołany już poprzez siekierezadę Majchrzak co to w konopielce raczy stwierdzić, że bobry w wodzie kisno i z zimna popierdujo
    Ostatnio zmieniony przez Boruciarz : 05-04-2018, 21:58

  9. #8
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,533
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ale Papryka Vege to ty szanuj. Oswiecimski najlepszy aktor

  10. #9
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w pl jest duzo zajebistych młodych lub dość młodych aktorow, tylko jest mało pieniędzy i mało dobrych scenariuszy
    np. szyc, adamczyk, kot, stramowski
    Przypominam, że to nie hp, tylko owion, więc proszę nie trollować.

  11. #10
    Boruciarz

    Domyślny

    ja kota i szyca szanuje, tamci pety

    za to nie ma kurwa ANI jednej aktorki do czterdziestki, która prezentowałaby jakikolwiek poziom. ani jednej kurwy. zero.

  12. #11
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,533
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja kota i szyca szanuje, tamci pety

    za to nie ma kurwa ANI jednej aktorki do czterdziestki, która prezentowałaby jakikolwiek poziom. ani jednej kurwy. zero.
    A Doda?

  13. #12
    Boruciarz

    Domyślny

    doda to chyba jako jedyna nikogo nie udaje i po prostu taka kurwa jest jaka jest w rzeczywistosci i chociazby za to kurwe szanuje. a ze aktorstwo mierne lub wrecz zadne, a piosenki chujowe, mimo iz kawalek glosu, jest to inna sprawa.

  14. #13
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja kota i szyca szanuje, tamci pety

    za to nie ma kurwa ANI jednej aktorki do czterdziestki, która prezentowałaby jakikolwiek poziom. ani jednej kurwy. zero.
    macie wy godność człowieka? wystarczy rzut oka na filmografię: kac wawa, lejdis, wojna polsko-ruska, testosteron, randka w ciemno... i już widać, że pan boruc szyc jest uosobieniem spierdolenia polskiego kina współczesnego ze szczególnym uwzględnieniem niedojebanych polskich komedii
    co do maćka kota to się nie wypowiem, bo widziałem tylko jak skacze

    e: doda kurwa xDDD proszę już przestać, bo po ostatnich postach z tematu o weselu, jestem już na skraju wytrzymałości i zaraz dostanę wylewu
    wpiszcie sobie w google np. "Claudia Cardinale" jak chcecie zobaczyć prawdziwą kobietę-aktorkę wy polskie robaki bez gustu
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 05-04-2018, 22:26

  15. #14

    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    156
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    macie wy godność człowieka? wystarczy rzut oka na filmografię: kac wawa, lejdis, wojna polsko-ruska, testosteron, randa w ciemno... i już widać, że pan boruc szyc jest uosobieniem spierdolenia polskiego kina współczesnego
    co do maćka kota to się nie wypowiem, bo widziałem tylko jak skacze
    Może Dorociński?

  16. #15
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,533
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Bardzo dobre filmy, nie wiem ocb

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •