Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 36

Temat: [PACC]EK 118lv ZAROBEK/EXP GDZIE?

  1. #16
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dasz radę na lajcie, ja old widowa klepałem jeszcze chyba przed 100 lvlem, bez stresu w sumie większego, a ładny profit był.

  2. #17
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,322
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ja polecam primson bugi na zao ekiem, jeszcze jakies itemki do imbuingu teraz wypadaja no ale wote do 2/3 misji trzeba chyba
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2008
    Posty
    217
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Yielotaxy czy cuś takiego na zao < 100% profit

  5. #19
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,235
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja polecam primson bugi na zao ekiem, jeszcze jakies itemki do imbuingu teraz wypadaja no ale wote do 2/3 misji trzeba chyba
    Zależy gdzie, na parnych polach masz fajne miejsce z Bugami i wystarczy tylko dostęp na parne pola, czyli chyba 7/8? misja Frontiera w sumie nie pamiętam dokładnie ale coś koło tego.

  6. #20

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    105
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj cieplykocyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Yielotaxy czy cuś takiego na zao < 100% profit
    ile na nich mozna zarobic ?
    Cytuj Zaro hades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zależy gdzie, na parnych polach masz fajne miejsce z Bugami i wystarczy tylko dostęp na parne pola, czyli chyba 7/8? misja Frontiera w sumie nie pamiętam dokładnie ale coś koło tego.
    te misije straszny hardkor ?
    dam rade solo czy moge sie wyjebać? bo patrząc tam bosy sa co maja 10khp+ i bija po 500+



    bylem na tym The Old Widow, ubilem naszczeście dobrze ze wziąłem 40 health potionow bo bym zaliczył glebe, wypadly knight legi 6 platyn i spider silk

    na tych gs do którego siedzieć 120? bo szczerze patrząc to na nich raczej profitu duzego nie wyciagne i na np shield of coruption bede zbierał pół roku :(

    biłem ok 4h waste - 120k
    + 20 spider silkow

  7. #21

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    396
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    http://tibiopedia.pl/quests/Killing_in_the_Name_of...

    tutaj masz wszystkie taski i bossy, polecam używać tibiopedia, są poradniki i wgl.

  8. #22
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,235
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Bossy są tylko na ostatniej misjji "Mortal Combat" Która jest potrzeba tylko do "Outfitu" i oddawania tomów, także ją można sobie zostawić na później. Te pierwsze misje potrzebne do dostępu na parne pola są łatwe, takim 120 ekiem to można je zrobić solo na luzie. Wpisz sobie The New Frontier quest w google. Jeśli chodzi o Gsy to siedz tam aż zrobisz te 3x task, potem zajmij się następnym. Polecam Werewolfy ponieważ jako jedyne dają aż 4 PKT do tasków i są bardzo fajne. Na 120 lvlu nie ma co myśleć o jakimś Shield of Coruption to troche nie twoja liga jeszcze. Poza tym nie wiem jak ty bijesz te gsy, skoro tracisz aż 120k w 4h? wtf? Chyba walisz cały czas z exori i to w jednego gsa albo leczysz się heltami zamiast używać manasów+ exura ico. Trochę dziwnie dużo. Przecież gsy nie są jakoś nadzwyczajnie mocne, bij je z samego mieczyka, staraj się bić po 1, czasami po kilka i wtedy exori style, wtedy będziesz mial sam profit. Jak tak bardzo chcesz tego shielda, to sobie kup coiny, obchaj na market i już masz hajs.
    Ostatnio zmieniony przez Zaro hades : 29-03-2018, 17:17

  9. #23
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Dobrze koledzy up napisali, przed 130 to warto na yelothaxy wpasc, tam zawsze ladnie hajsem sypie, task na brimstone bugi tez spoko robic. Nie no gsy to najwyzej 3x task, wiecej sie nie pyli siedziec. No i team hunty podstawa, tak zawsze masz lepszy exp. Znajdz se kilku ogarnietych druidow i bierz ich do party. Przed 130 to z tego co pamietam to grimvale/edron foxy, hellsoawny yala, wyrmy drefia i nowe hero cave. Od 130 spoko opcja jest wziecie jakiegos druida i pojscie z nim na banute ew. Gorome to robisz na raz 2-3 taski. (Od ostatniego update task zalicza dla wszystkich w party, a nie dla tego co sie przebil). Z druidem tez diremawy na tej kopalni, albo wz6 (kopalnia hajsu i dobry exp). Od 130 mozesz ostroznie bic mini rosha na feyrist (zlota miejscowa, jak sypnie to mozesz zrobic nawet 200k na plus w godzinke).
    Jak chcesz zarabiac to obecnie najlepsza opcja jest robienie daily taskow na nowych wz (dangerous depths quest). Na 200 msie zrobienie niemal wszystkich (9 sloikow) zajmuje mi mniej niz godzinke, a mozesz je sprzedac po jakies 20k+ sztuka albo otwierać, a wiec codziennie lekkim chujem masz 200k i dodatkowo exp przy okazji.
    Jeszcze na koncu tego respa na feyrist masz bossa, ktorego bijesz co 2h i dropia z niego tokeny, nightmare blade itd.
    Sposobow na zarobek jest masa, trzeba tylko troche pokminic. Robienie poi/inq/yala/ani, foxtail amulet, czy tez sprzedanie helmu do addonu knighta

  10. #24

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    105
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Zaro hades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Bossy są tylko na ostatniej misjji "Mortal Combat" Która jest potrzeba tylko do "Outfitu" i oddawania tomów, także ją można sobie zostawić na później. Te pierwsze misje potrzebne do dostępu na parne pola są łatwe, takim 120 ekiem to można je zrobić solo na luzie. Wpisz sobie The New Frontier quest w google. Jeśli chodzi o Gsy to siedz tam aż zrobisz te 3x task, potem zajmij się następnym. Polecam Werewolfy ponieważ jako jedyne dają aż 4 PKT do tasków i są bardzo fajne. Na 120 lvlu nie ma co myśleć o jakimś Shield of Coruption to troche nie twoja liga jeszcze. Poza tym nie wiem jak ty bijesz te gsy, skoro tracisz aż 120k w 4h? wtf? Chyba walisz cały czas z exori i to w jednego gsa albo leczysz się heltami zamiast używać manasów+ exura ico. Trochę dziwnie dużo. Przecież gsy nie są jakoś nadzwyczajnie mocne, bij je z samego mieczyka, staraj się bić po 1, czasami po kilka i wtedy exori style, wtedy będziesz mial sam profit. Jak tak bardzo chcesz tego shielda, to sobie kup coiny, obchaj na market i już masz hajs.
    biore po 2 i wale z exori,exori gran, lecze sie z exura ico oraz utura gran

    np teraz zrobilem rundke i wypadly 3x knighht armory co dalo mi profit 3k bez lcizenia 2x silka, wczesniej 4h ani jednej pary k legow czy k armor niewiem czemu tak sie dzieje czasem ze nic nie dropi a czasem co potworek wypada itemek wartosci 5k


    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobrze koledzy up napisali, przed 130 to warto na yelothaxy wpasc, tam zawsze ladnie hajsem sypie, task na brimstone bugi tez spoko robic. Nie no gsy to najwyzej 3x task, wiecej sie nie pyli siedziec. No i team hunty podstawa, tak zawsze masz lepszy exp. Znajdz se kilku ogarnietych druidow i bierz ich do party. Przed 130 to z tego co pamietam to grimvale/edron foxy, hellsoawny yala, wyrmy drefia i nowe hero cave. Od 130 spoko opcja jest wziecie jakiegos druida i pojscie z nim na banute ew. Gorome to robisz na raz 2-3 taski. (Od ostatniego update task zalicza dla wszystkich w party, a nie dla tego co sie przebil). Z druidem tez diremawy na tej kopalni, albo wz6 (kopalnia hajsu i dobry exp). Od 130 mozesz ostroznie bic mini rosha na feyrist (zlota miejscowa, jak sypnie to mozesz zrobic nawet 200k na plus w godzinke).
    Jak chcesz zarabiac to obecnie najlepsza opcja jest robienie daily taskow na nowych wz (dangerous depths quest). Na 200 msie zrobienie niemal wszystkich (9 sloikow) zajmuje mi mniej niz godzinke, a mozesz je sprzedac po jakies 20k+ sztuka albo otwierać, a wiec codziennie lekkim chujem masz 200k i dodatkowo exp przy okazji.
    Jeszcze na koncu tego respa na feyrist masz bossa, ktorego bijesz co 2h i dropia z niego tokeny, nightmare blade itd.
    Sposobow na zarobek jest masa, trzeba tylko troche pokminic. Robienie poi/inq/yala/ani, foxtail amulet, czy tez sprzedanie helmu do addonu knighta
    dzieki postaram się to jakoś ogarnąć pierwszy raz w tibi mam pacc więc malo ogarniam przeważnie na otsach gralem bez rl mapy :D

    3x task łącznie czy jak juz zaczne robić 3x dziennie to do tego dorzucić jeszcze inne?
    bo z tego co sie doweidzialem mozna robic 3x dziennie taska na gsy, obecnie mam po 800ubic na dzień gsow

  11. #25
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nieee, wszystkie taski poniżej tych od 130 lvla możesz zrobić jedynie po 3 razy. Ogólnie, nie dziennie :)

    To ja mam pytanie z innej beczki: Pamietam, że zawsze gra magiem wiązała się z częstym zmienianiem setów na różne rodzaje mobów. Ostatnio zauważyłem na strimach itd. że ludzie olewają eq pod deffa tylko noszą na full do mlvla nawet jeśli expią solo. Czy warto nosić na takie diremawy mmske + dwarven legi, czy to olać i wziąć spellbooka +3mlvl i gill legsy?
    Ostatnio zmieniony przez Vailandur : 29-03-2018, 22:09

  12. #26
    Avatar kapicon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bogatynia/Zgorzelec
    Wiek
    33
    Posty
    1,332
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Z lootem jest różnie, raz sypnie, raz nie. Powinieneś to widzieć na takim lvlu.
    Mam nadzieję, że losujesz preye.
    Co do expa, obczaj sobie wyrmy, dle pierw na parnych, póżniej poi/yala, bogi i najty i jak wcześniej nightmary na krailos i oczywiście Sea serpent - exp i profit. Na serpentach śmiało można siedzieć i nawet do 200
    co do profitu brimstone bugi, caimany, soile uważając, culty, diremawy + robienie tasków dziennych i siano się zarabia ; )

  13. #27

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    105
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    UPDATE.

    obecny poziom: 133
    skile: 86/82

    eq tylko prismatic armor udalo mi sie kupić za 15k.

    zrobilem all taski na the old widow nic nie wypadlo tylko k legi i spider silki.

    co dalej powinienem zrobic?

    jutro mam zamiar zrobić tą misije do mortal kombat (oprócz bosów) oraz także myśle o foxtail amulet quescie

  14. #28
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Zrob dostep na feyrist i powoli mozesz bic mini rosha. Dodatkowo diremawy z daily taskami, grimvale ewentualnie, taski na sea serpenty/banutowe.
    No i najlepiej jak zawsze th

  15. #29
    Avatar Schiaz
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Włocławek
    Posty
    331
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Sprawdzałeś może nowe wampiry na edron? Na samym dole. Tylko ogarnij blessed wooden stake. Na tym lv powienieś mieć tam w chuj expa + porządny profit.

  16. #30

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    105
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zrob dostep na feyrist i powoli mozesz bic mini rosha. Dodatkowo diremawy z daily taskami, grimvale ewentualnie, taski na sea serpenty/banutowe.
    No i najlepiej jak zawsze th
    szczerze nie bardzo ogarniam z tym dostepem na feyrist, chodzi o quest The New Frontier? obecnie jestem przy misji 7 i dalej sie troszke cygam by sie nie wyjebac xD

    Cytuj Schiaz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Sprawdzałeś może nowe wampiry na edron? Na samym dole. Tylko ogarnij blessed wooden stake. Na tym lv powienieś mieć tam w chuj expa + porządny profit.
    ok,dzieki zaraz sprawdze na yt jak to wyglądać będzie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam Itemy na PACC / szybki zarobek - Olympa -
    Przez solp w dziale Przedmioty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 05-10-2015, 22:35
  2. zarobek zarobek i jeszcze raz zarobek
    Przez hajer w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 23-03-2013, 18:22
  3. Exp 40 ek Gdzide?Zarobek/exp !!!Wejdz!!!
    Przez kck w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 30-10-2010, 22:39
  4. Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 29-10-2010, 15:01

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •