Reklama
Strona 61 z 82 PierwszaPierwsza ... 1151596061626371 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 901 do 915 z 1223

Temat: Zagwozdka natury himalajskiej / pomysł na biznes / poszukiwany wspólnik

  1. #901

    Data rejestracji
    2020
    Posty
    179
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Wszyscy sie mylicie,żaden z was nie ma racji
    ta polka idzie w wyprawie 56 osobowej,ta ,,kobieta'' reklamuje się że to niby jej wyprawa a chuja płatna,każdy pajac może z nimi pójść jak zapłaci
    ona tam gówno będzie robiła bo nad jej bezpieczenstwem beda czuwać specjalisci

  2. #902
    Boruciarz

    Domyślny

    otóż to. i to wyzej to nie jest sarkazm tylko czysta prawda.
    skoro typki se potrafią odparzyć oczy to znczy ze kurwa praktycznie w ogole nie mają mózgu. jakbym potrenowal wytrzymalosc pół roku i obmyslil plan i zorganizowal podgrzewany sprzet na wzór jak ta głupia dziwka i dostal sponsoring od xiaomi to bym sie tam wpierdolil raz dwa

  3. Reklama
  4. #903
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,979
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Jak taki mackiewicz co z maskotem se marihuanę wstrzykiwał przez połowę życia jakies tam sukcesy osiągał, to chyba laska co od 20 lat trenuje sport może mieć większe szansę? Ale chuj wie, z 3 razy w zyciu mnie znajomi namówili na wypad w góry i za każdym razem nienawidziłem życia jak wchodziłem

  5. #904
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak taki mackiewicz co z maskotem se marihuanę wstrzykiwał przez połowę życia jakies tam sukcesy osiągał, to chyba laska co od 20 lat trenuje sport może mieć większe szansę? Ale chuj wie, z 3 razy w zyciu mnie znajomi namówili na wypad w góry i za każdym razem nienawidziłem życia jak wchodziłem
    mając 165cm wzrostu i duży zwis przedni mogło ci być trudno podnosić kolanka żeby wspinać się w górę
    pzdr

  6. #905
    Boruciarz

    Domyślny

    ale oni są spierdoleni i nieidojebani i jest tak jak mowi jaxi. oni ida tam zeby kurwa siedziec na pizdzie i nic nie robic, potem ksiazke napisac i essa. to jest ucieczka od rzeczywistosci. zbieraja hajs na te wyprawy i przepierdalają go tam pijąc wino i ruchajac się w zasrane i nieprzewietrzone dupska (przeczytalem mase ksiazek na ten temat). niczym to sie nie rozni od jakiejs skurwysynskiej, falszywej zbiorki na jakims pomagam.pl czy innej chujni.
    jakby naprawde chcieli tam wejsc, to zamiast sie wpierdalac w 10 osob by sie wpierdalali w 100 osob (bo budzet na to smialo pozwala ale przeciez lepiej brnąć w kłamstwa i oszukiwac, ze tutaj kurwa hajs sie ledwo zgadza i budzet nie spina i w ogole to jest chujowo i dokladają do biznesu.) wyniesliby se w te 90 osob 180 kilo drewna (nie powie mi ze to jest za duzo) na 6000 metrow, pozostale 10 osób wnosi kurwa namiot i piec kaflowy. i tych kurwa 10 tam zostaje, palą se kurwa w piecu tym drwenem, piwo se piją, cieplo jak skurwysyn, a te 90 osob im tylko donosi browary i zapiekanki. no i jak im sie kurwa zachce, to sa wypoczeci i najedzeni i se moga isc kurwa dalej na te gorke sie wpierdalac a nie pierdolic ze oni bohaterowie bo przy -40 stopni spią. no to rzeczywiscie trzbea byc pierdolnietym.
    zwyczajnie gdyby ktos poza polaczkami i garstką innych pojebów traktowal himalaizm POWAZNIE (analogiczna sprawa jak skoki narciarskie na swiecie) to juz dawno to smieszne k2 zostaloby zdobyte. ale kazdy ma to w pizdzie i nie jest to dla NIKOGO powaznego wyzwanie czy OSIAGNIECIE. bo to nie trzeba duzo. nikt mi nie powie, ze skoro znalazlo sie 50 brudasów z wielbłądami zeby im wnosili marynowane bakłażany do bazy na 5000, to za pare rubli wiecej nie weszliby kawałek wyzej i kazdy jeden wnosil pod pachą dwa kawałki drewna. a dalej to tak jak mowie. inba jak skurwysyn, zakopcone jak siemano i tak mozna zdobywac gory. jak czlowiek. a potem to wiadomo. 4 powerbanki od xiaomi podlaczone do kombinezonu i w pizdzie mozna miec wszystko. ale to trzeba chciec a nie UDAWAC

  7. #906
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    To nie jest mount everest, ze tam ta blondyna jebana na krańcu świata jest wciągana przez szerpa na barana tylko tutaj na k2 ona zdechnie i pewnie jeszcze ktoś z nią tez zdechnie, żeby ja ratować

  8. #907
    Boruciarz

    Domyślny

    i tak w ogole to nie jest jakies tam pierdolenie najebanego boruciarza co to wypil po robocie 3 harnasie i mu zaczyna odpierdalac, ale pisal mi o tym sam adam bielecki jak jeszcze jakos koło 2011 gralismy na antice a on w tym czasie sie wpierdalal na jakis maszerbrum czy gasherbum. jeden chuj co za roznica. w kazdym razie niedotleniony juz byl typek mocno, mowie wam, oni sa tam wszyscy pojebani. w kazdym razie gosc ktory jednak na paru tych gorkach od tego czasu byl. potem sie kontakt troche urwał bo dredziarz jak chuj. ale oczywiscie jak zwykle bedzie ze boro urozmaica historie zeby bylo smiesznie i zmysla. a idzcie w chuj


  9. #908
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,689
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Trochę prychłem z tego pieca kaflowego muszę przyznać xDD

  10. #909
    Boruciarz

    Domyślny

    piec kaflowy to jest tylko przenośnia. o takie cos chodzi. i kazdzy wie ze by to wniesli, pozostali przyniesliby opał i by sie paliło jak chuj.

    https://archiwum.allegro.pl/oferta/p...244046981.html

  11. #910
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Boruciarz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale oni są spierdoleni i nieidojebani i jest tak jak mowi jaxi. oni ida tam zeby kurwa siedziec na pizdzie i nic nie robic, potem ksiazke napisac i essa. to jest ucieczka od rzeczywistosci. zbieraja hajs na te wyprawy i przepierdalają go tam pijąc wino i ruchajac się w zasrane i nieprzewietrzone dupska (przeczytalem mase ksiazek na ten temat). niczym to sie nie rozni od jakiejs skurwysynskiej, falszywej zbiorki na jakims pomagam.pl czy innej chujni.
    jakby naprawde chcieli tam wejsc, to zamiast sie wpierdalac w 10 osob by sie wpierdalali w 100 osob (bo budzet na to smialo pozwala ale przeciez lepiej brnąć w kłamstwa i oszukiwac, ze tutaj kurwa hajs sie ledwo zgadza i budzet nie spina i w ogole to jest chujowo i dokladają do biznesu.) wyniesliby se w te 90 osob 180 kilo drewna (nie powie mi ze to jest za duzo) na 6000 metrow, pozostale 10 osób wnosi kurwa namiot i piec kaflowy. i tych kurwa 10 tam zostaje, palą se kurwa w piecu tym drwenem, piwo se piją, cieplo jak skurwysyn, a te 90 osob im tylko donosi browary i zapiekanki. no i jak im sie kurwa zachce, to sa wypoczeci i najedzeni i se moga isc kurwa dalej na te gorke sie wpierdalac a nie pierdolic ze oni bohaterowie bo przy -40 stopni spią. no to rzeczywiscie trzbea byc pierdolnietym.
    zwyczajnie gdyby ktos poza polaczkami i garstką innych pojebów traktowal himalaizm POWAZNIE (analogiczna sprawa jak skoki narciarskie na swiecie) to juz dawno to smieszne k2 zostaloby zdobyte. ale kazdy ma to w pizdzie i nie jest to dla NIKOGO powaznego wyzwanie czy OSIAGNIECIE. bo to nie trzeba duzo. nikt mi nie powie, ze skoro znalazlo sie 50 brudasów z wielbłądami zeby im wnosili marynowane bakłażany do bazy na 5000, to za pare rubli wiecej nie weszliby kawałek wyzej i kazdy jeden wnosil pod pachą dwa kawałki drewna. a dalej to tak jak mowie. inba jak skurwysyn, zakopcone jak siemano i tak mozna zdobywac gory. jak czlowiek. a potem to wiadomo. 4 powerbanki od xiaomi podlaczone do kombinezonu i w pizdzie mozna miec wszystko. ale to trzeba chciec a nie UDAWAC
    Ale zajebiscie sam bym se poszed na taka gorke wtedy

    Ale ugulem to jest prawda, na K2 jest tylko jeden problem taki, ze se mozesz w pizde te ogrzewacze wsadzic bo przez wiekszosc czasu napierdalaja jet strimy po 200-300kmh i tylko temu nikt sie tam nie wjebal bo nie ma okien bezwietrznych. Tak samo na Nanga Parbat i ogolnie w Karakorum. Bo te szczyty Himalajskie to tam chuj normalnie w zimie przecietny golem zwirowy we flaneli i adidasach by sie tam wjebal.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #911
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    200-300kmh
    to sie wystarczy ubrac w skure dla motocyklistow i na to jeszcze kurtki z powerbankami zeby bylo cieplej no kurwa
    albo wziac takie panele przeciwwiatrowe bardzo lekkie ale stabilne, wysuwane z plecaka obudowujace czlowieka dookola i jazda
    debile
    im sie po prostu nie chce, to tak jakby dupe w wiaderku po sraniu moczyli, zamiast pomyslec nad zakupem deski z fontanna albo bidetu

  13. #912
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,014
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale zajebiscie sam bym se poszed na taka gorke wtedy

    Ale ugulem to jest prawda, na K2 jest tylko jeden problem taki, ze se mozesz w pizde te ogrzewacze wsadzic bo przez wiekszosc czasu napierdalaja jet strimy po 200-300kmh i tylko temu nikt sie tam nie wjebal bo nie ma okien bezwietrznych. Tak samo na Nanga Parbat i ogolnie w Karakorum. Bo te szczyty Himalajskie to tam chuj normalnie w zimie przecietny golem zwirowy we flaneli i adidasach by sie tam wjebal.
    nikt się tam nie wjebał, bo nikogo normalnego to nie obchodzi, tylko jakiś sekciarski margines odklejeńców

  14. #913
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    jak bonka zajebalen czytając ten piec kaflowy w tramwaju to moje
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  15. #914

    Data rejestracji
    2020
    Posty
    179
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    >hihi to ja własnie wchodzimy na góre,razem z 55 innymi osobami,są tutaj enrique z włoch oraz Varg ze szwecji,po drodze na szczyt będę miała sporo roboty !:D pozdrawiam juz niedlugo pierwsza polka na k2
    Zagwozdka natury himalajskiej / pomysł na biznes / poszukiwany wspólnik-polka.jpg

  16. #915
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,383
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    A ja potem się zastanawiam dlaczego moja paczka z inpostu pojechała do innego miasta

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zagwozdka natury obuwniczej
    Przez Master w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post: 07-02-2021, 12:18
  2. Zagwozdka natury prawnej
    Przez jaxi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 05-02-2019, 16:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •