Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Iphone6 problem.

  1. #1
    Avatar bojkowY
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Gdynia
    Wiek
    30
    Posty
    1,739
    Siła reputacji
    17

    Domyślny Iphone6 problem.

    Witam, otóż w moim iphone 6 16gb, zaczęła od wczoraj dziać się dziwna rzecz. Na wstępie powiem, że telefon nie upadł mi ani nie doznał żadnych uszkodzeń mechanicznych. Otóż zauważyłem, że gdy telefon leży w spokoju, nagle zaczyna się podświetlać sam z siebie, ba nawet potrafi się odblokować. Robi to bez żadnego schematu czasowego, czasami 30 min działa ok, czasami mryga co chwilę. Gdy wchodzę w ustawienia baterii ekran początkowy/zabl. zabiera mi 64% baterii.. Zauważyłem, że przycisk home na pewno ma coś z tym wspólnego, ale nie jestem tego w 100% pewien, ponieważ delikatnie ruszając nim telefon nie reaguje na nic, tyczy się to też pozostałych klawiszów. Bawiłem się opcjami, resetowałem ustawienia, zerowałem cały telefon itd. lecz nic nie pomogło, myślałem też, że ma to coś wspólnego z zasyfionym wejsciem od ładowarki, lecz po przedmuchaniu dalej dzieje się to samo. No i podsumowując, dałbym sobie z tym spokój i uznałbym, że przycisk home jest do naprawy, lecz po podłączeniu telefonu do komputera na kablu usb, rzecz przestaje się dziać, po prostu nie ma miejsca, normalnie sie zachowuje. Jeżeli przycisk byłby rozwalony albo coś uszkodzone mechanicznie to telefon robił by tak non stop. Co ciekawsze jeśli podłącze do ładowarki, telefon świeci sobie jak chce, o co tu może chodzić? ;o
    Ostatnio zmieniony przez bojkowY : 10-03-2018, 07:23

  2. #2
    Avatar Alden
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,558
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Raczej tu Ci pomogą serwisy Appla

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    124
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    prawdopodobnie tylko i wyłącznie tak jak kolega up


    sam jestem posiadaczem iphone 6s 16gb z tym, że mi upadł wiele razy nawet mam przez około pół roku ubytek w ekranie w prawym dolnym rogu około 1x1cm, a działa bez zarzutów i póki co nie mogę powiedzieć złego słowa na ten telefonik

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. SimLock iphone6
    Przez Mezuren w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 15-08-2016, 17:44
  2. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 11-12-2013, 22:16
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 30-05-2013, 22:52
  4. Problem z uruchomieniem minecrafta, jakis problem z java...
    Przez ogóras w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 11-09-2012, 18:34
  5. [7.6][Problem Z Map Edytem] Problem z mapa
    Przez EvilMaster w dziale Mapping
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 20-11-2009, 15:16

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •