Reklama
Strona 13 z 172 PierwszaPierwsza ... 311121314152363113 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 181 do 195 z 2580

Temat: Skoki narciarskie

  1. #181
    Boruciarz

    Domyślny

    wgl czemu im kurwa kierunku wiatru nie mierzą na rozbiegu? przeciez tam na pewno wiatr w plecy jest bardziej korzystny i odnosze wrazenie, ze roznice w predkosciach na progu poszczegolnych zawodnikow mogą wynikac tez z tego gdzie im dmuchało

  2. #182
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale jest różnica przegrywać, bo jesteś gorszy i skaczesz krócej, a przegrywać ustawowo, bo ktoś tak zdecydował
    w pierwszej sytuacji zawsze możesz zaskoczyć, wykonać skok życia i wygrać, albo po prostu się poprawić, a w drugiej no kurwa nie bardzo xD
    Ja pierdole xD
    A kto mowi ze skill teraz nie ma znaczenia? Dolecisz do punktu K to.masz dodawane 1.2pkt za kazdy metr, nie dolecisz to odejmuja 1.2pkt. Do tego masz punkty za styl. To jest podstawa punktowania, dopiero potem jest wyrownywanie szans za wiatr i belke.

  3. Reklama
  4. #183
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no to nieźle zaskoczył skoro skoczył 210 metrów przy zajebistych warunkach i z dużo wyższej belki niż ludzie skaczący po 240 metrów, może by ajzebiśla czy stoch skoczył 270m i się połamał, prawda jest taka że nic nie możesz udowodnić tylko co najwyżej trzymać się tego jednego przykładu i powtarzać jak pies w kółko system nie działa system nie działa, chyba że uważasz że 254 metry to jest absolutny rekord wszechczasów i granica nie przekroczenia dla ludzkości

  5. #184
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,875
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja pierdole xD
    A kto mowi ze skill teraz nie ma znaczenia? Dolecisz do punktu K to.masz dodawane 1.2pkt za kazdy metr, nie dolecisz to odejmuja 1.2pkt. Do tego masz punkty za styl. To jest podstawa punktowania, dopiero potem jest wyrownywanie szans za wiatr i belke.
    no jeżeli wymagana odległość to kilkanaście metrów poza rekordem świata, no to chyba twój skill nie ma już znaczenia, bo nie da się tam dolecieć ty tumanie
    punkty za wiatr i belkę mają się z założenia równoważyć z tymi za większą/niższą odległość z tego tytułu, a nie być sobie z pizdy

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no to nieźle zaskoczył skoro skoczył 210 metrów przy zajebistych warunkach i z dużo wyższej belki niż ludzie skaczący po 240 metrów, może by ajzebiśla czy stoch skoczył 270m i się połamał, prawda jest taka że nic nie możesz udowodnić tylko co najwyżej trzymać się tego jednego przykładu i powtarzać jak pies w kółko system nie działa system nie działa, chyba że uważasz że 254 metry to jest absolutny rekord wszechczasów i granica nie przekroczenia dla ludzkości
    ale nikt nie napisał, że zaskoczył, tylko że nawet nie miał takiej możliwości tadek jak zwykłe w formie
    nie wiem czy 254m to granica nie do przekroczenia, może da się skoczyć metr dalej, ale wiem na pewno że 270 metrów jest nie do osiągnięcia, co wynika z budowy skoczni pozdrawiam

  6. #185
    Boruciarz

    Domyślny

    wyrównywanie szans na zasadzie, a tu za tyle damy tyle, a za to tyle xDDD

    no bo czemu za załóżmy metr pod narty odejmuje się 15 punktów a nie 12 albo 28??? jak to bylo zmierzone? puscili kurwa tego samego przedskoczka tysiąc razy i mierzyli? a czy pan przedskoczek odbijal sie te 1000 razy tak samo z progu? a moze pan przedskoczek ma mniejsze umiejetnosci 'lotne' od innych zawodników i mniej potrafil wykorzystac ten wiatr xDDD


    A idzie w chuj, ide zamieszac bigos i ja juz rezygnuje

  7. #186
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Wiemy jak liczone sa punkty za odleglosc
    Wiemy jak liczone sa punkty za styl
    Wiemy jak liczone sa punkty za wiatr
    http://berkutschi.com/pl/front/encyc...czynnik-wiatru

    Kurwa tibia cos pierdoli o lataniu ponad rekord. Chuj wie typie o co ci chodzi i co ty nie rozumiesz xD

  8. #187
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,875
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    jak jesteś tak tępy, że nie rozumiesz prostego przykładu, to już nie moja wina
    może przeloguj na ole patole, wydawała się bystrzejsza o te 2 punkty IQ

  9. #188
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Kobajaszi polecial teraz 210m, predkosc na progu 98kmh. Belka 12. Byl 3. W odniesieniu do tego powiedz co ty teraz nie kumasz?

  10. #189
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ale to ty podajesz zjebany dowód anegdotyczny i piszesz w kółko o tym samym

    to że NA TRENINGU podczas zarówno skrajnych warunków jak i dużych wahań w numerze belki doszło do absurdu nie obala twierdzenia że system w większości przypadków wyrównuje szanse dla zawodników

  11. #190
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Jedyne co nie kumam to to czemu johanson ma wysokie noty za styl, skoro w locie wyglada jak z padaczka. Macha tymi przeszczepami. 17 bym mu dal max.

  12. #191
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Sedziowie patrza przy notach tylko na narodowwosc xD

  13. #192
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,875
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale to ty podajesz zjebany dowód anegdotyczny i piszesz w kółko o tym samym

    to że NA TRENINGU podczas zarówno skrajnych warunków jak i dużych wahań w numerze belki doszło do absurdu nie obala twierdzenia że system w większości przypadków wyrównuje szanse dla zawodników
    Zjebany, bo nie potrafisz go podważyć? xDDD

    Dlatego się posługuję tym przykładem, że:
    a) dzięki temu, że jest tak "skrajny" łatwiej wykazać absurd tego systemu; to, że ty uważasz, że w większości przypadków system nie wypacza rywalizacji, to nie znaczy, że tak jest, ale dopóki nie pokaże komuś, że ma skakać 20 metrów za rekord świata, to ciężko to wykazać, bo nie wiemy ile kto by skoczył w danych warunkach (więc nie wiemy czy dodało/odjęło sprawiedliwie), a tutaj już nie ma wątpliwości, że coś jest nie tak;
    b) nie musiałem po prostu daleko szukać, w trakcie trwania tej dyskusji wszedłem w pierwsze i najbardziej aktualne wyniki, i było tam takie coś i podejrzewam że gdyby od początku śledzić dokładnie wyniki i notować takie rzeczy, to znalazłoby się sporo, nawet przytaczałem tu inny przykład sprzed 2 dni, gdzie komuś tam kazało skoczyć 3-4 metry za rekord skoczni, no ale kurwa wyobraź sobie że nie notowałem tego, żeby ci tu teraz wypisywać.

    Ciekawe natomiast jest, jak wy się do mojego przykładu odnosicie. Najpierw został zignorowany, potem "ale kurła co ty gadasz oni mondrzy som i wiedzom jak liczyć", potem "no ale kurła gorszy jest japończyk i tyle o huj ci chodzi", potem "no ale sąd wiesz że nie skoczyłby 270 metruw???? a zreszto to nie wina systemu tylko skoczni, że za krutka jest" xDDDDDDDD a na końcu przyznanie, że "no jest to absurd, ale to anegdotyczny dowód więc chuj z tym kurła dobry system" xDDDDDDD
    Wasza argumentacja jest tak poważna, że chuj xDD

    Zresztą, samo założenie, że system ma tylko wyrównywać "w większość przypadków" i nie jest wtedy ważne, że w innych wypacza (i to poza granice absurdu), to kurwa jebane iks de xDDDDDDDDDDDDDD Wspaniała sprawiedliwość xD

  14. #193
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ten temat XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Smuci mnie to, jak nie potraficie ogarnąć prostego przykładu od Tibii. Chodzi o to, że Stoch przy takich warunkach jak Kobayashi i z takiej belki na 99% nie skoczyłby tych 255(?) metrów, bo jest to praktycznie niemożliwe w ogóle, a nawet jeśli, to takie skoki wychodzą raz na ruski rok. Wynika z tego, że miałby mniej punktów, bo skoczyłby np. 240 metrów (realne) i tyle, co dałoby mu te 15*1,2pkt mniej, a to spora różnica. Bardzo łatwo to zrozumieć i rzeczywiście ten przykład pokazuje, jak niesprawiedliwe potrafią być obecne przepisy. Zgadzam się jednak, że to są przypadki odosobnione i nie należy ich brać jako pewnik i na pewno nie można opierać na nich jakiejś teorii.

    Ogólnie jest piękna gównoburza i dawno takiej beki nie miałem na torgówie, dziękuję panowie XD

  15. #194
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No nie wiem bo na tym polegają dowody anegdotyczne ze może i sa prawdziwe, ale nic z nich nie wynika?xD palenie jest zdrowe bo moj dziadek palil 90 lat i byl zdrowy to cała twoja argumentacja xD
    Reszta tl;dr bo widze liczbe 270 to wiem ze to samo pierdolenie co wczesniej

  16. #195
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    w każdym dowodzie anegdotycznym jest ziarnko prawdy, pozdrawiam ;]

    ps dowod anegdotyczny, torg, co tu sie XDDD
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Skoki narciarskie stream
    Przez ketrab1992 w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 24-03-2017, 16:58
  2. Skoki narciarskie
    Przez Nexes w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 08-02-2014, 15:59
  3. Nagłe skoki pingu na nowym laptopie
    Przez durel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 01-08-2013, 16:07
  4. Duże skoki pingu.
    Przez Zbyś w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 21-11-2012, 16:56
  5. Potężne skoki pingu w grach
    Przez Cadosinio w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 08-11-2011, 18:06

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •