Reklama
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 31 do 42 z 42

Temat: handel autami = zyla zlota?

  1. #31
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Pikas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chcesz mi powiedzieć że ktoś ci za free robi auta i daje ci zarobić? No normalnie whelers dealers

    Jak ktoś z rodziny to prędzej czy później się pozrecie, tak to jest że z rodzina to na zdjęciach
    A jak nie to chyba frajer

    Ja nie mówię że si nie da zarobić, tylko nazwanie tego żyła złota w obecnych czasach to o jakieś 10 lat za późno minimim



    Tak, jak kobieta się dorobiła czegoś to na pewno dała dupy albo obciąga kutasy facetom bo tylko oni są zaradni i mogą zarabiać piniadze a kobieta to do kuchni hehe
    Teraz żyła złota to zostać dilerem jakiejś taniej marki typu skoda czy suzuki
    Jak teraz ekspedientkę z biedronki stać żeby kupić nowe auto z salonu za gotówkę, gdzie wy kurwa żyjecie
    Tak, jak kobieta się dorobiła czegoś to na pewno dała dupy albo obciąga kutasy facetom bo tylko oni są zaradni i mogą zarabiać piniadze a kobieta to do kuchni hehe
    zarabiaj na kryptowalutach!
    - nie umiesz czytac ze zrozumieniem
    - ref do jakiejs gieldy w sygnaturce
    - pracownikow z biedry stac na auta z salonu

    handel autami = zyla zlota?-comment_j6ahuowgvjzwd8uszy3tvsxhxsxylxpp.jpg
    Ostatnio zmieniony przez M4teu$z : 28-02-2018, 17:19

  2. #32
    Avatar Pikas
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    401
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    #up
    Wniesiesz coś do tematu po za tym górnolotnym humorem?

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    "Dorobila czegos" tak na kasie w biedronce za 2,5k brutto oplaca zycie, mieszkanie, rachunki i stac ja na auto z salonu jak to napisales, jebnij sie w czajnik gosciu bo takich bajek nawet w Szwajcarii nie ma.
    Kurwa ludzie idzcie nie wiem do szkoly moze do gimnazjum, zacznijcie czytac ksiazki, kojarzyc fakty bo napisanie czegokolwiek nie w 100% doslownie na tym forum jest niemozliwoscia bo zaraz jakis fragles typu Pikas wyjezdza z takim czyms i tylko triggeruje czlowieka XD
    No masz czasem racje dzbanie. Juz pisze DOSŁOWNIE
    Nie mówię o kobiecie która utrzymuje dzieci i konkubenta jak twoja stara
    Tylko o sytuacji z obecnego stulecia gdzie pracuje więcej niż 1 osoba w rodzinie
    Jeżeli dla kogoś odłożenie w 2-3 lata z takiej pensji na auto z salonu wydaje się niemożliwe, gdzie ceny nowych aut w stosunku do zarobków nigdy nie były niższe to nie wiem...

    W Polsce średnio ludzie decydują się na zakup auta właśnie po 2-3 latach oszczędności
    Alternatywa jest leasing który się spłaca min. 5 lat ale wtedy najczęściej mówimy o innym segmencie aut

    Tak to jest ze jak Januszowi interesu wskażesz jakiekolwiek minusy jego biznesplanu to będzie się zarzekał ze to przecież czysty pieniądz
    I tak się składa ze w mojej rodzinie mam 2 kuzynów co handlują autami regularnie, sprowadzają z zagranicy, maja własne lawety itp. + kilku z znajomych którzy sporadycznie sprowadzają sobie auta żeby dorobić
    W przypadku tych 1 średnio zmieniają auto co 3 miesiące i jeżdżą tym które nie schodzi bo inaczej w plecy xd i nigdy nie jest to nic dobrego tylko same gruzy do 15 patyków
    W okolicy działa takich jeszcze kilku. Jeżeli w waszej okolicy nie ma takich mireczkow którzy zapychają rynek gruzami po brzegi to chyba na Lubelszczyźnie gdzie wszystko wykupują Ukraińcy
    W zachodnich województwach to w sumie nie mam znajomego który interesuje się motoryzacja i nie opchnal kiedyś jakiegoś auta z Niemiec

    Co bardziej rozgarnięci zauważa ze najbardziej opłaca się teraz kupić nowe auto, sprzedać po paru latach ze strata, dołożyć i kupić kolejne nowe.
    Niskie oc, gwarancja, mniej napraw, ekonomiczne silniki

    Rynek tanich sprowadzonych aut będzie malał, do tego skarbówka za rządów PiS szczególnie czepialska
    Bazując na powyższym zapytam jeszcze raz. Gdzie tu żyła złota?
    Ostatnio zmieniony przez Pikas : 28-02-2018, 21:23

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Dobra, skoro handel używanymi autami z Niemiec nie jest żyłą złota, to wytłumacz mi łopatologicznie w jaki sposób żyłą złota jest bycie dealerem marki Skoda? Serio się pytam, mam chęci, trochę gotówki, chce zostać dealerem Skody. Co mam zrobić dalej?
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 28-02-2018, 21:36

  5. #34
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    O kurwa ten typ żyje w jakimś alternatywnym wszechświecie, gdzie pracująca para (w tym kobita na kasie w Biedrze XDD) kupuje po 2-3 latach nowe auto. To ja Ci coś powiem: nie jest tak. Znam dobrze ludzi, którzy uznają tylko nowe auta i regularnie takie kupują (co ~5 lat), ale oni nie zarabiają nawet 4k brutto, a sporo więcej. A jakie to auta? Goła Fabia albo tak samo gołe Bravo, a więc no - max ~55k. Tyle z tych Twoich rewelacji, tak to wygląda w Polsce, przykłady mógłbym mnożyć wśród dalszych znajomych i zasłyszanych historii.

    No i podaje Wawik przykład z pierwszej ręki jak można zrobić hajs na autach, a ten tam będzie o otwieraniu salonu Skody pierdolił XD Człowieku, spróbuj se Maca otworzyć, zobaczysz co to jest. Myślisz, że salon samochodowy to taniej jest ogarnąć? Pierdolnij się tym bitcoinem w łeb, bo coś nie halo chyba.
    Ostatnio zmieniony przez Mexeminor : 28-02-2018, 22:30

  6. #35
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Nie no chuj z tym, chcę zostać dealerem Skody. Co mam zrobić

  7. #36
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pikas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    #up
    Wniesiesz coś do tematu po za tym górnolotnym humorem?



    No masz czasem racje dzbanie. Juz pisze DOSŁOWNIE
    Nie mówię o kobiecie która utrzymuje dzieci i konkubenta jak twoja stara
    Tylko o sytuacji z obecnego stulecia gdzie pracuje więcej niż 1 osoba w rodzinie
    Jeżeli dla kogoś odłożenie w 2-3 lata z takiej pensji na auto z salonu wydaje się niemożliwe, gdzie ceny nowych aut w stosunku do zarobków nigdy nie były niższe to nie wiem...

    W Polsce średnio ludzie decydują się na zakup auta właśnie po 2-3 latach oszczędności
    Alternatywa jest leasing który się spłaca min. 5 lat ale wtedy najczęściej mówimy o innym segmencie aut

    Tak to jest ze jak Januszowi interesu wskażesz jakiekolwiek minusy jego biznesplanu to będzie się zarzekał ze to przecież czysty pieniądz
    I tak się składa ze w mojej rodzinie mam 2 kuzynów co handlują autami regularnie, sprowadzają z zagranicy, maja własne lawety itp. + kilku z znajomych którzy sporadycznie sprowadzają sobie auta żeby dorobić
    W przypadku tych 1 średnio zmieniają auto co 3 miesiące i jeżdżą tym które nie schodzi bo inaczej w plecy xd i nigdy nie jest to nic dobrego tylko same gruzy do 15 patyków
    W okolicy działa takich jeszcze kilku. Jeżeli w waszej okolicy nie ma takich mireczkow którzy zapychają rynek gruzami po brzegi to chyba na Lubelszczyźnie gdzie wszystko wykupują Ukraińcy
    W zachodnich województwach to w sumie nie mam znajomego który interesuje się motoryzacja i nie opchnal kiedyś jakiegoś auta z Niemiec

    Co bardziej rozgarnięci zauważa ze najbardziej opłaca się teraz kupić nowe auto, sprzedać po paru latach ze strata, dołożyć i kupić kolejne nowe.
    Niskie oc, gwarancja, mniej napraw, ekonomiczne silniki

    Rynek tanich sprowadzonych aut będzie malał, do tego skarbówka za rządów PiS szczególnie czepialska
    Bazując na powyższym zapytam jeszcze raz. Gdzie tu żyła złota?
    o matko ale ty slodko pierdolisz chcialem skomentowac, ale to moze jutro bo spanie jednak chyba wygrywa z odpisywaniem na stek bzdur i pierdolomento o niczym xD

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie no chuj z tym, chcę zostać dealerem Skody. Co mam zrobić
    no zostac dealerm skody
    a pozniej no to juz nic tylko liczysz pieniadze opierdalajac nowe rapidy i octavki grazynkom z biedronki

    no tylko, ze to czasem srednio wychodzi bo wbrew temu co pierdoli kolega up to np. w zeszlym roku dealer seata w moim miescie spadl z rowerka i niefortunnie owinela mu sie pentelka ze sznurowki w okol szyji i has left the party bo okazalo sie, ze super dochodowy biznes jednak nie taki super dochodowy XDD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 28-02-2018, 22:48
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #37
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ale akurat Seat to jest nic dziwnego, bo nikt tego gówna kurwa nie kupuje XD VAG niedługo skasuje tego mema.

  9. #38
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale akurat Seat to jest nic dziwnego, bo nikt tego gówna kurwa nie kupuje XD VAG niedługo skasuje tego mema.
    Seat jedyne sensowne auta z grupy chujwagen nawet nie diluj synku

    http://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/...17-roku/sflzf1 - do tego swietnie sie sprzedaja
    Ostatnio zmieniony przez Master : 01-03-2018, 08:51
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #39

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    300
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Pewnie że to spoko biznes, ja jako zwykły laik kupiłem Mercedesa s klasę w220 z 2005 roku 3.2 diesel za 27 tyś dałem do elektro mechanika żeby naprawił zacinający się bendix+naprawa masaży bo nie działały pół roku pojeździłem i sprzedałem za 31 tyś (oczywiście na umowie niższa cena) więc koszta 27k plus 500 zł za raport z motoraporter i 650 za bendix z masażami to 2.5 jestem do przodu gdzieś bo jeszcze musiałem jechać 400km po niego więc kosztów też trochę
    Ostatnio zmieniony przez Yonash : 01-03-2018, 08:10
    Cytuj Skrzypas napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Yonash ; jebany smieciu masz szczescie ze sie nie pruje jak niektorzy ale jak cie kiedys spotkam to rozpierdole ci leb
    Haha forumowy kozak w formie ;D

  11. #40
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Typ naoglądał się pewnie life couchy na youtubie i teraz se pierdoli hehehe chcesz sprzedawac samochody? najlepiej zostac dilerem marki skoda
    mozesz zostac kim zechcesz, to tylko zalezy od ciebie jak sobie powiesz ze chcesz zostac dilerem skody to zostaniesz, bo takie zwykle handlowanie autami jest dla ludzi ograniczonych
    ja np, zarabiam na kryptowalutach >>>> SZOK NIEDOWIERZANIE, ZOBACZ JAK 22 LATEK ZARABIA NA KRYPTOWALUTACH !!!! <<<< wejdz w ten link i zobaczysz wpłaty na moje konto bankowe z trzech ostatnich miesięcy
    >>>> PRACUJE W BIEDRONCE A JEŹDZI NOWĄ SKODĄ, ZOBACZ JAK ZAROBIĆ !!!! <<<< A tutaj wpłaty na konto mojej matki która pracuje w biedronce a zainwestowała w krypto
    to nic trudno możesz zarabiać tyle ile chcesz i zostać kim chcesz
    #wyższaszkołarobieniahałasu #szlachtaniepracuje #kryptoinvestor #skyisthelimit
    Ostatnio zmieniony przez Wawik : 01-03-2018, 08:46

  12. #41
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    #strivingforgreatness
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #42

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Normalnie, jest to mój przyjaciel od małego dzieciaka, i pomimo tego że za każdym razem wciskam mu pieniądze to on nic nie chce. Fakt że ja nie zajeżdżam do niego codziennie, tylko od czasu do czasu. A w tym roku chce stawiać domek na wiosce to mu pomogę weekendami, w tamtym roku też już coś tam mu pomagałem (wudkie pić ) Ale ogółem powiedziałem chłopakowi że jeżeli mi te samochody będą schodzi to ma się nie wygłupiać i normalnie kasę brać ode mnie a nie jakieś walenie w chuja. Jak mu za Skodę wciskałem hajs to się obraził i parę dni nie odzywał w ogóle do mnie XD
    to mozesz mu pomoc i np powiedziec mi kto to jest i bedzie mial klienta o ile to w twoim mniemaniu osoba warta polecenia (i jest z bialego xd)

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 25-05-2023, 20:06
  2. Kupię [MEDIVIA-LEGACY] SKUP ZLOTA
    Przez Byczek w dziale Przedmioty
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 21-03-2016, 11:45
  3. historyczne ceny zlota albo miedzi/doładuje tel za pomoc
    Przez Andaryel w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 21-03-2016, 10:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •