Reklama
Strona 68 z 172 PierwszaPierwsza ... 1858666768697078118168 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,006 do 1,020 z 2580

Temat: Skoki narciarskie

  1. #1006
    Boruciarz

    Domyślny

    Osobom pecie jebany. Najpierw naucz sie odmieniac jak osmielasz sie krytykowac doktora nauk

  2. #1007
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Doktora nauk o psiej dubie. Adaś i Kamil są na monumencie razem z papieżem polakiem, pudzianowskim i bolkiem jako dobra narodowe
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  3. Reklama
  4. #1008
    Boruciarz

    Domyślny

    Pragne tylko zauwazyc ze wiem o skokach wszystko since tcs 2001. Az do teraz. Kazda jebana zime pamietam. Wiec mam do kurwy nedzy prawo do wyrobienia sobie zdania. I nie jest to efekt "przejedzenia sie", a racjonalnego podejscia do tematu. Kiełkowało to od lat i juz od dluzszego czasu (wprowadzenie przelicznikow zdecydowanie przyspieszylo to tempo) widze beznadziejnosc tej zalosnej dyscyplinki. I wkurwia mnie ze idzie na to hajs. Bo to to farsa a nie sport. A zawodnicy w wiekszosci nieudasy co w pilke kopnac prosto nie potrafia

  5. #1009
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,699
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    do teraz nie pojmuje jak to jest że w rng gierce jedni ciągle są na topie a reszta nie jest w stanie się przebić i tak od 70 lat som lepsi i gorsi, losowość trochę złośliwa dla skoczków bo to tak samo możliwe jak prawdopodobieństwo wyrzucanie 100000000000000000000000000 razy orła pod rząd monetą a jednak się dzieje :/

  6. #1010
    Boruciarz

    Domyślny

    No to jest proste. Są pety, peciska i petowcy. I w tych trzech grupach sobie wyskakują losowe miejsca. Przyjmijmy to jako podzial ze jest 20 co walczy o podia, 20 co walczy o awans do finalowej 30 i 20 ktorzy kezdza tylko po to aby wyrabiac frekwencje. To proste jak jebanie. 3 poziomy wtajemniczenia i tyle

  7. #1011
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,699
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    To w końcu sport dla przygłupów i każdy może wygrać czy jednak nie każdy i ktoś jednak przez 10 lat nie jest w stanie wyjść z poziomu peciska?

  8. #1012
    Boruciarz

    Domyślny

    Ujme to tak:
    Narty mozna smarowac miodem albo gownem. Przodowym nacjom (pol, ger, aut, nor) smaruja miodem. No bo i ktos za to placi. A jakims chujom smaruja gownem bo nikomu nie zalezy. Zobacz, kiedys finom smarowali miodem, teraz gownem. I jest roznica.
    No owszem, u polaczkow tez sie zdarzaja nieloty mimo ze majtki bez szwów i smarowanie maslem. Ale to tylko podkresla jak wielkimi nieudasami te cwele sa. Jakis kurwa jakub wolny w reklamie milki gra a nigdy nie byl nawet blisko jakiegokolwiek sukcesu xdddd. No hit
    Od pewnego poziomu to mozna rzucac kostką kto jakie miejsce zajmie. Reszta zalezy od komputera i widzimisie sedziow od stylu. I to jest fakt. Misternie ukartowana farsa gdzie panuje zmowa milczenia we wspolnym interesie. O jakby sie ktos dowiedzial jak to wyglada (podobny przypadek jak z himalaizmem) to by sie im dobral (slusznie) do dupy.
    Podkreslam - oni nie trenują praktycznie. Wiem to z pierwszego zrodla. Nie ma czegos takiego jak trening. Czasem po prostu pojada z progu i sie odbijaja

  9. #1013
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,699
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    małyszowi też smarowali gunwem jak jeszcze nikt nie wiedział o istnieniu skoków a jednak dobry był

    no i dlaczego w każdej narodowości są zawodnicy topowi, średniacy i buloklepy, skoro każdemu smarują masłem narty

  10. #1014
    Boruciarz

    Domyślny

    No wlasnie nie. Ger, aut, nor, jap nie ma sredniakow. Owszem, czasem ktos zajebie 40 miejsce ale za dwa dni jest piąty

  11. #1015
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,879
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No wlasnie nie. Ger, aut, nor, jap nie ma sredniakow.
    Wszystkie te kraja tez maja takich petow jak muranka czy inny wolny wiec nie pierdol.

  12. #1016
    Boruciarz

    Domyślny

    Ale czaisz, że taki np sabriżan muminov to tez nie jest największy pet w swoim chujnistanie? Ba, są tacy którzy oddaliby wszystko żeby tylko skakać tak jak sabriżan, który nigdy nie zdobył punktów.
    A co tu dopiero mówić o takich krajach jak wyżej wymienione. Ale dalej nie rozumiesz. Oni są jednakowi w swoich "podligach". Tak jak już wcześniej mówiłem - przyjmijmy że pierwsza dwudziestka, druga dwudziestka, trzecia dwudziestka, a dalej ludzie którzy ledwo zjeżdżają z progu.
    Jeszcze inaczej mówiąc - rzeczywiście stwierdzenie, że oni są wszyscy tacy sami było przesadą. Naturalnie są lepsi i gorsi. Ale mój główny zarzut wobec tej dyscypliny (przypominam, że chodzi o losowość i wpływ jebanego farta) pozostaje niezmienny. Mianowicie w tych swoich podligach oni walą w jedną dziurę i przypisywane im są losowe miejsca.
    A migracja z podligi do podligi jest jak najbardzej możliwa (aka małysz 2001 i inne chociaż wówczas nie było jeszcze złodziejskich przeliczników), ale w kontekście rywalizacji bardzo mało ona zmienia.

  13. #1017
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,699
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    To co odpowiada za tą migrację, bo wykluczyliśmy już rng, sprzęt i przynależność narodową. Może trzeba wziąć pod uwagę umiejętności, ilość przepracowanych godzin i odpowiednie przygotowanie do sezonu?

  14. #1018
    Boruciarz

    Domyślny

    Fart. Oni sami nie wiedzą co. Po prostu czasem zaskakuje. U jednych na dłużej, a u jakichś kurwa thoamsów diethartów na 4 konkursy, a potem znowu są kiepami. Tak jak już mówiłem - oni nie trenują, a siła wybicia ma marginalny wpływ na osiągane odległości. Umówmy się - oni prawie wszyscy mają "nie najgorszy" wskaźnik wyskoku dosiężnego. Jedyne co są w stanie "w miarę" trenować to zjazd z górki żeby być jak najszybszym na progu. Ale nie robią tego, bo takich zjazdów między sezonami to mają po kilkanaście (nie więcej niż 30 skoków), a w trakcie sezonu w ogóle.

    O, a teraz się dowiaduje, że duda jeszcze za moje pieniądze wysłał po te kurwy samolot żeby se mieli jak wrócić z norwegii. No zajebiście.

  15. #1019
    Avatar BenyHawk
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Bolesławiec
    Posty
    620
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Osobom pecie jebany. Najpierw naucz sie odmieniac jak osmielasz sie krytykowac doktora nauk
    Petem to cię stary przypalał jak do wanny ci wchodził jak byłeś mały a może i do tej pory ci wchodzi pedale w loczkach. Złapałeś mnie za słówko to jedyny argument żeby mi ubliżyć fajo niemyta. Jest to mój ostatni post skierowany do ciebie bo nie mam zamiaru się zniżać do twojego poziomu co nie zmienia faktu że wypisujesz głupoty na temat skoków i skoczków a sam byś się zesrał zjechać z buli na sankach . Nara człowieku

  16. #1020
    orjannilsen1

    Domyślny

    Ło kurwa, ale cie poniosło xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Skoki narciarskie stream
    Przez ketrab1992 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 24-03-2017, 16:58
  2. Skoki narciarskie
    Przez Nexes w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 08-02-2014, 15:59
  3. Nagłe skoki pingu na nowym laptopie
    Przez durel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 01-08-2013, 16:07
  4. Duże skoki pingu.
    Przez Zbyś w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 21-11-2012, 16:56
  5. Potężne skoki pingu w grach
    Przez Cadosinio w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 08-11-2011, 18:06

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •