Reklama
Strona 1 z 5 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 72

Temat: Uprzejmy donos do PIP

  1. #1
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny Uprzejmy donos do PIP

    Siemanko! Chciałbym donieść na firmę w której pracowałem rok czasu temu do PIP, jaka jest gwarancja że jeśli podpisywałem klauzulę sumienia, że nic z tej firmy nie wyjdzie ode mnie, że mnie prawnie nie upierdoli ta mafia?

    PS. Ma to być zemsta za nieuczciwą grę z pracownikami (kortowiada 2017) i jednoznaczna próba udowodnienia oszustwa (sprawy finansowe). Dodam że klauzula obowiązuje 5 lat tyle co dokumenty trzymane w firmie.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  2. #2
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Konfidencie chłopaki cię dojadą pamiętaj
    My nie zapominamy...
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  3. Reklama
  4. #3
    orjannilsen1

    Domyślny

    A moze ty z naczelnikiem makowca wpierdalasz, a potem sie prujesz pod cela?

  5. #4

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    To zależy od kompatybilności klauzuli sumienia znajdującej się w twoich żółtych papierach.

  6. #5
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ciekawe żeby was wychujali na życie, co byście nooby zrobili. Firma DSFokus upada, tracą obiekty, idealna sprawa dla PIPu niech mi płacą odszkodowanie. Sorki ale ja z policją nie trzymam, przypomnę że dyrektor tej firmy donosi jak łubudubu. A PIP to nie komisariat policji. W dodatku ma koronę, a ja sram na policję...
    Ostatnio zmieniony przez Pies : 08-03-2018, 23:30
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  7. #6
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    jak ich dojadą to kto by miał niby ciebie dojechać skoro wszyscy zostali już dojechani z tych co dojeżdżają innych?

    pewna sprawa, zgłaszaj

  8. #7

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe żeby was wychujali na życie, co byście nooby zrobili. Firma DSFokus upada, tracą obiekty, idealna sprawa dla PIPu niech mi płacą odszkodowanie. Sorki ale ja z policją nie trzymam, przypomnę że dyrektor tej firmy donosi jak łubudubu. A PIP to nie komisariat policji.
    Ale przecież PIP donosi później nieprawidłowości do sądu pracy, więc czym się oni różnią od policji?

  9. #8
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Posłucham jeszcze opinii innych. Zanim zacznę działać. Mam na tych brudasów haki, tylko czy prawnie mnie nie dojadą, bo podpisując tą klauzulę tajności przyzwalałem na oszustwo.

    @up To że robię to przez firmę trzecią, a nie ja donoszę... Tym się różni że jest to pośrednik. Jakbyś stracił fejm, pracę i dziewczynę i odsiedział przez takie gówno na odwyku alkoholowym 2 miechy i 2 tygodnie w ośrodku narkotykowym (przez ich afery) to myślę że byś gadał mądrzej. Mało tego jeszcze honor, szacunek i opinię.
    Ostatnio zmieniony przez Pies : 08-03-2018, 23:35
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  10. #9
    Avatar Elite Hunter
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,156
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    mysle, ze beda mieli w chuju donos typa z zoltymi papierami

  11. #10
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Elite Hunter napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mysle, ze beda mieli w chuju donos typa z zoltymi papierami
    Co się dzieje? A Kto to mówił że mam żółte?

    Ja myślę że ci ludzie co uczestniczyli w tych oszustwach już srają po gaciach, bo wiedzieli co będę robił i teraz będą chcieli na wszelkie różne sposoby zrobić ze mnie przestępce by nie stracić stołków. Nie mam żółtych, mam złote (order męczennika narodowego nadany przez Prezydenta Miasta Białegostoku - Krzysztofa Kononowicza).

    Mam na myśli całokształt - kortowiada, robienie ze mnie pedała/pedofila, zaświadczenia, opinie, sądowe dokumenty,
    Bo jak to wyjdzie na jaw że przez jakąś głupią znajomość mi to wszystko robili, wyroki dla nich 3 lata w zawieszeniu na 5 lat to minimum.
    Ostatnio zmieniony przez Pies : 08-03-2018, 23:45
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  12. #11

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,051
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co się dzieje? A Kto to mówił że mam żółte?

    Ja myślę że ci ludzie co uczestniczyli w tych oszustwach już srają po gaciach, bo wiedzieli co będę robił i teraz będą chcieli na wszelkie różne sposoby zrobić ze mnie przestępce by nie stracić stołków. Nie mam żółtych, mam złote (order męczennika narodowego nadany przez Prezydenta Miasta Białegostoku - Krzysztofa Kononowicza).
    Przecież za takie przeciwstawienie się ich planom oni cię odstrzelą na miejscu - inspektora gadżeta nigdy nie oglądałeś?

  13. #12

    ⬛★ Użytkownik TORG VIP ★⬛ rosen jest teraz online
    Avatar rosen
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    54
    Posty
    2,169
    Siła reputacji
    11

    Domyślny


  14. #13
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Władca Marionetek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przecież za takie przeciwstawienie się ich planom oni cię odstrzelą na miejscu - inspektora gadżeta nigdy nie oglądałeś?
    Temu poszedłem do drugiej firmy ochroniarskiej, by mieli ci zwyrodnialcy większy wyrok, za zabójstwo POF po pracy lub przed pracą lub w trakcie pełnienia służby nie 25 lat czy 15 a dożywocie. Bo w takim przypadku odpowiadają jak za funkcjonariusza publicznego. A resztę dnia trzymam się blisko śmietników i dużych skupisk ludzi, ew. wychodzę z Sesi'm i obaj nosimy gazy pieprzowe.

    Wiem @rosen ; wiem, ale ileż można cierpieć, za rok przekupią kogoś kto będzie kontrinformatorem międzyfirmowym i wyrzucą mnie z następnej pracy, trzeba takie kurwy tępić nim złożą jaja.
    Ostatnio zmieniony przez Pies : 08-03-2018, 23:51
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  15. #14
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no to mafia nie da rady jak gaz pieprzowy masz

  16. #15
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Temu poszedłem do drugiej firmy ochroniarskiej, by mieli ci zwyrodnialcy większy wyrok, za zabójstwo POF po pracy lub przed pracą lub w trakcie pełnienia służby nie 25 lat czy 15 a dożywocie. Bo w takim przypadku odpowiadają jak za funkcjonariusza publicznego. A resztę dnia trzymam się blisko śmietników i dużych skupisk ludzi, ew. wychodzę z Sesi'm i obaj nosimy gazy pieprzowe.

    Wiem @rosen ; wiem, ale ileż można cierpieć, za rok przekupią kogoś kto będzie kontrinformatorem międzyfirmowym i wyrzucą mnie z następnej pracy, trzeba takie kurwy tępić nim złożą jaja.
    Pisniesz słówko to chłopaki będą wiedzieć wszystko
    Gaz ci nie pomoże wtedy gościu czaisz
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Donos do sanepidu
    Przez jaxi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post: 04-01-2020, 14:57
  2. Nie donoś bo to wstyd.
    Przez Wyso52 w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 20-06-2015, 21:35

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •