Reklama
Strona 3 z 5 PierwszaPierwsza 12345 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 72

Temat: Uprzejmy donos do PIP

  1. #31
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Warka napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niby pies a rozjebunda, jechanka z nim torgi
    A Xenja to korona co posprzedawał chłopaków, na pewno nie będę gorszym frajerem, jeśli sprzedam policyjną złodziejską firmę.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  2. #32
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Rozjebales sie na komendzie? Bedziesz jebany

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,823
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siemanko! Chciałbym donieść na firmę w której pracowałem rok czasu temu do PIP, jaka jest gwarancja że jeśli podpisywałem klauzulę sumienia, że nic z tej firmy nie wyjdzie ode mnie, że mnie prawnie nie upierdoli ta mafia?

    PS. Ma to być zemsta za nieuczciwą grę z pracownikami (kortowiada 2017) i jednoznaczna próba udowodnienia oszustwa (sprawy finansowe). Dodam że klauzula obowiązuje 5 lat tyle co dokumenty trzymane w firmie.
    Dodam jedną rzecz, jeśli chcesz złożyć donos w dobrej/złej intencji, jeden chuj to musisz się pod tym podpisać inaczej palcem nie ruszą także pozdrawiam tych jebanych nierobów zza biurka xD

  5. #34
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Rozjebales sie na komendzie? Bedziesz jebany
    Nigdy nie sprzedaję na policji, chłopcze pańszczyźniany...
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  6. #35
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,184
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    nie no kurwa pies od złodzieji z PO mniej szanuje tylko donosicieli kurwa jak by się poczuli nasi dziadowie patrioci którzy gineli za to że nie chcieli się sprzedać na gestapo jak by zobaczyli co ty chcesz zrobić? Myślałeś o tym masz ty honor? Nawet największej kurwy się nie sprzedaję tylko jak się ma jaja to się bierze sprawy we własne ręce. Straciłeś w moich oczach bardzo wielę i niestety masz jednego wiernego fana mniej... R.I.P. Pies@;

  7. #36
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Juz temat poszedl na wykop. Chlopaki beda wiedzieli co z nim zrobić

  8. #37
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałeś nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażać tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża Polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam taki sobie że możesz go sobie wyśmiać bo tak ci się podoba nie wiem w jakiej ty się wychowałeś rodzinie ale chyba ty nie wiem nie rozumiesz co to jest wiara .jeśli myślisz że jesteś wspaniały to jesteś zwykłym czubkiem którego ktoś nie odizolował jeszcze od społeczeństwa ,nie wiem co w tym jest takie śmieszne ale czepcie się Stalina albo Hitlera albo innych zwyrodnialców a nie czepiacie się takiej świętej osoby jak papież Jan Paweł 2 .jak można w ogóle publicznie zamieszczać takie zdjęcia na forach internetowych? Ja się pytam kto powinien za to odpowiedzieć bo chyba widać że do kościoła nie chodzi jak jesteś nie wiem ateistą albo wierzysz w jakieś sekty czy w ogóle jesteś może ty sługą szatana a nie będziesz z papieża robił takiego ,to ty chyba jesteś jakiś nie wiem co się jarasz pomiotami szatana .weź pomyśl sobie ile papież zrobił ,on był kimś a ty kim jesteś żeby z niego sobie robić kpiny co? kto dał ci prawo obrażać w ogóle papieża naszego ?pomyślałeś w ogóle nad tym że to nie jest osoba taka sobie że ją wyśmieje i mnie będą wszyscy chwalić? weź dziecko naprawdę jesteś jakiś psycholek bo w przeciwieństwie do ciebie to papież jest autorytetem dla mnie a ty to nie wiem czyim możesz być autorytetem chyba takich samych jakiś głupków jak ty którzy nie wiedza co to kościół i religia ,widać że się nie modlisz i nie chodzisz na religie do szkoły ,widać nie szanujesz religii to nie wiem jak chcesz to sobie weź swoje zdjęcie wstaw ciekawe czy byś się odważył .naprawdę wezta się dzieci zastanówcie co wy roicie bo nie macie widać pojęcia o tym kim był papież Jan Paweł 2 jak nie jesteście w pełni rozwinięte umysłowo to się nie zabierajcie za taką osobę jak ojciec święty bo to świadczy o tym że nie macie chyba w domu krzyża ani jednego obraza świętego nie chodzi tutaj o kościół mnie ale w ogóle ogólnie o zasady wiary żeby mieć jakąś godność bo papież nikogo nie obrażał a ty za co go obrażasz co? no powiedz za co obrażasz taką osobę jak ojciec święty ?brak mnie słów ale jakbyś miał pojęcie chociaż i sięgnął po pismo święte i poczytał sobie to może byś się odmienił .nie wiem idź do kościoła bo widać już dawno szatan jest w tobie człowieku ,nie lubisz kościoła to chociaż siedź cicho i nie obrażaj innych ludzi
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  9. #38
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Dobra zamykam temat. Bo znalazłem z kolega lokalizacje miejsca gdzie mieszka Sandrunia w dodatku będę miec jeszcze fejm. Okazalo sie ze jest bezdomna od lipca. Kolega zlokalizowal ja. Nic juz nie zgłaszam. Odzyskalem prace. Możliwe ze odzyskam fejm i milosc jak wezmę ja do siebie. Karakan podobno wyrzucił ja z domu i nie ma gdzie mieszkać. Dowiedziałem sie 5h temu ale jestem w pracy temu nie mogę załatwić tego dzis. Nic nie zgłaszam do PIPu bo mam okazje odzyskać wszystko co straciłem. Xenja frajerze tym razem ci się upiekło. Żebyś ty zdechl i ta twój jebana firma. Wszystko wyjaśnione. Juz nic nie mam do firmy Fokus ale życzę im jak najgorzej. Chciałem to tylko temu zrobić bo rozjebali mi życie. Wszystko cofam co powiedziałem.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  10. #39
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    zlozylem donos w twoim imieniu juz i tak

  11. #40
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    To sobie skladaj i dwieście donosów na komendę konfituro. W moim imieniu hahaha. Co ja twój partner geju?
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  12. #41
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jako uczciwy i prawy obywatel nie moglem wytrzymac tego ze firma Fokus wykorzystuje swoich pracownikow i zastrasza

  13. #42
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Tak ty mi pomożesz na pewno. Zadzwon na 999 albo to choroszczy i powiedz ze szukasz pracy jako donosiciel ds. Niszczenia ludzi psychicznie to może cie wezmą bo chyba na budowie to male zarobki. Co?
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  14. #43
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    nie narzekam na zarobki kod dobrze placi

  15. #44
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,184
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak ty mi pomożesz na pewno. Zadzwon na 999 albo to choroszczy i powiedz ze szukasz pracy jako donosiciel ds. Niszczenia ludzi psychicznie to może cie wezmą bo chyba na budowie to male zarobki. Co?
    Pies nie kompromitu się chciałeś przykonfiturzyć żadne tłumaczene nie pomoże raz przykonfiturzysz i konfiturą zostajesz do końca zycia

  16. #45
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra zamykam temat. Bo znalazłem z kolega lokalizacje miejsca gdzie mieszka Sandrunia w dodatku będę miec jeszcze fejm. Okazalo sie ze jest bezdomna od lipca. Kolega zlokalizowal ja. Nic juz nie zgłaszam. Odzyskalem prace. Możliwe ze odzyskam fejm i milosc jak wezmę ja do siebie. Karakan podobno wyrzucił ja z domu i nie ma gdzie mieszkać. Dowiedziałem sie 5h temu ale jestem w pracy temu nie mogę załatwić tego dzis. Nic nie zgłaszam do PIPu bo mam okazje odzyskać wszystko co straciłem. Xenja frajerze tym razem ci się upiekło. Żebyś ty zdechl i ta twój jebana firma. Wszystko wyjaśnione. Juz nic nie mam do firmy Fokus ale życzę im jak najgorzej. Chciałem to tylko temu zrobić bo rozjebali mi życie. Wszystko cofam co powiedziałem.
    dobra faza weszła

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Donos do sanepidu
    Przez jaxi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post: 04-01-2020, 14:57
  2. Nie donoś bo to wstyd.
    Przez Wyso52 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 20-06-2015, 21:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •