Strona 4 z 4 PierwszaPierwsza ... 234
Pokazuje wyniki od 31 do 36 z 36

Temat: Shikate - Pixelart

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    11

Domyślny

kurwa jakie te animacje są dobre xD zrób no drugą tibie ale w swiecie wymyslonym od 0
    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jestem osobą publiczną i każdy ma nawet obowiązek mnie promować. Takie zachowanie żeby zabraniać promowania mojej osoby jest bez sensu.

Data rejestracji
    Aug 2009
    Siła reputacji
    14

Domyślny

musisz być dumny patrząc na efekty swojej pracy, super to wygląda pozdrawiam cieplutko

Data rejestracji
    Jul 2016
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Hyperbolic Time Chamber

Data rejestracji
    Nov 2008
    Położenie
    10 Downing Street
    Siła reputacji
    11

Domyślny

dobra, powazne pytanie

dobrze na tym zarabiasz?

pytam bo z takim portfolio śmiało mógłbyś bić do jakichś projektów gier na telefon, gier 2d albo 2.5d, a Ty siedzisz w jakichś otsach

no chyba że Ci płacą w widełkach 3-5k, no to w takim razie okej

Data rejestracji
    Jul 2014
    Siła reputacji
    5

Domyślny

@Shikate ;

Mam inne pytanie: gdzie nabyłeś takie umiejętności? Szkoła, czy sam się nauczyłeś wszystkiego w domu? Generalnie ja jestem bardziej (jakby to powiedział zakius) "into programowanie", ale zastanawiam się, jaką drogę przeszedłeś, żeby robić takie grafiki i animacje.

Data rejestracji
    Jul 2016
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Shikate ;

Mam inne pytanie: gdzie nabyłeś takie umiejętności? Szkoła, czy sam się nauczyłeś wszystkiego w domu? Generalnie ja jestem bardziej (jakby to powiedział zakius) "into programowanie", ale zastanawiam się, jaką drogę przeszedłeś, żeby robić takie grafiki i animacje.

Zacząłem w wieku ok. 11 lat. Bardzo lubiłem modyfikować różne grafiki w prostych grach albo robić jakieś scenki w Paintcie. Nie miałem żadnych specjalnych umiejętności, a z plastyki w podstawówce miałem głównie 4 :P Starałem się pomagać w jakichś prostych gierkach, np. uczyłem się grafik w modach Little Fighter 2. Potem zaciekawiłem się Tibią i zobaczyłem projekt Ranger's Apprentice (teraz Ranger's Arcani). Tam przez cztery lata mogłem robić jakie grafiki nie zechciałem i w sumie nauczyłem się mnóstwo. Już w gimnazjum z plastyki miałem zawsze 6. Wrodzony talent to nie magicznie nabyte umiejętności od urodzenia, a umiejętność nieco szybszej nauki. Ale uczyć musi się każdy i zawsze można być lepszym.

Także jeśli ktoś chce się uczyć rysowania, to potrzeba czasu i motywacji. Czas znaleźć można zawsze o ile traktuje się to jak hobby/pasję, a o motywację najłatwiej jeśli to co robimy ma sens - tworząc własną grę lub pomagając innym, prowadząc własne galerie i utrzymując kontakty z ludźmi o podobnym poziomie.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania