Reklama
Strona 3 z 172 PierwszaPierwsza 123451353103 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 2580

Temat: Skoki narciarskie

  1. #31
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kolejny kurwa sezonowiec xD. Po pierwsze to na obiektach austriackich czy niemieckich jest zawsze komplet biletów, nie mowiac juz o Polsce czy planicy. Po 2 to w Norwegi skoki sa w chuj malo popularnym sportem. Ten kraj dominuje we wszystkim co sie uprawia zimą, na tej olimpiadzie mieli kilkadziesiat medali. Tam skoki nie byly nigdy popularne.
    Inna kwestia - poziom. Skoki z roku na rok są na coraz wyzszym poziomie. Nigdy tak wielu zawodnikow nie oddawalo tak dalekich skokow w jednych zawodach jak to sie dzieje w ostatnich sezonach
    sezonowiec xD
    Oglądam to od czasów Małysza i widać niestety, że frekwencja na trybunach spada. Polecam odpalić youtube, nawet te filmiki wstawione przez tibię i popatrzeć, ile osób wtedy się tym żywo interesowało.
    Co do poziomu - owszem, skaczą daleko. Szkoda tylko, że reprezentanci czterech krajów na krzyż, a pozostali to "buloklepy" :)

    Ciężko się z wami nie zgodzić, ale Stocha to należy szanować. Spokojny, ułożony, robi swoją robotę i nie pyszni się tym jak piłkarze od siedmiu boleści. I nawet gada z sensem. U mnie ma plusa.

  2. #32
    Boruciarz

    Domyślny

    No niby ta, wyksztalcony, nawet troche sie wypowiedziec umie. Nie wiem co mnie w nim wkurwia w sumie. Chyba to, ze nie jest adamem i kondycja dyscypliny po prostu rykoszetuje

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,872
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kolejny kurwa sezonowiec xD. Po pierwsze to na obiektach austriackich czy niemieckich jest zawsze komplet biletów, nie mowiac juz o Polsce czy planicy. Po 2 to w Norwegi skoki sa w chuj malo popularnym sportem. Ten kraj dominuje we wszystkim co sie uprawia zimą, na tej olimpiadzie mieli kilkadziesiat medali. Tam skoki nie byly nigdy popularne.
    Inna kwestia - poziom. Skoki z roku na rok są na coraz wyzszym poziomie. Nigdy tak wielu zawodnikow nie oddawalo tak dalekich skokow w jednych zawodach jak to sie dzieje w ostatnich sezonach. Za malysza bylo kilku predatorow na sterydach bo nikt tego nie sprawdzal w tak wtedy niszowym sporcie. Tamtejsi ludzie z drugiej dziesiatki generalnej dzisiaj by sie nie dostawali do drugiej serii.
    A polscy skoczkowie sa tacy dobrzy, bo od czasow Adasia zrobilismy w tej dyscyplinie krok milowy w kwestii inwestycji, treningow i calego przygotowania. Polecan obejrzec reportarz o Malyszu. Jak on zaczynal skakac to byl jeden pseudo klub w kraju gdzie robili kurwa zrzute na rynku w Wiśle zeby dzieciaki mogly pojechac se do austri potrenowac. Malysz mial na poczatku trenera ktory stosowal kurwa metody treningowe z NRD z lat 60. Mial wypozyczone narty i walczyli zeby mogl pojechac na kolejne turnieje bo nikt na to nie dawal jebania. Chcial nawet wrocic do zawodu kurwa stolarza czy kogos tam bo mu w 1 sezonie nie szlo
    Tak skoki nie były popularne w Norwegii xDDDDDD
    Co ty pierdolisz za teorie wyssane z chuja jak zwykle.
    Teraz nie są popularne, bo już NIKT NIE DAJE JEBANIA o te skoki, które zostały totalnie spierdolone. Ale kiedyś było inaczej.

    Proszę, 100 koła ludzi pod skocznią w lillehammer ale chuj, nie były popularne xD



    A żebyś nie pierdolił, że no tak, bo to igrzyska były, taki wyjontek, to tutaj kadr z konkursu w Oslo. Tam to w ogóle chyba pół Norwegii przyszło.



    Teraz sobie to porównaj z mizerią obecnych czasów.

    A skoki są dalsze, bo kurwa skocznie są zupełnie inne plus lawirują tymi belkami tak, żeby najsłabsi też se skoczyli te 120, a nie klepali w bulę, a nie dlatego że się poziom podniósł.
    Z jednym tylko masz rację, że wtedy nie mieliśmy żadnego zaplecza i Małysz sobie skakał na pożyczonych nartach. A teraz ładujemy w to kasę bez sensu, żeby pompować jakichś nielotów i się podniecać. Mateja i Skupień mając takie zaplecze tych wszystkich analityków, naukowców, trenerów itd. jak te koty i kubackie, a do tego skacząc przy tak miernej konkurencji, to dzisiaj spokojnie i regularnie zajmowaliby miejsca na podium. Widać to dobrze na przykładzie Huli, który kiedyś miał problemy się kwalifikować do 50tki, a teraz jest w czołówce cały czas. Piąte miejsce Matei na MŚ w 1995 i chyba dziesiąte Skupnia na IO 1998 są warte więcej niż te wszystkie medale i podia tych piotrusiuw żyłów. I z nich się śmiano, a żyła to bohaterski głuptak narodowy. Z kolei gdyby to żyła miał wtedy skakać zamiast Matei, to byłby co najwyżej polskim eddim the eagle.Taka jest prawda, ale skąd ty możesz o tym wiedzieć, sezonowcu. Pewnie skoki oglądasz od 2 lat, bo w czasach, o których rozmawiamy, to cię na świecie nie było, albo w najlepszym razie robiłeś w pieluchę.

  5. #34
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    pierwiastek "kurła kiedyś to było", kiedyś to wszystko było fajniejsze, pamiętam jak na początku podstawówki chodziłem do biblioteki pograć w gry na flashu i jak się tym jarałem, a teraz mając kompa na którym każda gra pójdzie już nie czuję takiej radości, boli mnie to i poszukuje w sobie pierwiastka dzieciństwa dzień w dzień

    tak samo pamiętam że kilka razy w podstawówce gdy rodzice byli w pracy to popierdoliłem lekcje byleby oglądnąć odcinek Beyblade w telewizji, chuj z tym że potem byli na mnie wkurwieni, jebało mnie to niesamowicie priorytety miałem odpowiednio postawione

  6. #35
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A mnie zastanawia coś innego: możecie mi wytłumaczyć, co Wy w ogóle widzicie w tym gówno-sporcie? Przecież nawet na starych zasadach nie było moim zdaniem w tym żadnych emocji. To jest zwykłe zjebane zjeżdżanie z rampy i skakanie z niej, nic więcej. Nie jestem wielkim fanem sportowym, ale w piłce nożnej czy ręcznej to są przynajmniej jakieś zagrywki, podania, strzały, wszyscy biegają i robią jakieś "epickie" akcje, które mogą im dać zwycięstwo. A tutaj tylko to zjebane skakanie w linii prostej. Co jest w tym emocjonującego?
    a co ci sie podoba w biciu po mordzie przez 2 troglodytow, albo bieganiu 22 pseudo aktorow/ akrobatow po murawie za nadmuchanym kozim flakiem
    wg mnie podania i strzaly w pilce noznej (jak i caly ten sport) to jest jebany rzyg a pilka reczna to ciota i chuj

    ogolem takie pytanie ma sens jak pytanie czemu ci to smakuje, albo czemu twoj ulubiony kolor to niebieski
    nie wiem czy ludzie pytajacy o takie cos maja po 4 latka max czy o chuj chodzi

    ps nie lubie skokow

  7. #36
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a co ci sie podoba w biciu po mordzie przez 2 troglodytow, albo bieganiu 22 pseudo aktorow/ akrobatow po murawie za nadmuchanym kozim flakiem
    wg mnie podania i strzaly w pilce noznej (jak i caly ten sport) to jest jebany rzyg a pilka reczna to ciota i chuj

    ogolem takie pytanie ma sens jak pytanie czemu ci to smakuje, albo czemu twoj ulubiony kolor to niebieski
    nie wiem czy ludzie pytajacy o takie cos maja po 4 latka max czy o chuj chodzi

    ps nie lubie skokow
    imo oglądalność czy tam popularność danej dyscypliny w dużym stopniu bierze się z możliwości wzięcia czynnego udziału chociaż w namiastce danego rodzaju sportu, innymi słowy piłka nożna jest popularna bo każdy w życiu miał okazję zagrać, każdy dzięki temu wyrósł na specjalistę w tej dziedzinie i może się przekrzykiwać z kumplem, drugim specjalistą, podczas oglądania meczu, tak samo kosz, siata, bieganie, rowery itd a skoki? no kurwa to śmierć na miejscu dla zwykłego człowieka ale właśnie tutaj tkwi chyba ten ewentualny potencjał do gromadzenia widzów bo lubimy oglądać popierdolone rzeczy, szkoda, że potencjał stale marnowany czymś w stylu sportowej biurokracji(?) poprzez te jebane punkty za wiatr itd.
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  8. #37
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    imo oglądalność czy tam popularność danej dyscypliny w dużym stopniu bierze się z możliwości wzięcia czynnego udziału chociaż w namiastce danego rodzaju sportu
    jak kiedyś na k7 w bieszkowie dolnym wykurwiłem rekord to mnie prawie z kapci wypierdoliło, a narty przy czubkach obie złamalem. ale to już było zupełnie na płaskim

  9. #38
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    a tak pomijając już przejście w skokach z 7.4 do 11, to nikt nie wpadł na to, że lata '00 i teraz to trochę dwie różne rzeczywistości?
    oglądanie sportu to zawsze była taka sobie rozrywka i to co przy tym trzyma to głównie to, że samemu się gra jak piłeczka czy koszykówka w ameryce, obecnie wszedł internet, vod, ogólnie dobrobyt i pierdyliard innych, lepszych atrakcji niż oglądanie sportów, które w większości, nie oszukujmy się, są z pizdy i mają gorsze zasady niż w jakichś giereczkach, do tego internet i postepująca globalizacja sprawiają, że coraz mniej jest troglodytów, którzy dają jebanie o narodowość i jakieś sranie się, że polak, niemiec, swoim kibicować trzeba i dumnym z tego być xD kiedyś gównażeria oglądała sporty, bo co mieli robić, a teraz twitch.tv, bo nie grają w gałę, tylko fornite'a

    tldr
    bez zawiści narodowej i samemu uprawiania danego sportu, to jego oglądanie jest tak samo abstrakcyjną rozrywką jak oglądanie serialu, czasy poszły do przodu i jest w pizdu gierek, seriali, atrakcji itp, które są po prostu ciekawsze niż sport, a nawet jeśli nie, no to normalne, że zainteresowanie ludzi się rozdziela na więcej przedmiotów

  10. #39
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Po to są te belki i punkty za wiatr, by wszyscy skakali w jednakowych warunkach. Wedlug dawnej logiki malysz by mogl skoczyc 120m na K125 bo chujowy wiatr, a taki mateja trafil w okno pogodowe i mial wiatr pod narty i wyjebał 128m i wygrywa. To jest sprawiedliwe? Nie.
    Teraz nateja by mial uciete punkty za wiatr, a małysz dodane. Sprawiedliwe? Tak

  11. #40
    Boruciarz

    Domyślny

    Biorąc pod uwagę, że chuj wie co reguluje przelicznik za wiatr i ile trzeba dodać i odjąć to ma sens kurwa xDDDDD

  12. #41
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    No tak tysiace testow, kilkadziesiat miejsc pomiarowych, zaangazowanie masy ekspertow, miesiace badań to chuj, bo "kurla polok skoczyl dalej a njeniec i tak wygral"

  13. #42
    Boruciarz

    Domyślny

    nawet kurwa zylion testów nie jest w stanie pomóc w tym, aby jakkolwiek sprawiedliwie orzec, że za taki a taki wiatr trzeba tyle odjąć albo tyle dodać. Jest to kurwa wartość w żaden sposób niemiarodajna, owszem kurwa możemy zmierzyć prędkość tego jebanego wiatru co do kurwa joty, ale tego ile trzeba dać za to punktów już nie.

  14. #43
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    przecież da się wyznaczyć jak zmienia się trajektoria średniego lotu w przypadku takiego a nie innego wiatru, zwykła statystyka
    w zasadzie cała nauka się na tym opiera xD i jakoś ten świat o dziwo działa i na tej samej zasadzie dokonuje się obliczeń takich kurwa wieżowców i jakoś się nie przewracają, więc chyba jednak jakiś sens to ma?

    nie widzę też problemu w porównaniu różnic w prędkościach na końcu skoczni przy takiej lub innej belce
    Ostatnio zmieniony przez Janusz_Wons : 16-03-2018, 10:00

  15. #44
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kolejny kurwa sezonowiec xD. Po pierwsze to na obiektach austriackich czy niemieckich jest zawsze komplet biletów, nie mowiac juz o Polsce czy planicy. Po 2 to w Norwegi skoki sa w chuj malo popularnym sportem. Ten kraj dominuje we wszystkim co sie uprawia zimą, na tej olimpiadzie mieli kilkadziesiat medali. Tam skoki nie byly nigdy popularne.
    Inna kwestia - poziom. Skoki z roku na rok są na coraz wyzszym poziomie. Nigdy tak wielu zawodnikow nie oddawalo tak dalekich skokow w jednych zawodach jak to sie dzieje w ostatnich sezonach. Za malysza bylo kilku predatorow na sterydach bo nikt tego nie sprawdzal w tak wtedy niszowym sporcie. Tamtejsi ludzie z drugiej dziesiatki generalnej dzisiaj by sie nie dostawali do drugiej serii.
    A polscy skoczkowie sa tacy dobrzy, bo od czasow Adasia zrobilismy w tej dyscyplinie krok milowy w kwestii inwestycji, treningow i calego przygotowania. Polecan obejrzec reportarz o Malyszu. Jak on zaczynal skakac to byl jeden pseudo klub w kraju gdzie robili kurwa zrzute na rynku w Wiśle zeby dzieciaki mogly pojechac se do austri potrenowac. Malysz mial na poczatku trenera ktory stosowal kurwa metody treningowe z NRD z lat 60. Mial wypozyczone narty i walczyli zeby mogl pojechac na kolejne turnieje bo nikt na to nie dawal jebania. Chcial nawet wrocic do zawodu kurwa stolarza czy kogos tam bo mu w 1 sezonie nie szlo
    No trudno sie dziwic, ze wszyscy oddaja takie dlugie skoki jak najlepsi skacza kurwa z 5 belki tak, ze musza biec po tym rozbiegu zeby sie rozpedzic, a buloklepy z 25 osiagajac na progu 300km/h xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #45
    Boruciarz

    Domyślny

    że co? taki mądry chłopak, a teraz taką głupote pierdolił. Chuj w te trajektorie, taki kubacki cwel leci bardoz wysoko a spada jak wór ziemniaków. byl kiedys taki obleśny włoch roberto cekon co lecial tak nisko, ze praktycznie slizgał tyłami nart o bule. Każden jeden ma inną trajektorie. Czekam az dalej mnie kurwa przekonacie, ze system bonifikaty za wiatr jest w jakims kurwa stopniu racjonalny. No bo kurwa co do chuja reguluje, ze za wiatr metr na sekundę w plecy trzeba dać 10 punktów, a nie kurwa np 15? Jak kurwa stwierdzić, że temu co nie wiało w ogóle było łatwiej i w jakich proporcjach. To wszystko jest kurwa chore

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Skoki narciarskie stream
    Przez ketrab1992 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 24-03-2017, 16:58
  2. Skoki narciarskie
    Przez Nexes w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 08-02-2014, 15:59
  3. Nagłe skoki pingu na nowym laptopie
    Przez durel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 01-08-2013, 16:07
  4. Duże skoki pingu.
    Przez Zbyś w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 21-11-2012, 16:56
  5. Potężne skoki pingu w grach
    Przez Cadosinio w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 08-11-2011, 18:06

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •