Reklama
Strona 1 z 3 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 36

Temat: forum o emigracji

  1. #1
    Avatar Hunterius
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    17

    Domyślny forum o emigracji

    Poszukuję jakiegoś forum, na którym znajdę aktualne posty (czyli 2017/2018 rok) dotyczące życia emigrantów np. W Niemczech/Anglii/Norwegii. Interesują mnie zarobki, nastawienie tambylców, ogólny poziom życia. Szczególnie nurtuje mnie pytanie czy da się wyjechać, dorobić się i wrócić ze sporą ilością zaoszczędzonych pieniędzy, czy raczej nie ma takich szans. Jakby ktoś mógł polecić jakąś stronę to byłbym wdzięczny. Jak ktoś ma w tej kwestii jakieś doświadczenie to może napisać, też chętnie rpzeczytam.

  2. #2
    Avatar Vadim
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Płock
    Wiek
    31
    Posty
    4,965
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Grupki na facebooku.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Hunterius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poszukuję jakiegoś forum, na którym znajdę aktualne posty (czyli 2017/2018 rok) dotyczące życia emigrantów np. W Niemczech/Anglii/Norwegii. Interesują mnie zarobki, nastawienie tambylców, ogólny poziom życia. Szczególnie nurtuje mnie pytanie czy da się wyjechać, dorobić się i wrócić ze sporą ilością zaoszczędzonych pieniędzy, czy raczej nie ma takich szans. Jakby ktoś mógł polecić jakąś stronę to byłbym wdzięczny. Jak ktoś ma w tej kwestii jakieś doświadczenie to może napisać, też chętnie rpzeczytam.
    Znam takie: torg.pl
    Da sie. Zalezy od Ciebie, pracy jaka mozesz tam zdobyc i jak jestes oszczedny. Ja bedac 4-5 miesiecy w uk zaoszczedzilem z 15k, zalezy co rozumiesz przez spora liczbe pieniedzy i w jakim okresie.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 08-02-2018, 22:16
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #4
    Avatar qSC
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gdańsk
    Posty
    5,823
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Hunterius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poszukuję jakiegoś forum, na którym znajdę aktualne posty (czyli 2017/2018 rok) dotyczące życia emigrantów np. W Niemczech/Anglii/Norwegii. Interesują mnie zarobki, nastawienie tambylców, ogólny poziom życia. Szczególnie nurtuje mnie pytanie czy da się wyjechać, dorobić się i wrócić ze sporą ilością zaoszczędzonych pieniędzy, czy raczej nie ma takich szans. Jakby ktoś mógł polecić jakąś stronę to byłbym wdzięczny. Jak ktoś ma w tej kwestii jakieś doświadczenie to może napisać, też chętnie rpzeczytam.
    Ja przez 6 miechów w Niemczech przy ich najniższej krajowej odkładałem po 900-1000euro nie żałując sobie na prawdę na nic (tak da się z głową za 200euro miesięcznie przeżyć razem z tytoniem, alkoholem i bakencjuszem XD).

  6. #5
    Avatar Hunterius
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    1,561
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Znam takie: torg.pl
    Da sie. Zalezy od Ciebie, pracy jaka mozesz tam zdobyc i jak jestes oszczedny. Ja bedac 4-5 miesiecy w uk zaoszczedzilem z 15k, zalezy co rozumiesz przez spora liczbe pieniedzy i w jakim okresie.
    No właśnie chodzi mi o coś takiego, tzn. po odliczeniu wszystkich kosztów utrzymania się, przeżycia itd. żeby zostało z 3-4 tysiące złotówek "na czysto"

    Cytuj qSC napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja przez 6 miechów w Niemczech przy ich najniższej krajowej odkładałem po 900-1000euro nie żałując sobie na prawdę na nic (tak da się z głową za 200euro miesięcznie przeżyć razem z tytoniem, alkoholem i bakencjuszem XD).
    Ciekawe, mógłbyś rozwinąć? Co tam robiłeś, pokój zapewniał Ci pracodawca czy sam wynajmowałeś? Mają takie tanie jedzenie? Nie głodowałeś?

  7. #6
    Avatar Murzin
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Potsdam
    Wiek
    33
    Posty
    2,073
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Hunterius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe, mógłbyś rozwinąć? Co tam robiłeś, pokój zapewniał Ci pracodawca czy sam wynajmowałeś? Mają takie tanie jedzenie? Nie głodowałeś?
    Ja z kobieta mieszkamy w Niemczech i w sumie troche ciezko by by bylo za 200 e przezyc, Ale nie jest to niemozliwe. Jedzenie drozsze niz w Pl, Ale duzej roznicy nie ma

  8. #7
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Hunterius napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No właśnie chodzi mi o coś takiego, tzn. po odliczeniu wszystkich kosztów utrzymania się, przeżycia itd. żeby zostało z 3-4 tysiące złotówek "na czysto
    Lekkim chujem jezeli znasz dobrze angielski, ogarniesz bez problemu robote gdzie Ci wpadnie z 1800 netto/miesiac. Pokoj 80-110 poundsow, jak nie jestes meliniarzem, ktory sprowadza panienki i upierdala sie do nieprzytomki dzien w dzien to polecam u kogos w domu prywatnym wynajac wtedy wszystko na legitce, zyjesz se z rodzinka, zazwyczaj z dostepem do ogrodka 12/10. Do tego 100 funtow na tydzien zeby jakies zarcie ogarnac lekko i inne pierdoly i zostaje ci z 1k oszczednosci. Polecam robote przy dowozeniu rzeczy do ludzi bo masz kolejne kilkaset funtow miesiecznie z napiwkow. Cos tam wiecej ci jutro z pracy najwyzej napisze bo teraz ide spinkac juz bo obecnie jestem bardzo zmeczony nicnierobieniem w Polszy :))

    ps. ja pojechalem se yolo majac jakies 1500pln na koncie udalo sie izi w ciagu paru dni na miejscu ogarnac
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #8
    Avatar kisizlodziej
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    745
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Co ty gosciu pierdolisz przeciez 1800 netto to jest prawie 30k rocznie przed taxem czyli chyba powyzej sredniej krajowej
    I co on bedzie robil znajac jezyk?

    Moze w londynie by sie do tego zblizyl ale wtedy te 100 funtow to tygodniowo na jakiejs melinie w 6 zonie z polakami. Polecam poczytac imby na grupkach jak sie okradaja albo jak polak landlord gaz zakreca i grzeje godzine dziennie xD

    Wyjechac fajnie bo sam siedze ale do jakiejs normalnej roboty a nie heee znam jezyk pojade se
    Cytuj ProEda napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wie ktos czy mozna z piskiem opon ruszyc do tylu czy tylko do przodu?
    bo gogle cisza jakby tylko mozna bylo wprzod

  10. #9
    Avatar bacary
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Jastrzębie-Zdrój
    Posty
    366
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Supervisor Manchester here tutaj. Odkladam na easy 500f/miesiac, na oplaty idzie 500f(jedzenie+pokoik) i zostaje mi 300 tak o, zeby sobie rozjebac.

    Na nastawienie ludzi nie narzekam, nigdy nie mialem sytuacji, zeby ktos mnie jebal, bo nie jestem stad. Ba, Angole ogolem sa bardzo w porzadku(oczywiscie w robocie trafily sie jakies tepaki, ktore myslaly, ze sa stad i im sie nalezy).

    A co do ogolnego poziomu zycia, to jest tu tanio w chuj szczerze powiedziawszy. Jak bedziesz mial robote, to bedziesz zyl na normalnym poziomie, odkladal hajs i nie narzekal na nic.

    Ps. jakbys chcial wyjezdzac gdzies tu, to na pewno nie teraz. Dziennie po 15-20 osob z jednej zmiany odwoluja i czestogesto jest tak, ze jestes anulowany 3 dni z rzedu, przychodzisz porobic 2 dni i Ci placa tylko za dwa dni i elo.

  11. #10
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,320
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    no siema ja w niemczech od 3 lat siedze, robote mam 1.4-1.5 na miesiac, jezyk hujowy nadal u mnie znaczy rozumiem wszystko i to co chce zalatwie ale popelniam duzo bledow. Mieszkanie wynajmuje 45m2 - 550 euro w centrum miasta 100k ludu, 50 prad, 30 internet i 50 kumplowi za wache na miesiac razem 680 liczmy te 700 ( bilet 150 euro wiec 100 wiecej ), dopiero od tera jezdze z kumplem czyli bedzie wychodzic ze 700-800 stowek zostaje mi na zycie - gotowac nie umie, wpierdalam fast foody i odgrzewam jakies dania gotowe ( kto co lubi ) wydaje 50 euro na tydzien czyli 200 euro na miecha wydaje, szlugi to licz te 100 euro na miesiac ( ograniczam ) zostaje 4-5 stowek, no i liczmy 2-3 stowki na wydatki takie jak alkohol, jakas taxi z imprezy gacie nowe czy basen, z moim trybem zycia moge odlozyc 1-2 stowki na miesiac niczego nie zalowac sobie - jak nie masz wiekszych ambicji polecam ten styl zycia
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  12. #11
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Polecam robote przy dowozeniu rzeczy do ludzi bo masz kolejne kilkaset funtow miesiecznie z napiwkow.
    z tym się zgodzę w chuj, zajebista opcja, więcej czasami u burżuazji wyciągałem z napiwków niż normalnej dniówki
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  13. #12
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj kisizlodziej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co ty gosciu pierdolisz przeciez 1800 netto to jest prawie 30k rocznie przed taxem czyli chyba powyzej sredniej krajowej
    I co on bedzie robil znajac jezyk?

    Moze w londynie by sie do tego zblizyl ale wtedy te 100 funtow to tygodniowo na jakiejs melinie w 6 zonie z polakami. Polecam poczytac imby na grupkach jak sie okradaja albo jak polak landlord gaz zakreca i grzeje godzine dziennie xD

    Wyjechac fajnie bo sam siedze ale do jakiejs normalnej roboty a nie heee znam jezyk pojade se
    Gosciu latwo, jezeli Ty nie potrafisz ogarnac jakiejs normalnej roboty to nie znaczy, ze kazdy tak musi i 1600-1800 jest izi do ogarniecia. Ja akurat placilem 75 funtow i mieszkalem w domu 120m2 z typiarka lat 45 i jej synem lat 16, z ktorym napierdalalem se w gierke na konsoli, nie bylo zle, nikt mnie nie okardl, nie dostalem kosy pod zebro. xd Co prawda chujowa dzielnia niedaleko Tottenhamu, ale nie doswiadczylem problemow. Jedynie fakt faktem czasem zostawalem dluzej w robocie, tyle, ze przy takiej pracy i nastawieniu czysto zarobkowym moglbym siedziec nawet po 18 godzin tylko, ze nie pozwalali bo moja praca to bylo albo siedzenie na fotelu pasazera w aucie i jaranie blantow albo siedzenie przy biurku na magazynie. xD I tak mowilem o Londynie.

    Koszty na mieszkaniu sie koncza bo zarcie i utrzymanie kosztuje tyle co w polsce, nie mowiac, ze z polowa produktow jest tansza.

    Cytuj Berry napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z tym się zgodzę w chuj, zajebista opcja, więcej czasami u burżuazji wyciągałem z napiwków niż normalnej dniówki
    to, czesto sa dni, ze wpada 20-30 funtow, majac takich dni chocby z 10 w miesiacu (a powinno byc wiecej i czasem z wieksza kasa) masz dodatkowe 3 stowki

    ps.
    kazdy polaczek w uk bedzie ci mowil, ze robote za wiecej niz 1200 funtow/miech ogarnac too o kurwa niemozliwe przeciez przejebane hehe
    generalnie wszystko zalezy od ciebie + jak tam zostaniesz na dluzej w robocie gdzie masz kontakt z ludzmi i sie wkrecisz to zobaczysz jak latwo jest awansowac czy jak latwo zarabiac hajs na randomowych ludziach kombinujac
    Ostatnio zmieniony przez Master : 09-02-2018, 09:41
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #13
    Avatar kisizlodziej
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    745
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    ta normalnie przyjezdzajcie eldorado jest robota za 2k na ulicy lezy tylko trzeba wiedziec gdzie szukac pzdr ;]]
    A jak sie hehe zakrecisz to drugie tyle wyciagniesz np kupujesz moped i zapierdalasz telefony bo policja ich nie sciga widzicie wszystko sie da tylko trzeba chciec :)
    Cytuj ProEda napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wie ktos czy mozna z piskiem opon ruszyc do tylu czy tylko do przodu?
    bo gogle cisza jakby tylko mozna bylo wprzod

  15. #14
    Avatar Alur
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Białystok
    Posty
    474
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    polecam australie XD 1,5 roku tutaj siedze i z 3k aud na konce tylko nie ma co sie sugerowac moim przypadkiem bo moje zdanie co do pieniedza brzmi "pieniedze wydane pieniedze zapomniane" mysle po 3 latach jak bys tu przyjechal zycia jak dzad spokojnie bys z 100k$ zaoszczedzil

    zarabiam miesiecznie od 5-6k, teraz mieszkam w centrum sydney oczywscie pokoj tylko wynajmuje to miesiecznie 1440$ basen sauna silownia na dachu, dupe jak sprowadze wyjdzie na balkon odrazu juz ma mokro mysli ze ja jakis milioner XD polecam ten styl zycia

    pozdrawiam

  16. #15
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj kisizlodziej napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ta normalnie przyjezdzajcie eldorado jest robota za 2k na ulicy lezy tylko trzeba wiedziec gdzie szukac pzdr ;]]
    A jak sie hehe zakrecisz to drugie tyle wyciagniesz np kupujesz moped i zapierdalasz telefony bo policja ich nie sciga widzicie wszystko sie da tylko trzeba chciec :)
    No mniej wiecej tak to wyglada w sumie xd chociaz wiadomix, ze jakies 98% polakow to robole rozjebani po fabrykach co za bardzo sie przedstawic nie potrafia dlatego sa zamykani w obozach pracy dla roboli z innymi polakami/rumunami i se tam siedza, przez tydzien bylem w czyms takim, epicka sprawa xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 09-02-2018, 10:28
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Upgrade forum
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post: 19-10-2017, 21:58
  2. Chwilowe ograniczenia na forum
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post: 16-10-2005, 15:56
  3. News z forum www.tibia.com ( dział: Help )
    Przez konto usunięte w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post: 10-07-2005, 13:39
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 08-05-2005, 20:58

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •