Reklama
Strona 73 z 82 PierwszaPierwsza ... 23637172737475 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,081 do 1,095 z 1223

Temat: Zagwozdka natury himalajskiej / pomysł na biznes / poszukiwany wspólnik

  1. #1081
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    a co będą kolejne pokolenia gadać jak zdobędziemy Marsa i takie kukle mesnery z bionicznymi narządami będą zdobywać Olympus Mons(21km).
    Z bionicznymi narządami to turystyczne wejście

  2. #1082
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,384
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    tak sb myślę jak to jest że ktoś najebanemu arturowi odpisuje kiedy wiadomo że on i na trzeźwo niespełna rozumu

  3. Reklama
  4. #1083
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    ale byn se tam pochodził z tlenem po tych ściankach, może przez przypadek też bym se wszedł na szczyt przed dredziarzem


    w ogule to ja nwm kurwa ale jak już liczymy wejścia bez dopingu to może niech te wszystkie kurwy i te szerpy i te bieleckie i inne śmiecie urobki i mastery najebane zaczną zdobywać górki tak jak się to robi w tatrach, że wychodzisz z zakopca z buta i wpierdalasz się na gurke a nie że ok dobra pakujcie dżipa jedziemy na moko, tam jeszcze kawałek dżipem mnie podwiozą BO PRZECIE NIE BEDE MARNOWAL SIL NA CHODZENIE i ja se akurat wejde ostatnie 900m pionu i hehe zdobyłem 2.5k

    jak ich helikoktery wioza na 6k metrow zeby se mogli tam wyskoczyc z plecakiem to jaki to kurwa sport jest, niech startuja z buta juz z lotniska

  5. #1084
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Dokladnie zgadzam sie z tym co wawik pisze temu Pan Adam Bielecki jest Panem Sportowcem i uprawia himalaizm SPORTOWY, a nepal co go wwoza na 6k metrow i cisnie z tlenem i 50 osobowa ekipa zalicza po prostu piekne wejscia TURYSTYCZNE tak jak ten nims wlasnie

    Pozdrawiam
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #1085
    Avatar Chivi
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    4,761
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    2k21 a ludzie dalej się dają baitowac masterowi

  7. #1086
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    no i tak jeszcze powiem że ja to tam szanuję w opór i tych szerpów i tych urubków i tego typa z anticy i nawet te goszkoskie bo zdaje sobie sprawę że i z tlenem i bez tlenu, i z wkładkami w butach i na fecie i bez fety i po pijaku i na trzeźwo, tam wysiłek jest taki że 99,9% ludzi na świecie by sobie z tym nie poradziło, ale no kurwa jak ja se chce iść ujebać fizycznie gdzieś w tatry, to kurwa pakuje kiosk, jadę i se wchodzę, se zrobię zdjęcie, hehe fajnie szczyt zdobyty ale no kurwa za swoje byłem nie
    tak samo jakby mi się coś ujebało że chce se wejść na kazbek na 5k, to kurwa jadę i se albo wchodze albo nie wchodze no ale kurwa nie dorabiam do tego ideologii ZE HURA KURWA POLIAK ZDOBYL KASBEK KOLEJNY RAZ bo kogo to kurwa interesuje
    tak samo jak te k2 jebane jezdza se smiecie za jakis hajs z polskiego zwiazku himalaizmu zimowego XDXDXDXDDXDXDDDDDDDD zeby ich helikopter wyjebal na 6k, tragarze przyniesli im diete pudelkowa bo oni sportowcy i siedza se kurwa graja w karty albo angry birdsy na telefonie i jeszcze im tam wifi podlaczaja zeby bielecki skurwiel mogl se extra stamine na antice odpalic, agregaty im wnosza zeby smiecie prad mieli, i se typy siedza w tych skurwialych namiotach
    wyjda ktoregos dnia, wejda na 6.5k metrow, poloza troche liny i kurwa my lodowi wojownicy BEZ DOPINGU I BEZ TLENU oporenczowalismy skalki, pozniej ktoregos dnia sie wjebia na 7k i elo, no kurwa jest 28 luty takze no zima sie konczy wiec spierdalamy stad, adam dostal lagow na antice juz nie da rady expic, denis wyjebal kurtke zimowa bo sie zima skonczyla, no wiatr mocny wial i bez tlenu no to sie nie da a w rzeczywistosci smieci zrobili 1k przewyzszenia z 6 na 7k, to kurwa jakbys se wjechal dorozko na morskie oko i na rysy wszedl XD i kurwa sukces polskiej wyprawy

    hatfu na smieci jebanych i na mastera alkoholika ze ich broni ale akurat ja sie nim zajme i wykurwie mu bule na ryj za te pierdolenie w piatek

  8. #1087
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dokladnie zgadzam sie z tym co wawik pisze temu Pan Adam Bielecki jest Panem Sportowcem i uprawia himalaizm SPORTOWY, a nepal co go wwoza na 6k metrow i cisnie z tlenem i 50 osobowa ekipa zalicza po prostu piekne wejscia TURYSTYCZNE tak jak ten nims wlasnie

    Pozdrawiam
    ale ci najebie na gały śmieciu jebany

    bielecki to himalaizm werbalny uprawia a nie sportowy

  9. #1088
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,015
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    master chyba w ogóle nie trzeźwieje od momentu szerpowego ataku szczytowego

  10. #1089
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Napiszesz polakom prawde i od razu spluci xD Wawik to sie tak zesral, ze nawet na priv mi zaczal grozic
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #1090
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,015
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Napiszesz polakom prawde i od razu spluci xD Wawik to sie tak zesral, ze nawet na priv mi zaczal grozic
    szarża młodego husarza Polski Beztlenowej, coś pięknego

  12. #1091
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    master w ogóle nie trzeźwieje
    poprawiłem

    na dodatek jebie mu za uszami

  13. #1092
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Tibiarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    młodego


    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    poprawiłem

    na dodatek jebie mu za uszami
    A ja cie chuju poparlem i piersia zaslonilem jak moth robil podjazdy o jakichs zjebanych malarzach...
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #1093
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale ci najebie na gały śmieciu jebany

    bielecki to himalaizm werbalny uprawia a nie sportowy
    wawik wstaje z kolan
    Potrzebujesz pomocy z komputerem? Planujesz zakup nowego sprzętu i nie wiesz, co wybrać?
    Zapraszam na PW lub do działu Sprzęt i oprogramowanie
    Każdy link do x-komu który wrzucam to mój reflink z programu partnerskiego. Jeżeli chcesz się odwdzięczyć za pomoc, dokonaj zakupu przez mój link lub kup przedmioty bezpośrednio z mojej listy, dzięki.

  15. #1094
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Tlen to bardzo duży doping. Zasmucił mnie dziwny stosunek społeczności do wyprawy. Przecież w przypadku takich dyscyplin jak boks, bieganie, narciarstwo czy kolarstwo, jeśli ktoś stosuje doping, budzi to pogardę i wstręt. A w alpinizmie ludzie stosujący doping stają się bohaterami. Jestem zaskoczony, że tu przebiega to odwrotnie. Akceptuję, ale nie szanuję wspinaczy używających tlenu we współczesnym alpinizmie.
    Denis Buldupko - 17.01.2021


  16. #1095
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    japierdole ale dojebał buldupkis xD no prze chuj xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zagwozdka natury obuwniczej
    Przez Master w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post: 07-02-2021, 12:18
  2. Zagwozdka natury prawnej
    Przez jaxi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 05-02-2019, 16:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •