Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Program do fiszek

  1. #1

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    29
    Posty
    259
    Siła reputacji
    16

    Domyślny Program do fiszek

    Znacie jakiś dobry program do fiszek (językowych) gdzie mogę dodać własne fiszki i który będzie ustalał częstotliwość pojawiania się danej fiszki na podstawie wyników (planowanie powtórek?) Mam taki w supermemo, ale tam jest limit 50mb, a chciałbym minimum 100mb ;d Spoko byłoby, gdyby dało się dodawać pliki dźwiękowe, ale obejdę się bez tego.
    Ostatnio zmieniony przez Within : 26-03-2018, 18:02

  2. #2

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    628
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    memrise/anki
    memrise jest fajny do nauki bo lepiej sie zapamietuje jak musisz wpisywac
    anki lepsze do powtarzania jak masz juz kilkaset slowek, leci w chuj szybciej xd
    ogolnie mozna importowac z memrisa do anki wiec taki patent polecam

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    29
    Posty
    259
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    To anki wydaje się być spoko. Znalazłem na necie, że raczej nie ma limitu żadnego ;d dziena

  5. #4

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    311
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    quizlet

  6. #5
    Avatar Mega Filip
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Leszno
    Posty
    3,013
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Zakładałem taki temat dokładnie 2-3 tygodnie temu. Od tamtego czasu wysnułem te same wnioski - te aplikacje są chuj warte

  7. #6

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    628
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Mega Filip napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zakładałem taki temat dokładnie 2-3 tygodnie temu. Od tamtego czasu wysnułem te same wnioski - te aplikacje są chuj warte
    cale studia na tym przelecialem i nie wyobrazam sobie nauki slowek bez tego xD jak co miesiac wpada ci kilkaset slowek w 2 jezykach to bez memrajsa nie do ogarniecia

  8. #7

    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    29
    Posty
    259
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    No ja zacząłem się uczyć nowego języka i chciałem na początku przyswoić jakąś bazę słownictwa (zanim wezmę się za gramatykę). Jak zrobiłem już np 1,8k fiszek (jakiś gotowy deck podzielony na a1/2 itd. z empika) to miałem problem z ustaleniem co powtarzać, a co już umiem, żeby nie tracić czasu. Poki co muszę wklepać te fiszki i zobaczę czy taki system się u mnie sprawdzi.

  9. #8

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    628
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    do tego anki jest spoko, bo napierdalajac spacje jak glupi to setki/tysiace slowek schodza w moment
    no i jest tam spaced repetition czyli jak przez jakis czas caly czas umiesz to potem slowko bedzie za miesiac, za pare miesiecy a potem za rok, wiec nie jestes zajebany milionem slowek ciagle xd

    co innego jak od razu sobie wpiszesz te 1800 to bedziesz musial sie troche z nimi przemeczc zanim je przelozy do tych nauczonych z dlugim czasem powtorki xD

  10. #9
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    To apka na telefon czy pc, z dotepem do neta, czy bez? i jak to ma wygladac odpala ci sie karta z nazwa i tlumaczeniem + obrazek/ dzwiek i mozesz przewijac do przodu/ tylu, albo ci randomowo losuje biorac pod uwage ustawienia prawdopodobienstwa?
    Ew najpierw masz randomowo i przy kazdym wyswietleniu oceniasz jak bardzo znasz i wzgledem tego nastepnym razem bedzie losowane?

    W sumie brzmi jak cos prostego do napisania a widze, ze te dostepne platne(?)/ limitowane pamieciowo, gdzie mozna zrobic skladowanie pilkow na dysku/ pamieci telefonu

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Appka do fiszek
    Przez Mega Filip w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 01-03-2018, 22:23
  2. Odpowiedzi: 565
    Ostatni post: 11-08-2012, 10:31
  3. [8.42+][Program] Kiro's Map Generator v0.0.1a
    Przez karQt w dziale Skrypty i technika
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 23-08-2009, 18:51
  4. Nowy program selekcji fansite'ów
    Przez Fejfer w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 17-11-2008, 19:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •