Reklama
Strona 5 z 17 PierwszaPierwsza ... 3456715 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 61 do 75 z 241

Temat: Wkońcu lepsze czasy tibii?

  1. #61
    Avatar Hunted
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,903
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    a no i oczywiście pierdol się, piszesz i zachowujesz się jak totalny debil (właśnie tak wyobrażam sobie dzisiejszych 7.4 grajkow, żyjących ta gierka) dla mnie eot
    Ostatnio zmieniony przez Hunted : 14-03-2018, 17:54

  2. #62
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Tl;dr

    7.4 dla dzieci Neostrady

    11 dla ludzi
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  3. Reklama
  4. #63

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    396
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ale cyrk, tibia 11 nie wymaga tyle czasu grania co na starym client, robicie z siebie super mistrzów tibi 7.4 bo nic innego nie robicie tylko gracie, tak samo podnieta puniem że pisze czary czy inne gówna nie patrząc na klawiature, kiedy ja grałem cały dzień w tibie też nie musiałem się patrzeć na klawiature, ale wy oczywiście jesteście bogami tibi a nowsza tibia jest dla lamusów... Szkoda słów i tyle, spierdalacie z tematu gadając o głupotach, botów nie ma i nie będzie i tylko jakiś debil uważa inaczej, w nowszej tibi tak samo jak na starej, jest gonitwa za levelem, nikt wam nie broni w nowej tibi stać pod depo i robić gfb czy hmm i iść expić na tomby, przecież nikt wam nie zabrania takiego stylu grania, jedyny minus nowej tibi to ten store shit, co wszystko tam można kupić, nie wprowadzają outfitów w stalym stylu, może dwa razy do roku dodadzą mounta za itemka i tyle, idą w kasę jak każda gierka.
    Ostatnio zmieniony przez zeksio : 14-03-2018, 18:09

  5. #64
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,236
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Mimo, że zaczynałem za czasów tibii 7.1 to jak dla mnie 11.0 lepsza jest od starej i nie ma co się oszukiwać. Co z tego, że wtedy trzeba było się bardziej pomęczyć niż teraz, ale terazniejsza tibia jest dużo bardziej grywalna. Jedyny minus to jest pvp. Uwierzcie, że gdyby taka tibia jak teraz była w 2005 roku to by nie padł rekord 60k online tylko 120. Tyle w temacie.

  6. #65
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Hunted napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a no i oczywiście pierdol się, piszesz i zachowujesz się jak totalny debil (właśnie tak wyobrażam sobie dzisiejszych 7.4 grajkow, żyjących ta gierka) dla mnie eot
    Jest tylko jeden mały myk, ja tą grą nie żyje. Gdzie i jak dostrzegłeś to jak się zachowuję? (nie odpowiadaj) XD z taką logiką to może idź pograć w jakieś gówno gierki. Koniec końców jesteś pizda i spierdalaj na szczaw. Kończymy temat.

  7. #66
    Avatar Serllo
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,376
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    a graj gdze ci sie podoba
    na chuj to gadanie, ze wersja w ktora gramy jest lepsza od tej drugiej?

  8. #67
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,706
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    To że gra na nowej tibii jest ciut bez sensu to jest prawda, ale zagorzali obrońcy 7.4 są jak ta pasta

    JA PIERDOLE JAK MNIE WKURWIAJĄ TAKIE CIOTY, NO KURWA. O JAKI JA JESTEM WIELCE HARDKOROWY SMAKOSZ NAJPIKANTNIEJSZE NA SWIECIE OO JAKA DOBRA OSTRA, PODKREŚLAM OSTRA MUSZTARDA. ALBO "OO KUPIE SOBIE CZIPSY, ALE NIE JAKIEŚ SMACZNE, MUSZA BYĆ PIKANTNE, JESTEM LEPSZY BO JEM PIKANTNE A WY CO NADAL PAPRYCZKA CZY CEBULKA? JA WPIERDALAM WASABI, SMAKUJE JAK OCET Z PIEPRZEM ALE WPIERDALAM, NIEBO W GĘBIE, GDYBY BYŁO CIUT OSTRZEJSZE TO WYJEBAŁBYM STAREGO WE WSZYSTKIE DZIURY TAKI BYŁBYM PODNIECONY, ZROBIŁBYM JESZCZE TEMAT ŻE PIKANTNE I OGIEŃ I PIEKŁO. ROZUMIEM NADAĆ WYRAZISTOŚCI, ALE ZABIJAĆ CAŁY SMAK POTRAWY DLA WĄTPLIWEJ PRZYJEMNOŚCI PIECZENIA JAPY? KSZTUSISZ SIE, POCISZ I LECI CI Z NOSA. MOŻNA O PORÓWNAĆ Z ROZKOSZĄ PODCZAS DŁAWIENIA SIĘ CHUJEM. PRAWDZIWE JEBANE SZOŁ ZACZYNA SIĘ KIEDY TAKI TWARDZIEL MOŻE SIĘ WYKAZAĆ, JAKAŚ PIZZERIA CZY U SIEBIE W KUCHNI. CO TAM MATI ZAMÓWMY PIZZE, DLA MNIE MEGADIABLOPIZDAMEXICANOOSTRA Z DODATKOWYMI PAPRYCZKAMI, HEHE COŚ NIE OSTRA, JA TO NIE WIEM JAK WY MOŻECIE JEŚĆ TAKIE MDŁE xD CO TAM CHCESZ SPRÓBOWAĆ SEBA? TYLKO MASZ POPIJ MLEKIE BO SIĘ WODO NIE POPIJA XD A TERAZ ZW NA MOMENCIK BO MUSZE SIE WYSRAĆ MOIM MEGA PIEKĄCYM STOLCEM, AHH NIE MA TO JAK BRUTALNE PIECZENIE ODBYTU I WALENIE KONIA DO CHRZANU.

  9. #68

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1. Bijesz albo się leczysz.
    2. Liczby (twoje ataki, przyjmowany dmg) liczy się od 1 HP, aktualnie na real tibii te hity idą w setkach, tysiące też powoli stają się normalne.
    3. PZ literalnie wszędzie, niby dobrze bo przy takiej ilośći mapy to znaleźć kogoś byłoby wyczynem, niemniej jednak to ssie pałkę równie mocno jak nysa z piratem.
    4. Trochę podpinam pod punkt wyżej, MAPA - duża w chuj, brak HUR UPÓW, ogólnie ssie pałkę jak pirat z siwym (bardzo sprawny duet).
    Wszystkie argumenty odnoszą się w zasadzie wyłącznie do PvP, co było mówione PvP na 7.4/8.0 było lepsze w duelach na pewno, w większych bitwach możliwe, że też ale tu ciężko powiedzieć. Na pewno system skulli jest taki, że dużo ciężej jest zrobić dominando albo jest to w ogóle nie możliwe. Jednak wszystko to sprowadza się do wniosku - tibia 7.4 bardziej hardcore tibia 11.0 bardziej casual. Jednak pytam, co z tego.

    Topic jest na temat dyskusji czy granie w tibie teraz ma sens na najnowszej wersji i moim zdaniem ma to ZAJEBISTY sens bo gra się naprawdę fajnie.

    Największe dla mnie minusy tibii, które były niedawno to boty + vouchery + lagi. Wszystko zostało wywalone i to wpływa mega pozytywnie na sytuację na serwerach.
    Oczywiście exp boost to też jest rzecz, której w tej grze widzieć bym nei chciał ale nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać.

    Z tego powodu, że dużo ludzi expi na boostach i na zielonej, co daje 225% na godzinę więc masz łącznie 450% za naprawdę niewielki koszt.
    Expiąć na orange masz ok. 6 godz expienia więc 600%.
    Casualuje to grę, ale dalej opłaca się bardziej expić na orange tylko, że mega dłużej.

    Obecnie problemem większym moim zdaniem jest coś innego i na pewno nie są to xp boosty ani preye na expa.

    Co do tego, że wartości hitów są 10x większe.

    Zauważ, że powód takiego stanu jest oczywisty. Jeżeli tak samo długo wbijałoby się 100lv co 10 lat temu, to Ci którzy grają BARDZO długo nie mieliby możliwości w zasadzie nigdy dogonić wyższych lvli. Teraz stan jest taki, że w rok można wbić 500 lv. Moim zdaniem to dobrze, bo nie zniechęca do ludzi do grania. Nie mówiąc o tym, że miejscówki pod te wyższe lvle istnieją i nieraz można się wyjebać.

    Gra na 11.0+ jest w zupełności grywalna, nie ma tam ogromnego p2w a na damorze to chyba top50 oprócz kilku szwedów nie pompuje ANI JEDNEJ złotówki w swoje konto, więc gdzie to massive p2w?

    Dyskutuje tu po to, że jak ktoś się zastanawia nad grą i nie chcę grać hardcorowo na tibii 7.4 albo 8.0 ( w sumie prawda jest taka, że jak ktoś zamierza zagościć gdzieś na dłużej to TYLKO MEDIVIA wchodzi w grę ) to polecam RL w 100%.

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli to są dla ciebie same zalety to polecam odwiedzić http://www.sppchoroszcz.med.pl
    Co do teamhuntów na real tibii, to jest przecież monotonne, tak samo jak i expienie na 7.4, ci co grali ze mną dobrze o tym wiedzą, że grając przez pół roku(?) wbiłem od 30 do 85lvla.
    Teraz odnośnie pvp :
    7.4 - tu każdy błąd kosztuje, co z resztą powinieneś wiedzieć. Błąd przeciwnika też kosztuje i przynosi korzyści finansowe dzięki którym nie musisz orać 10h na guardach, no chyba, że grasz kniczem lub paladynem to wtedy ssiesz pałkę i odsyłam cię do linka na początku. W przypadku ganiania kogokolwiek, jesteś w stanie zabić go w trakcie gonitwy. I ostatni argument, możesz brać udział w pojedynkach. Spróbuj 1v1 na wersji 11, jeśli palce ci nie odpadną od wciskania hotkeyów to jesteś pojebany.
    11 - Załóżmy, że gramy 150-250 lvlem (teraz mówię o magu). Żeby zabić takiego maga to :
    PUNKT 1. Musisz go złapać w trapa.
    2. Bijesz go w conajmniej 3 osoby, profesje nie ważne bo iż ponieważ dodali potiony, które dodają 500 many na turę. Jedna tura 1000 many = 1 sd 250-350dmg.
    Teraz RP/EK
    Żeby zabić takiego gracza, trzeba już większej ekipy. Znowu nie obejdzie się bez trapa (ek leczy się ok. 1000-1100 / rp pot 500+500 czar). EK'a można zabić przy większej liczbie osób na paralu, tu musisz mieć więcej osób by go nie wypuścić z trapa. RP - tu bez buta na raz, ewentualnie dwa nie ma co podchodzić, chyba że zamuli pizdę.
    Fajnie, że porównujesz małe walki tibia 7.4 do 11.0+

    To teraz porównaj duże walki 7.4 do 11.0+

    Festiwal ueków i zabicia msów jak najszybciej kto pierwszy się wpieprzy w przeciwny team i ma większych magów i wszystkich zabije (oczywiście mówię o walkach typu 25vs25).

    Na 8.0 tez nie da się za bardzo nikogo zduelować oprócz totalnych zwierząt.

    Na 11.0 aspekt bitek jest wg mnie bardzo ok, problemem jest to, że bitki są dla bitek, a nie po to żeby robić dominando, bo oprócz serwerów totalnie hardcore PvP to walka polega na robieniu sd charów i innego gówna żeby kogoś zdominować.
    Ostatnio zmieniony przez Xoltro : 14-03-2018, 20:30
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  10. #69
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Xoltro ;

    Kod:
    Expiąć na orange masz ok. 6 godz expienia więc 600%.
    Co to znaczy? Pytam z ciekawości bo niezbyt rozumiem :D
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  11. #70
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,331
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest tylko jeden mały myk, ja tą grą nie żyje.
    chlop ktory w kazdym poscie musi napisac o gosciu z gry ktory nawet konta na torgu nie ma xD


    zdradze wam ta sekretna rune i jak dorobic sie magiem bez farm na 7.4 - enenrgy bomba i zabijanie nia innych farm by miec gfbki na tomby amen
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  12. #71
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    nysa

  13. #72
    Boruciarz

    Domyślny

    GFB
    PENISULA
    PROFIT

  14. #73
    Avatar Tathar
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kaj chcesz
    Posty
    347
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ja po ponad 10 latach przerwy wróciłem do gry której jeszcze jakiś czas temu bym kijem nie tknął. Namówił mnie w zasadzie kumpel 'e no wejdź na maila, jest akcja darmowego pacca na tydzień i zobacz, fajnie się gra'. Wszedłem, zalogowałem się i takie wow. Tibia przeszła sporą zmianę przez te kilka lat, a nowy klient w zasadzie sprawił że rzeczy które kiedyś człowieka irytowały stały się przyjemne (autoloot, przenoszenie zestackowanych itemkow, hotkeye/action bary, analizery itd). Do tego dochodzi wiele eventów podczas których mamy double exp/loot, bonus exp z staminy, daily rewards. Człowiek nie musi spędzać wiele godzin w tygodniu żeby móc cokolwiek w grze większego osiągnąć aby czerpać przyjemność z rozgrywki. Jak ktoś chce się pieprzyć na jakiś OTS na starszej wersji Tibii to niech sobie gra, ale w zasadzie wiele rzeczy które właśnie przyciągały graczy do OTSów zostały wprowadzone na oficjalne serwery. Cipsoft na tym wszystkim zarabia, są w stanie zatrudnić więcej pracowników i rozwijać grę jeszcze prężniej niż wcześniej. Do tego jest jeszcze battleye, który wytępił botterów, a przez których wielu ludzi do gry się zniechęciło.
    ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ ʜᴀʀᴅᴇʀ, ʙᴇᴛᴛᴇʀ, ғᴀsᴛᴇʀ, ᴅᴏɴɢᴇʀ ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

  15. #74
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Xoltro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wszystkie argumenty odnoszą się w zasadzie wyłącznie do PvP, co było mówione PvP na 7.4/8.0 było lepsze w duelach na pewno, w większych bitwach możliwe, że też ale tu ciężko powiedzieć. Na pewno system skulli jest taki, że dużo ciężej jest zrobić dominando albo jest to w ogóle nie możliwe. Jednak wszystko to sprowadza się do wniosku - tibia 7.4 bardziej hardcore tibia 11.0 bardziej casual. Jednak pytam, co z tego.
    Zdradzę ci sekret, 'stara' tibia a 'nowa' tibia to dwie zupełnie rożne gry. tam updaty wprowadzały takie zmiany że cała rozgrywka wyglądała zupełnie inaczej.

  16. #75

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co to znaczy? Pytam z ciekawości bo niezbyt rozumiem :D
    Chodzi o to, że na pomarańczowej staminie masz 100% exp gain i expisz ok. 6h żeby stamina Ci się odnawiała codziennie, bo więcej się nie da, nie starczy staminy.

    Natomiast ktoś kto expi 2h tylko na zielonej i odpala 2xp boosty dziennie ma 225%*2= 450%.

    Więc różnica między gościem grającym 2h a 6h to tak naprawdę około 1,5h godziny grania. Chodzi o to, że jest mała różnica.

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zdradzę ci sekret, 'stara' tibia a 'nowa' tibia to dwie zupełnie rożne gry.
    To wpuść na 11.0+
    Gościa, który od zawsze gra tylko na otsach 7.4 i 8.0
    i gościa, który nie grał NIGDY w tibie tylko np. w wowa

    Zobaczymy kto się szybciej wyexpi i jakie to "zupełnie różne gry"
    Ostatnio zmieniony przez Xoltro : 15-03-2018, 07:56
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Angielski-Czasy
    Przez Mysterious Boy w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 31-03-2013, 19:59
  2. Odpowiedzi: 450
    Ostatni post: 09-02-2012, 17:40
  3. Jak wspominacie tibijskie czasy?
    Przez Halunek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 47
    Ostatni post: 19-11-2010, 22:21
  4. [rpg]Stare czasy
    Przez dragonkiller w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 02-08-2010, 14:41
  5. Jest! Wkońcu! Poison Dagger!
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 29-10-2006, 11:15

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •