Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: Przemo szeryf SiO

  1. #16
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A postów, gdy ktoś się ze mną nie zgadza - nigdy nie usuwam. Tak długo, jak mówi prawdę
    ?????

    Z tego co wiem, forum dyskusyjne jest od dyskusji(szczegolnie, że jak widać powyżej, udowodnienie swojego zdania przez obie strony wymagało podania wielu statystyk, linków do badań itp. czyli sprawa nie jest jednoznacznie oczywista), a nie pisania wyłącznie w 100% prawdziwych postów + forsowania swojego zdania przez moderatora z uprawnieniami

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie twierdzę jednak, że jestem nieomylny. Nie raz, czy nie dwa jak zmęczony źle spojrzałem lub ktoś wygrzebał fajniejszy cenowo produkt edytowałem swój post przekreślając swoją gorszą propozycję.
    Czyli ty masz prawo się pomylić i edytować posta, ale użytkownicy już nie bo ich posty znikają xDDD no ja pierdole
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 03-04-2018, 19:35

  2. #17

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ?????

    z tego co wiem, forum dyskusyjne jest od dyskusji, a nie pisania wyłącznie w 100% prawdziwych postów + forsowania swojego zdania przez moderatora z uprawnieniami
    To zupełnie nie ma związku z poruszaną w temacie dyskusją, a było ogólnym stwierdzeniem.

    Mówiąc wprost - pewne rzeczy są niepodważalne. Obrazowo: na płytę główną z socketem AM4 nie wsadzisz procesora korzystającego z gniazda AM3, czy to, że jednostki Intel Core Coffee Lake nie sparujesz z modułami w standardzie DDR2. Przynajmniej tak by to działało, bo przy użyciu siły to fizycznie wejdzie. (A dla osób nie z SiO - benzyniaka nie zalewamy dieslem etc.) Jasne, każdy może się pomylić czy źle kliknąć w klawisz na klawiaturze. Ale jeśli ktoś usilnie raz za razem powtarza takie brednie w temacie, zwłaszcza takim jak ze składaniem komputerów, i to po zwróceniu uwagi przez innych użytkowników - jego post leci do kosza.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    No hehe ktoś coś napisał nie tak to zamiast uświadomić jego błąd to se usunę jego posty a swoje pozostawię, jak się pomylę to najwyżej edycik szybciutki i gra gitarka jestę eksertę

    jakby mi @Mexeminor ; usunął jakiś post w motoryzacji to bym go z tego kurwidołka na taczce wywiózł. Całe szczęście twój dział mnie nie interesuje bo serio nie chciałbym mieć nic wspólnego z takim mentalnym dzieckiem

  5. #19

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    edytowałem poprzedniego posta przed Twoją odpowiedzią, jak mozesz to napisz jeszcze raz i wtedy usuń(xd) tego posta w ktorym teraz piszę
    Tak jak wyżej napisałem, przed Twoją edycją - jak ktoś się przypadkiem pomyli to nie usuwam jego posta. Jak forsuje swoje, jakkolwiek odmienne acz zgodne z prawdą, zdanie - również niczego nie usuwam. W SiO nie ma żadnej dyktatury, bez przesady. :D Przypominam, że tam doradzam nie tylko ja. Wśród osób, które stale to robią jest chociażby Zakius, a zaglądają czasami Decretis czy Spleen. Wszyscy z uprawnieniami, które pozwalają na zobaczenie co robi inny mod bez wchodzenia nigdzie. Gdybym "przeginał i szeryfował" - widzieliby to.
    Ostatnio zmieniony przez Przemo : 03-04-2018, 19:34
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  6. #20
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    przemo wypierdolic a torga upanstwowic

  7. #21
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zasadnicza różnica Cowboy między Tobą a mną jest taka, że jeden z nas to zagorzały fan jednej marki, czysty teoretyk nie mający ze sprzętem za dużo do czynienia nie licząc handlu używkami na allegro, a drugi to osoba która w tym siedzi i się z tego utrzymuje na co dzień pisząc i testując, mając stary i przedpremierowy sprzęt na około siebie od podłogi aż po sufit w kilku różnych lokalach i pomagająca w wolnych chwilach na TORGu. Dla mnie to naprawdę bez różnicy czy ktoś kupuje Intela, AMD czy NVIDIE. Moje przekonania są moje, a na forum (i nie tylko) polecam zawsze to co lepiej trafia w potrzeby danego użytkownika. Zawsze staram się dopytać do czego ten komputer będzie i przez kogo oraz jak wykorzystywany. W końcu do XYZ lepiej sprawdza się producent A, do ABC lepiej producent Z. Jeden ma cichsze podzespoły ale droższe, drugi tańsze ale głośniejsze. etc. Nie twierdzę jednak, że jestem nieomylny. Nie raz, czy nie dwa jak zmęczony źle spojrzałem lub ktoś wygrzebał fajniejszy cenowo produkt edytowałem swój post przekreślając swoją gorszą propozycję.
    no i co ja mam na to odpisac? jeden z nas to technik informatyk i inzynier informatyki, entuzjasta hardware'owy przeprowadzajacy testy dla siebie i wyciagajacy obiektywne wnioski, drugi to czlowiek robiacy takie testy, jakie mu kaze robic pracodawca, takiego sprzetu, jaki mu zapewnia pracodawca (czy inny sponsor). mozna sobie tak gadac, ale to pierdolenie ogolnie i nie ma nic do rzeczy.

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ty zaś zawsze i wszędzie forsujesz AMD


    fanboj amd pozdrawia (chyba ze chodzilo ci o moje propsowanie ryzena 5 1600 ktory wygral nagrode cpu roku chyba 90% portali it z calego swiata, to faktycznie). a no i tak zupelnie przypadkowo sobie zacytuje wyniki sprzetowego plebiscytu purepc 2017:

    Najlepszy produkt (ogólnie)
    1. AMD Ryzen
    2. Nvidia GeForce GTX 1080 Ti
    3. Samsung Galaxy S8
    KURRRR KODOW FANBOJE

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co to oznacza? Że przedstawiciel proponowanej przeze mnie serii GTX 550 TI ma ciche chłodzenie pracujące z prędkością kilkuset obrotów na minutę, zaś Twój Radeon pracuje z prędkością prawie/ponad 2000 obrotów na minutę
    a dlaczego to ten gtx550ti kreci wentyle na 28% przy temperaturze 74 stopni, podczas gdy hd7770 przy 70 stopniach chodzi na 81%?
    a) bo wentylator sie zepsul
    b) bo gtx550ti to CIEPLEJSZY chip, przystosowany do pracy w WIEKSZEJ temperaturze i jego krzywa obrotow wentylatora jest ustawiona zupelnie inaczej?
    odpowiedz sobie sam

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wnioski? Użytkownik NVIDII może podkręcić wentylatory do 40-50% procent RPM i temperatury mu spadną do 5x-60 stopni, nadal zachowując w miarę akceptowalną kulturę pracy. Zaś posiadacz Radeona słucha ciepłej suszarki, a jak obniży RPM to karta mu się po prostu ugotuje.
    Wnioski? Uzytkownik AMD moze sobie obnizyc wentylatory do 50% RPM i temperatury mu urosna do 75~ stopni, co dalej bedzie nie najnizsza, acz akceptowalna temperatura.

    widzisz, wnioski mozna wyciagnac w obie strony, ale to Ty mnie oskarzasz o bycie 'fanbojem'. z reszta trzy literki - TDP, dla gtx550ti 115w, dla hd7770 80w + ilosc pobieranego pradu. gtx550ti NIE MA PRAWA byc chlodniejszym chipem niz hd7770 - po prostu, fizyka. o halasie nie pisze, bo o tym w temacie w ogole nie rozmawialismy - rozmawialismy o temperaturze i poborze pradu do ktorego sie nie odniosles, a to przeciez polowa mojego postu byla. dlaczego? przeciez musi byc wytlumaczenie. skasowales mojego posta, a przeciez

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A postów, gdy ktoś się ze mną nie zgadza - nigdy nie usuwam. Tak długo, jak mówi prawdę.
    hm?

    Cytuj Przemo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    4. Zupełnie ignorujesz fakt, że siostra(o ile dobrze pamiętam) pytającego się użytkownika ma staaaaary i mało wydajny już procesor. Nawet po zaproponowanej przez Ciebie czy mnie zmianie na inny, używany model to będzie kupa, tyle że mniejsza. A karty AMD mają cholernie odczuwalny narzut sterownika na CPU, co jeszcze bardziej go dusi. I po co?
    starsze karty maja ogolnie duzo wiekszy narzut na cepa niz nowe, nv tez. natomiast znowu to nie ma nic do rzeczy, bo hd7770 bedzie szybszy. byl szybszy juz w dniu premiery, dzisiaj tego gtx550ti zje, nie wazne z czym go sparujesz. to tez pewnie wiesz, ale nie przyznasz mi racji, bo widac ze masz z tym ogromny problem.

  8. #22
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    @Waw992 ; dlaczego miałbym usuwać Twoje posty Kamil? Przecież wtedy straciłbym 33% postujących :/

    A cowboy chyba wie o czym mówi, przedstawia konkretne dowody...

    FRI KOWBOJ

  9. #23
    Avatar maslo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    trzymiasto
    Wiek
    31
    Posty
    2,367
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    przemo do dymisji

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [INNE] Szukam bot z SIO
    Przez Xeanix w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 09-03-2013, 16:31
  2. [Sio] bot z tą funkcją
    Przez udarr w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 17-10-2012, 19:01
  3. Exura Sio
    Przez Ogarniam w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 22-11-2010, 19:58
  4. Nowi moderatorzy SiO
    Przez spleen w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post: 25-02-2008, 16:31

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •