Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 11 do 13 z 13

Temat: Codzienne strony

Data rejestracji
    Jun 2007
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Cytuj haxigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    żeś największą hałę wybrał ever xD

bankier.pl i money.pl to piszą tylko kopirajterzy, który w dupie byli, gówno widzieli. Pamiętam ich artykuły o aliexpress to tak kurwa idiotyczne było, że wymiotować mi się chciało.
    Mój kumpel pracował chwilę w money.pl to pisali artykuły o krypto, a może jedna osoba w ogóle miała pojęcie co to jest krypto, a nikt nie wiedział nic o jakimkolwiek graniu na giełdzie itp. Coś mi się wyświetla z jakiegoś businessinsider czasami to też takie śmieci piszą "giełda na najwyższym poziomie od 10 lat inwestuj, inwestuj". Gówno się tam dowiesz, to takie media głownego ścieku, ale biznesowe. Informacje mają grubo po fakcie.

Notoryczny Miotacz Postów Zwytkly jest teraz offline

Data rejestracji
    Sep 2014
    Siła reputacji
    4

Domyślny

@up;
    Odkryłeś eureke że media w 98% przypadkow informuja post factum xd
    Cos czuje ze nagroda nobla Cie czeka xdxd

Data rejestracji
    Jun 2007
    Siła reputacji
    13

Domyślny

„Odkryłeś Eurekę” za to chyba Nobel kurwa xD Stwierdziłem fakt. Tak jak ktoś wcześniej napisał, te artykuły są pisane przez ludzi, którzy nie maja pojęcia i gdyby się nimi sugerować to można wyjść na szaro. Pewnie teraz mówią, żeby inwestować na giełdzie, a jest korekta lub może zaczyna się hossa, pewnie piszą, żeby inwestować w mieszkania, a najprawdopodobniej jesteśmy na górce, dodatkowo niedługo mogą być podnoszone stropy procentowe. Lepiej znaleźć jakiegos bloga lub kanał na youtube, które prowadzą jakieś osoby, które rzeczywiście się na tym znają i zarabiają w ten sposób pieniądze, a nie zarabiają pieniądze z pisania chujowychartykolow

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania