Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Czym myć auto?

  1. #1
    Avatar abaahul
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    257
    Siła reputacji
    8

    Domyślny Czym myć auto?

    Siema,
    mam białę auto a sąsiad ma w chuj kotów. Koty siadają jesienią na mojej białej furze, a na masce i dachu jest pełno tłustych plam. Sąsiad ma już u mnie przejebane, ale auto i tak trzeba umyć.
    Myjnia automatyczna się nie sprawdziła, plamy zostały. Pasty lekkościernej nie chcę stosować bo podobno uszkadza lakier. Jesteście w stanie poelcić mi jaki bardzo mocny środek do czyszczenia fury? :D
    Keep calm and say ALLAHU AKBAR

  2. #2
    Boruciarz

    Domyślny

    ja pierdole ile bym oddał żeby po mojej furze skakały piękne puchatke kotki, a nie srały na nią te pierdolone gołębie

    w odpowiedzi na pytanie:
    szampon z woskiem obojetnie jaki z auchana w butelce po oleju, pińć złoty za litr i od siebie polecam płyn do mycia szyb (byle BEZ AMONIAKU, najlepszy mr muscle, rzeczywiscie nie zostawia w ogole smug)
    Ostatnio zmieniony przez Boruciarz : 06-03-2018, 09:36

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar abaahul
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    257
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    co do szyb, to mam jeszcze jakiś preparat w piwnicy tak że spoko
    kiedyś wyczyściłem calutkie autko pastą K2 Tempo, ale tak jak mówię- czytałem że przy kilkukrotnym stosowaniu może uszkadzać lakier... Wypróbuję tak jak mówisz szampon z woskiem, oby sie udało ;D

    btw. nie polecam białych aut jeśli nie macie garażu i myjki do szybkiego przemycia auta 2 razy w tygodniu xd
    Keep calm and say ALLAHU AKBAR

  5. #4
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj abaahul napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co do szyb, to mam jeszcze jakiś preparat w piwnicy tak że spoko
    ale ja mowie, ze tym płynem to ogolnie mache szoruj. jak pracowałem dla infiniti w galerii handlowej to kazdego dnia rano wlasnie elegancko czyscilem toto płynem do szyb takim jak mówie i scierka z mikrofibry (warunek raczej konieczny) i zdawało to egzamin (inna sprawa, ze ten samochod byl bardziej czysty niz samochody ktore wyjechaly z chujowej myjni, tylko po prostu ukurzony)
    ogolnie to nie polecam bezdotykówek. mozna i 10 zlotych tam wrzucic i napierdlac strumieniem zaraz przy blasze, a i tak jak potem przzejedziesz palcem to jest taki jakbys go sobie w dupe wsadził. te myjnie w oogle nie myją, jednak musi byc kontakt (polecam zatem łamać przepisy tych myjni i kupic sobie rękawice taką do mycia i jezdzic łapskiem prawilnie, wtedy to jak zloto)

  6. #5
    Avatar abaahul
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    257
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    w Tesku widziałem właśnie taką rękawicę z mikrofibry (to tej rękawicy przyczepione takie małe jednocentymetrowe kurwidełka wyglądające jak gąsienice XD) myślisz że to fajna sprawa czy lepiej zwykła ściera z mikrofibry?
    Keep calm and say ALLAHU AKBAR

  7. #6
    Boruciarz

    Domyślny

    mysle ze trzeba szanowac to rozwiązanie, zawsze to subtelniej mozna opierdolic samochodzik na bezdotykówce w stylu tajnego agenta

  8. #7
    Avatar abaahul
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    257
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Tak jest, agent Tomek w zielonej rękawiczce z mikrofibry. Myślę że nie będzie się rzucać w oczy :>
    Keep calm and say ALLAHU AKBAR

  9. #8
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,823
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Też mam ten problem z kotami, polecam najebac pieprzu albo od razu wiatrowke xD

  10. #9
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Przejebane bo kumplowi też skaczą po aucie i ma dar porysowany i maske

  11. #10
    Avatar abaahul
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    257
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    generalnie jak sie wkurwie solidnie to zaniosę sąsiadowi paragon z salonu auto detailingu. To są jego zwierzęta i bierze za nei odpowiedzialność
    Keep calm and say ALLAHU AKBAR

  12. #11
    Avatar haxigi
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Chodzież
    Wiek
    33
    Posty
    5,820
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    1. mycie na bezdotykowej ma sens tylko trzeba to umieć zrobić. Wiadomo że auto ujebane jak po offroadzie nie wymyjesz bezdotykowo xD Jak wcześniej używa się wosków, quick detailerów, robi polerki, glinkuje to nic się do lakieru nie klei i na takiej myjni raz dwa spłuczesz.
    2. clean do szyb + mikrofibra. Nie zostawia śladów i nawet wymyje. Grubsze grudki glinkować aż będzie gładko. Na sam koniec wosk i cacy.

  13. #12

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj abaahul napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Siema,
    mam białę auto a sąsiad ma w chuj kotów. Koty siadają jesienią na mojej białej furze, a na masce i dachu jest pełno tłustych plam. Sąsiad ma już u mnie przejebane, ale auto i tak trzeba umyć.
    Myjnia automatyczna się nie sprawdziła, plamy zostały. Pasty lekkościernej nie chcę stosować bo podobno uszkadza lakier. Jesteście w stanie poelcić mi jaki bardzo mocny środek do czyszczenia fury? :D
    to jedz na myjnie reczna, wypucuja, a ty w tym czasie napiszesz post na forumka, ze problem nieaktualny

  14. #13

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    678
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Tluste plamy po jakichs mydlach czy innych detergentach usuwa ocet spirytusowy, polecam w ostatnie wakacje cale auto tym wypolerowalem bo takie smugi zostaly ze hej

  15. #14
    Avatar abaahul
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    257
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Ile pieniążków zapłacę na takiej ręcznej myjni? I wypucują mi wszystko a jak nie zmyją to powiem "walcie sie, hajsów nie będzie"? W środku też umyją jak bym miał rzygnięte na wycieraczke na przykład?
    Keep calm and say ALLAHU AKBAR

  16. #15
    Boruciarz

    Domyślny

    pińć dych najmarniej, a i za tę cenę to chujowo odkurzają, nie biorą poprawki na rodzaj plastiku i potrafią spierdolić dożywotnio tak, że ten plastik sie bedzie kleił jak chuj po spuszczeniu.

    na felgi polecam środek k2 roton (tzw krwawa felga), to naprawde działa i widac efekt, a nie jakies tam glinki, woski czy chuj wie. swoją drogą zastananawiam sie, kto ma na to czas i tak bardzo kocha tę swoją puszkę, że co miesiac toto woskuje, glinkuje, sra szamponem z ucha na to, a to moze obniża 'przyczepnosc' brudu o 10% i tak samochod upierdolony xDDD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Czym polerować auto?
    Przez abaahul w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 26-11-2016, 14:36
  2. Auto Exp w Tibia Auto 1.8.2
    Przez Feomthar Dalgon w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 478
    Ostatni post: 21-08-2010, 23:56
  3. [8.42][Tibia Auto]Brak okienka Tibii Auto
    Przez Muszka of Celesta w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 05-02-2010, 19:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •