Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 32

Temat: koszt zycia we wroclawiu

  1. #16
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,226
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    sorry ze offtop lekki ale ja planuje za jakiś czas się przeprowadzić do szczecina ktoś oże powiedzieć czy warto? Ogólnie miasto łądne i mi się podoba robote dobrą tam mam od strzała za 5k+ co robić? :D

  2. #17
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Szczecin ładny tylko w centrum i tam gdzie jest ta opera śmieszna (dla mnie brzydka w chuj, ale zdobyła nagrody architektoniczne) + te wały jakieś tam. Do morza w chuj daleko, ot takie zwykłe miasto.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szczecin ładny tylko w centrum i tam gdzie jest ta opera śmieszna (dla mnie brzydka w chuj, ale zdobyła nagrody architektoniczne) + te wały jakieś tam. Do morza w chuj daleko, ot takie zwykłe miasto.
    a które polskie miasto jest ladne poza centrum? wszedzie poza centrum jest rozpizdziel, pasteloza wspolczesnej termomodernizacji blokow lat 70, krzywe chodniki, obszczane kamienice i odpadajace tynki
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  5. #19
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,392
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a które polskie miasto jest ladne poza centrum? wszedzie poza centrum jest rozpizdziel, pasteloza wspolczesnej termomodernizacji blokow lat 70, krzywe chodniki, obszczane kamienice i odpadajace tynki
    danzig

  6. #20
    Avatar daniello1337
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Poznań
    Posty
    248
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    IKS KURWA DE, syfiasty ten danzig i to mocno

  7. #21
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,392
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    powiedział użytkownik miasta posen xD

  8. #22
    Avatar Alve
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    638
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a które polskie miasto jest ladne poza centrum? wszedzie poza centrum jest rozpizdziel, pasteloza wspolczesnej termomodernizacji blokow lat 70, krzywe chodniki, obszczane kamienice i odpadajace tynki
    A tam gadasz. Wroclaw jest ladny po za centrum. Moze oprocz Trojkata i Olbinu. Oczywiscie nie licze jakiegos psiego pola albo innego gowna, bo dla mnie to nie Wroclaw.

  9. #23
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Alve napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tam gadasz. Wroclaw jest ladny po za centrum. Moze oprocz Trojkata i Olbinu. Oczywiscie nie licze jakiegos psiego pola albo innego gowna, bo dla mnie to nie Wroclaw.
    a jesteś z wrocławia czy tu się tylko przeprowadziłeś? jak zaraz uznamy, że różanka czy kozanów to nie wrocław to tak, miasto okaże się całkiem fajne ale będzie stanowić 10% swojej realnej powierzchni xd a trójkąt za kilka lat będzie jednym z ładniejszych miejsc, bardzo ładnie im idą tutaj remonty kamienic przedmieścia oławskiego, mam nadzieję, że podobnie z nadodrzem będzie, większy problem natomiast będzie stanowić lokalna patologia ale przecież i ona w końcu zostanie zutylizowana
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  10. #24
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Wy w tym wrocławiu to byście drogi ogarneli na początek xD

  11. #25
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wy w tym wrocławiu to byście drogi ogarneli na początek xD
    WTF mnie wozi szofer

    btw. ostatnio na Grabiszyńskiej był pas 11 tramwajów... w ubiegłym miesiącu ciągle jakieś problemy jak w jakimś kraju 3ciego świata

  12. #26
    Avatar Dio Paladin
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    959
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No tramwaje u nas we Wrocławiu to trochę patolka, znaczy sam tabor jeszcze do przeżycia bo sukcesywnie wymieniają ale stan torowisk to dramat miejscami. Ostatnio na Strzegomskim drugi wagon tramwaju bokiem drifta wykurwił na przystanek xD

    W ogóle Wrocławiak od urodzenia here, miasto w porównaniu do tego co było jak byłem małym berbeciem to piękne jest teraz, wcześniej, kiedy plac Grunwaldzki to było pole z dwoma ścieżkami i budką z rurkami z kremem, trójkąt to był no-go zone, a między takim Sępolnem i Biskupinem non stop były jakieś ustawki na osiedlach to dopiero było mocno. Teraz to na Grunwaldzkim nikt was nawet nie zaczepi zapytać o godzinę, 12-15 lat temu po 18 to już się tam nie chodziło ;d
    Ostatnio zmieniony przez Dio Paladin : 14-03-2018, 09:42

  13. #27
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Tramwaje to tam chuj, ale na moim sportowym zawieszeniu, to albo trę na dziurach, albo ruda mi odpada bo takie kurwa dziury. Jedziesz jedziesz i nagle brukowana droga, potem dziura, jakaś hopka, asfalt, dziura kurwa. I to w centrum takie cyrki xDDD

    Na kielce narzekałem, ale tam chociaż na głównej przelotówce zrobili nowy asfalt, a wrocław to ja pierdole.

    Pod względem dróg

    Rzeszów > Warszawa > Gdańsk > Poznań (bo kurwa co chwile coś rozkopane) > Kielce > Wrocław

  14. #28
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,390
    Siła reputacji
    19


  15. #29
    Avatar Alve
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    638
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Dio Paladin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    budką z rurkami z kremem
    Chłopie, ale za to jakie rurki. Smak dzieciństwa <3

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a jesteś z wrocławia czy tu się tylko przeprowadziłeś?
    Jestem z Wroclawia. Na rozance jestem dosyc czesto i tez nie mam co tam zarzucic. Kozanow tez bloki jak bloki. Trojkat tak jak mowisz odkad wybudowali Angelsa (bodajze tak sie nazywa to osiedle) to nabiera kolorkow, ale patologie ciezko stamtad wygnac. Na grunwaldzie co raz wiecej starych kamienic remontuja nie wyglada to juz tak oblesnie jak 15 lat temu gdzie kazda kamienic na curie-sklodowskiej wygladala jakby sie miala zawalic. Mieszkalem na Szczytnickiej kiedys to za kazdym razem jak tramwaj przejeżdzal to czulem sie jakby we Wroclawiu bylo trzesienie ziemii.

  16. #30
    Avatar Dio Paladin
    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    28
    Posty
    959
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Alve napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chłopie, ale za to jakie rurki. Smak dzieciństwa <3
    No pamiętam jak przez mgłę ale faktycznie coś w tym było, ojciec do teraz płacze za tą budą i żadne drogie desery z Grycanów i innych lodziarni mu nie smakują jak tamte rurki...

    Ale fakt, wszystko się ładnie remontuje, z takich toksycznych rzeczy to właśnie trójkąt, gdzie trzeba trochę jeszcze poczekać no i nadodrze + huby jeśli chodzi o turbo patologię. A tak to w sumie spoko, takie studenckie miasteczko, dużo imprez w sezonie, pełno miejsca nad Odrą, do tego Słodowa, którą dużo ludzi hejtuje ale w sumie ma swój urok po spożyciu. Te szare bloki wszędzie w centrum i okolicach, szczególnie w okolicach dworca PKP/Wroclavii powinni jeszcze jakoś odrestaurować, a tak to nie ma się do czego przyczepić imo, spoko miejsce do życia.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Wymiana głośnika rozmów w telefonie - jaki koszt?
    Przez Mag. w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 31-05-2012, 22:13
  2. koszt
    Przez Mocyposzukuje w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 28-02-2012, 19:36
  3. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 23-11-2011, 20:43
  4. Od 0 do 50 mlvl jaki to koszt?
    Przez Muszka of Celesta w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 26-10-2010, 12:01

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •