Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: 5 serwerow.

  1. #16
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,881
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Decretis ;

    halooooooooooooooooooo coś nie działa
    To jest poważny dział (jak widać po zamieszczonej w tym temacie ofercie), emotikony są nieprofesjonalne stąd nie zostały dozwolone w tym miejscu.

    ;>

  2. #17
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Przeciez ten temat nie jest ani odrobine powazny

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Snoffie
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Przesnycz pod Zagaciami wielkimi
    Posty
    2,855
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przeciez ten temat nie jest ani odrobine powazny
    widac ze Ƶopa cie boli, bo gosciu ma najlepszy temat na torgu.

    posmaruj kremikiem to przestanie.


    2,5k za rookwara parcelem do thais

  5. #19
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja nie mam w przeciwienstwie do innych. Jak chce to niech se i za milion sprzedaje

  6. #20
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    czemu sprzedajesz server, ktory zwroci sie po pol mc

    nie widzialem w zadnym biznesie jeszcze takiego zwrotu, chyba, ze missclick i zamiast 35zl/3,5 zl wyszlo 3,5k zl
    wtedy jestem sklonny uwiezyc, ze tyle wyniesie czysty dochod, i jest to calkiem realne odliczajac tani hosting i brak oplaty za prace wlasna xD

    tak samo administrowanie na poprawnej konfiguracji sieciowej i przy tak dopracowanym ots, gotowym do sprzedania za kilka k pln nie wymaga praktycznie jakiegokolwiek czasu, poza sprawdzaniem czasem jak ostaniesz od hostingu raport o ruchu niepokojacym ruchu sieciowym, pomagalem stawiac otsy o podobnej ilosci graczy i wiem jak to wyglada, wiec licze na logiczna odpowiedz, szczegolnie, ze masz gotowy i w pelni skonfigurowany produkt, wiec nawet wynajecie kogos do zarzadzania bedzie cie kosztowalo max pol mc dzialania ots i bedzie to juz osoba kompetentna, ktora sobie dorobi na pol etatu

    chyba, ze 3,5k to dla ciebie zadne pieniadze, wiec pozostaje pytanie czemu sprzedajesz kopie, ktora nie sprzeda sie przez kilka mc/ nigdy

    licze na szczera odpowiedz i pozdrawiam serdecznie,
    zainteresowany kupiec

  7. #21
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu sprzedajesz server, ktory zwroci sie po pol mc

    nie widzialem w zadnym biznesie jeszcze takiego zwrotu, chyba, ze missclick i zamiast 35zl/3,5 zl wyszlo 3,5k zl
    wtedy jestem sklonny uwiezyc, ze tyle wyniesie czysty dochod, i jest to calkiem realne odliczajac tani hosting i brak oplaty za prace wlasna xD

    chyba, ze 3,5k to dla ciebie zadne pieniadze, wiec pozostaje pytanie czemu sprzedajesz kopie, ktora nie sprzeda sie przez kilka mc/ nigdy
    mysle ze jest prostsze wytłumaczenie, po prostu to jawna proba wyludzenia i dziwi mnie ze moderanci to tolerują
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 08-04-2018, 11:50

  8. #22
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mysle ze jest prostsze wytłumaczenie, po prostu to jawna proba wyludzenia i dziwi mnie ze moderanci to tolerują
    na torgu i wedle prawa nie mozna oszukiwac na pieniadze, wiec to nie moze byc prawda

  9. #23
    Avatar Kubq
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    479
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu sprzedajesz server, ktory zwroci sie po pol mc

    nie widzialem w zadnym biznesie jeszcze takiego zwrotu, chyba, ze missclick i zamiast 35zl/3,5 zl wyszlo 3,5k zl
    wtedy jestem sklonny uwiezyc, ze tyle wyniesie czysty dochod, i jest to calkiem realne odliczajac tani hosting i brak oplaty za prace wlasna xD

    tak samo administrowanie na poprawnej konfiguracji sieciowej i przy tak dopracowanym ots, gotowym do sprzedania za kilka k pln nie wymaga praktycznie jakiegokolwiek czasu, poza sprawdzaniem czasem jak ostaniesz od hostingu raport o ruchu niepokojacym ruchu sieciowym, pomagalem stawiac otsy o podobnej ilosci graczy i wiem jak to wyglada, wiec licze na logiczna odpowiedz, szczegolnie, ze masz gotowy i w pelni skonfigurowany produkt, wiec nawet wynajecie kogos do zarzadzania bedzie cie kosztowalo max pol mc dzialania ots i bedzie to juz osoba kompetentna, ktora sobie dorobi na pol etatu

    chyba, ze 3,5k to dla ciebie zadne pieniadze, wiec pozostaje pytanie czemu sprzedajesz kopie, ktora nie sprzeda sie przez kilka mc/ nigdy

    licze na szczera odpowiedz i pozdrawiam serdecznie,
    zainteresowany kupiec
    Sorry ze wczesniej nie odpisalem, nie zagladalem bo prawie nigdy nie ma tu powaznych komentarzy.

    Rookwar jest skonczonym produktem i sprawdzonym. Serwer mial pare edycji dzieki czemu wszystkie bledy zostaly wylapane i cala mechanika gry jest sprawdzona. Czemu 3.5k zl ? Poniewaz sam wiem ile mozna zarobic dzieki temu serwerowi, wiem ile wlozylem w niego pieniedzy. Zarobek zalezy od osoby ktora sie zajmuje serwerem, czy potrafi go rozreklamowac i o niego dbac.

    Czemu sprzedawac ots na ktorym moge zarobic jeszcze sporo ? Poniewaz odpalanie serwera na powaznie, zajmuje troche czasu ktorego nie mam, potrzebuje pieniedzy teraz.
    Czemu Vestia zostala sprzedana za kilkadziesiat tysiecy, skoro owner mogl na niej zarobic 10x wiecej? Bo nie chcial tego zysku na dluzsza mete, nie ma tak ze postawisz otsa, sam sie rozreklamuje, sam sie odpali, sam o siebie bedzie dbal.

    Dodatkowo wiem ze na rook warze jest cos nie tak, wiem co zmienic zeby na serwerze ludzie grali dluzej, tylko nie mam jak juz wspominalem czasu aby to zmienic. Jesli ktos bedzie powazny i zainteresowany zakupem wytlumacze mu co zmienic.

    @EDIT: Sprzedaje rowniez calego otsa Niverus.net
    Ostatnio zmieniony przez Kubq : 23-04-2018, 08:11

  10. #24
    Avatar Snoffie
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Przesnycz pod Zagaciami wielkimi
    Posty
    2,855
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    XD

  11. #25
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    dobra kurwa kto sie ze mna sklada na ta igle otsa ?
    no kiery kurwa chce milionerem zostac to pisac tutaj ze sie ze mna skladacie kuhwa zucckburger co fejsa stworzyl bedzie nam mogl palki czyscic tyle kasy zyskamy na tej perelce

    no kurwa 3.5 złotego to piwko jest (chodz ostatnio kupilem 4 za 2 zlote 7%) a moze nam przynieść sławe dzifki i jesli jestes jednym z tych narkomanow z toga to i koks
    Ostatnio zmieniony przez Gayaku : 23-04-2018, 15:08

  12. #26

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    no ja juz biznesplan pisze i ide po pozyczke jutro do banku zobaczymy co mi powiedza, mam tez umowionego znajomego biznesmana moze zainwestuje w ten projekt jak uslyszy jaki pieniadz mozna zarobic takim malym kosztem

  13. #27
    Avatar Rahilux
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Khorinis
    Posty
    2,062
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ty za 2k zl to ja bede grac 10h dziennie i Ci nadzorowywał to, nawet mogę Ci zapewnić, że na Twoim rookwarze nie będzie ani jednego bota i upilnuje 1k osob
    co ty na to?
    Podbijam
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka
    chodz na rd come come https://ravendawn.online/?ref=cmfer2tl5nsll8cbiuj0

  14. #28

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    @Waw992 ; masz tu biznes z przyszloscia za niewielkie pieniadze i nie musisz sie ladowac w ten leasing na koparke.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  15. #29
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    ze 3.5k warto to na obecnej scenie ots moglbym tylko uwierzyc botivie bo tam faktycznie kiedys pacc rose lecialy masowo. Teraz w takiego rukwara to wbije tyle osob ze nie wiem czy na zero wyjdzie, przy reklamie na torgu i hostingowi na pc u sir marcina

  16. #30
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    ale z was to se jednak hujki gosciu daje wam tanio produkt ktory sprawi ze bedziecie godnie zarabiac i zyc w polsce a wy kurwa nadal narzekacie ze za wysoka cena bo najlepiej to niech te igly oteesy za darmo odda co ? co to kurwa jest 3.5k cwele narzekajace jak bedziecie miesiecznie robic z tego lekko z 15k na samych rosach a jescze kurwa pomyslcie ze mozecie sie dogadac z taka firma np. nike i zrobic buty arm 5 nazwac je jordans i kurwa miec za ich reklame lekko 10k miesiecznie. cwele ..i..

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •