Reklama
Strona 40 z 82 PierwszaPierwsza ... 30383940414250 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 586 do 600 z 1223

Temat: Zagwozdka natury himalajskiej / pomysł na biznes / poszukiwany wspólnik

  1. #586
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Nextpro napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kiedy trening letni bo bym sie wbil na jakieś rysy na dobry początek?
    Zapraszam 23 czerwca here wpierdalando mysle, ze Rysy to dobry pomysl na poczatek przygody z gurkami
    Zwlaszcza, ze pogoda zajebiscie zachecajaca jest w sezonie letnim
    Zagwozdka natury himalajskiej / pomysł na biznes / poszukiwany wspólnik Załączone obrazki Zagwozdka natury himalajskiej / pomysł na biznes / poszukiwany wspólnik-213123123.jpg 
    Ostatnio zmieniony przez Master : 11-06-2018, 09:43
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #587
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ja miałem za tydzień z rodziną się przejechać tam, na jakiś Kozi Wierch ojciec chciał się wjebać, no ale ta pogoda to sobie w kulki leci...

  3. Reklama
  4. #588
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Sezon letni to jest kurwa jakis zart w polish mountains na chuj w ogole w te gurki wychodzic albo w ogole z domu na spacer jak kurwi deszczem, gradem i burza dzien w dzien. Sprawdzam pogode od miesiaca to od jebanego miesiaca byly moze 2 dni bez burzy tam to pozdro 500 juz lepiej se w zimie przy -30 zdechnac jak czlowiek rozumny, a nie jak cie pierun strzeli.
    @Astinus ;

    dawaj ja ruszam w piatek w przyszlym tygodniu
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #589
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zapraszam 23 czerwca here wpierdalando mysle, ze Rysy to dobry pomysl na poczatek przygody z gurkami
    Zwlaszcza, ze pogoda zajebiscie zachecajaca jest w sezonie letnim
    to nie zapomnij parasola zabrać #halunek
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  6. #590
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Nie no, jak pogoda taka skurwiała, to bez sensu jechać, żeby później w schronisku siedzieć. A ojciec mój to też się na żadne wyczyny nie porwie, bo on niepełnosprawny.

  7. #591
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    15,990
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Na pewnym zafajdanym portaliku okołosportowym, na "W", pojawił się dość ciekawy tekst (wyjątkowo), który rzuca trochę światła na to, jak podniosłą ideą faktycznie jest całe to gurkowłaztwo.
    Zapraszam do lektury. Okazuje się bowiem, że taki Mount Everest jest jedynie wielką hałdą śmieci, a wejście na szczyt nie wymaga absolutnie żadnych umiejętności, gdyż jedyną przeszkodę stanowią opłaty (zżynają jak w Zakopanem). Wchodzi się spacerkiem w klapkach, po drodze mija obsrane toi-toie, a tłok większy niż na Krupówkach.


    @Master ; @Poncjusz_Piłat ; @Taidio ;

  8. #592
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    jak to dawno w temacie było mówione o Evereście że to ez bo se Szerpów wynajmiesz i wchodzisz jak po schodach do pokoju

  9. #593
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    15,990
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    No, z tego, co czytam, to mają tam nawet jakiś manieczkowy klub techno. Brakuje chyba tylko, żeby MPK Katmandu uruchomiło linię podmiejską z pętlą na szczycie.
    Ja tylko przypomnę, że nasz świeżo upieczony bohater narodowy, niejaki Adam Białeczko, domaga się, żebyśmy się zrzucali na jego, i kolegów, wczasy w tego typu miejscach.

  10. #594
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    no nie w tego typu tylko w gurkach gdzie szerpowie se nie wchodzą

  11. #595
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na pewnym zafajdanym portaliku okołosportowym, na "W", pojawił się dość ciekawy tekst (wyjątkowo), który rzuca trochę światła na to, jak podniosłą ideą faktycznie jest całe to gurkowłaztwo.
    Zapraszam do lektury. Okazuje się bowiem, że taki Mount Everest jest jedynie wielką hałdą śmieci, a wejście na szczyt nie wymaga absolutnie żadnych umiejętności, gdyż jedyną przeszkodę stanowią opłaty (zżynają jak w Zakopanem). Wchodzi się spacerkiem w klapkach, po drodze mija obsrane toi-toie, a tłok większy niż na Krupówkach.


    @Master ; @Poncjusz_Piłat ; @Taidio ;
    Ale ja sam o tym wspominalem dziesiat stron temu
    Dlatego jest grupa ludzi, ktora stara sie wchodzic w inny sposob. Sam mowilem, ze wejscie na jakikolwiek szczyt w sezonie letnim to nie jest kwestia ani umiejetnosci, ani przygotowania, ale tylko i wylacznie pieniedzy - jezeli chce sie to robic w taki zjebany rekreacyjny sposob jaki ty sugerujesz. Temu mnie czy wielu innych nie jara placenie xx piniedzy szerpie zeby wniosl ci sprzet i butle z tlenem tylko idzie sie metoda alpejska co przeciez tez uznajesz za popierdolone.

    A co do smieci to juz inna sprawa i niestety poniekad prawda. Poniekad bo jezeli to ten art, ktory jest ostatnio tak popularny to niestety pelno w nim kretynskich skrajnosci i jest napisany mniej wiecej w taki sposob jak niektorzy nasi europoslowie przedstawiaja parlamentowi UE kaczyrezim i SBkowksa opresje obywateli polski, choc prawda i rzeczywistosc sa odmienne.

    A co do zrzucania sie (w sensie finansowania przez rzad) - sa duzo glupsze dyscypliny, na ktore skladamy sie wszyscy wbrew temu co starales sie tutaj udowodnic np. pilka nozna czy siatkowka. Dla mnie dalece bardziej zjebanym pomysl to finansowanie tych sportow z mojej kieszeni.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 18-06-2018, 00:24
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #596
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,286
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    odświeżam, sezon zimowy się zbliża, w ramach przygotowania wybrałem się dzisiaj na Ślężę, planuje w tym sezonie zdobyć jakiś 5-tysięcznik, a wy jak tam, jakie macie plany?
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 02-11-2018, 20:00

  13. #597
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Planuje zdobyć leskowiec @Master ;

  14. #598
    Boruciarz

    Domyślny

    No ja bym gdzies chetnie z tomkiem mackiewiczem w balet uderzyl. Polecam temacik od poczatku. Rozjasnil mi noc

  15. #599
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Planuje zdobyc ci matule, a nie to zadne wyzwanie

  16. #600
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,397
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    ja dzisiaj zdobyłem paczke browarów i nie to nie były taterki mocne choć nie były by złe:3
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zagwozdka natury obuwniczej
    Przez Master w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post: 07-02-2021, 12:18
  2. Zagwozdka natury prawnej
    Przez jaxi w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 05-02-2019, 16:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •