Reklama
Strona 3 z 11 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 154

Temat: Rozmowy o prace, za co najśmieszniejszego cie wyjebali, przygody w robocie

  1. #31
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    XD kwiklem ze w ogole zakładasz taki temat
    pierdol to bo scam pzdr
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  2. #32
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    . Niestety mają tylko dowozy, bo Patrycja smaży te burgery w mieszkaniu na patelni, a Kamil z nimi zapierdala po osiedlu xDDD
    O co sie wyjebałem ze śmiechu XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    ja w sumie nie mam doświadczeń, raz chciałem coś na miecha znaleźć, ale jakoś za bardzo mi nie zależało więc i tak lipa
    Ostatnio zmieniony przez Nextpro : 24-01-2018, 00:40

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Mnie teraz w pracy szef strasznie wkurwia, więc szukam już czegoś innego. Trafiłem akurat na ogłoszenie firmy, która zajmuje się importem i sprzedażą części do samochodów amerykańskich. Znają mnie tam - a na pewno kojarzą - bo nie raz u nich kupowałem, więc podesłałem im cv z mailem tak trochę jak do moich ziomków. Zobaczymy czy to przejdzie ;p Jak się uda to epic win, jak nie, to jebał to pies.

  5. #34
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    kto wie gdzie pracuje master? Zgłoszę się na rozmowę żeby go potrollować
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  6. #35
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dowiemy się pewnie na meetingu

  7. #36
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,320
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Moja pierwsza praca byla na produkcji torebek do kwiatkow tam gdzie pisze nazwa rosliny producent ile podlewac itp, no i przejal na chiniol glowny klient ktory nie wyrabial z wlasna produkcja w danii jeden ziomek w miare ogar zwerbowal pol dzielnicy do tej roboty no i byly elementy toche pato patrioci i pewnego razu sie zdazylo ze ktos od srodka w kartonie z torebkami swastski porysowal xdd niby beka sam szef sie smial ale odbiorca byl zyd wiec zrobil dochodzenie i wyjebal typa
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  8. #37
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @Master ;
    Na meetingu przeprowadzisz z nami wszystkimi próbną rozmowę kwalifikacyjną, a chuj wie może ktoś się nada XDDDDDDDDDDD

    Czy jak w cv w dziale hobby wpisałbym picie wudki to miałbym większe szanse na pracę u ciebie?

  9. #38
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kto wie gdzie pracuje master? Zgłoszę się na rozmowę żeby go potrollować
    Ale takich rzeczy to tu nie sugeruj bo jest paru users, ktorzy jak zrobia dobry risercz to odnajda i co wtedy wiesz jak sie zyje z kims na sumieniu?

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Moja pierwsza praca byla na produkcji torebek do kwiatkow tam gdzie pisze nazwa rosliny producent ile podlewac itp, no i przejal na chiniol glowny klient ktory nie wyrabial z wlasna produkcja w danii jeden ziomek w miare ogar zwerbowal pol dzielnicy do tej roboty no i byly elementy toche pato patrioci i pewnego razu sie zdazylo ze ktos od srodka w kartonie z torebkami swastski porysowal xdd niby beka sam szef sie smial ale odbiorca byl zyd wiec zrobil dochodzenie i wyjebal typa
    xDDD

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Master ;
    Na meetingu przeprowadzisz z nami wszystkimi próbną rozmowę kwalifikacyjną, a chuj wie może ktoś się nada XDDDDDDDDDDD

    Czy jak w cv w dziale hobby wpisałbym picie wudki to miałbym większe szanse na pracę u ciebie?
    Rozmowa z zarosnietym zaplutym alkoholikiem wezcie sie szanujcie moze co
    Ostatnio zmieniony przez Master : 24-01-2018, 09:00
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #39
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Tym zaplutym alkoholikiem jestes ty czy ja? Bo pasuje w sumie w obu przypadkach wiec nwm

    Zawsze chcialem zyc na poludniu Polski, skladam cv do was i robimy to

  11. #40
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Waw992 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tym zaplutym alkoholikiem jestes ty czy ja? Bo pasuje w sumie w obu przypadkach wiec nwm

    Zawsze chcialem zyc na poludniu Polski, skladam cv do was i robimy to
    Ty jestes lysy gosciu wiec na zarosnietego nie pasujesz za bardzo xD
    A tak serio wlasnie do przyjmowania znajomych to jest najwiekszy rak. Jeden raz w zyciu nawet nie tyle przyjalem co pomoglem sasiadowi, jeszcze w DPD, popracowal miesiac i stwierdzil, ze on ma wieksze ambicje i pierdoli taka robote, ze tutaj sie nie rozwija i liczyl na jakis awans, pracowal 22 dni dokladnie i "artur no myslalem, ze sie troche bardziej postarasz" - no tak kurwa gosciu ogarne ci kierownicze stanowisko za 10k/miech, a nie czekaj przeciez jestes kurwa 19 latkiem po liceum i nie potrafisz za bardzo butow wiazac
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #41
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ale brode hoduje tera wiec ja tez zarosniety. Branie znajomych do pracy badz jej zalatwianie to najwieksza glupota. Raz polecilem jednego znajomego dla kumpla ktory robi wykonczeniowke i ma w chuj roboty to do dzisiaj mam foszki i podsmiechujki kogo ty mi przyslales.

  13. #42
    Boruciarz

    Domyślny

    Wiecie co, dopiero tera do mnie dotarlo co sie odjebalo tak naprawde i uswiadomilem sobie skale skurwysynstwa. Natrafilem przypadkiem na taki temat i widze, ze jest wiecej takich amatorow oszukiwania i zarabiania na oszustwie.
    https://www.wykop.pl/link/2382130/ja...-we-wroclawiu/

    Pomozcie mi zbombardowac fanpege tych skurwysynow. Nazywa sie FLASH INC (takie komiksowe logo)



    Gadałem ze znajomym o tej sytuacji. Tak o, po prostu, co tam u nas. Zapamiętał nazwę firmy i wystawił im jedynkę na fanpagu. DOSTAJE PRZED CHWILA Z TEGO FANPAGE WIADOMOŚĆ.

    Dzień dobry Panie xxxx! Mogę poznać powód tak niskiej oceny naszego fanpage? Czy ma Pan jakieś uwagi odnośnie naszej działalności? Czy wg Pana jakość świadczonych przez Nas usług jest aż tak niska, że zasługuje tylko na jedną gwiazdkę? Chętnie poznamy szerszą opinię. Pozdrawiam! XXXX XXXX

    odpisalem, ze nie mam obowiazku podawac takich informacji i dostalem jeszcze jedna wiadomosc, tym razem:

    Bardzo Nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Przykre jest również to, że Pański znajomy, który nigdy nie miał kontaktu z Naszą firmą również ocenił Nas negatywnie. Ten aspekt postaramy się rozwiązać z administracją portalu, abyśmy zostali ocenieni uczciwie. Dziękuję, pozdrawiam!

    no kurwa sami widzicie, ze trzeba ich zmieść z powierzchni ziemi.
    Ostatnio zmieniony przez Boruciarz : 25-01-2018, 13:25

  14. #43
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wiecie co, dopiero tera do mnie dotarlo co sie odjebalo tak naprawde i uswiadomilem sobie skale skurwysynstwa. Natrafilem przypadkiem na taki temat i widze, ze jest wiecej takich amatorow oszukiwania i zarabiania na oszustwie.
    https://www.wykop.pl/link/2382130/ja...-we-wroclawiu/

    Pomozcie mi zbombardowac fanpege tych skurwysynow. Nazywa sie FLASH INC (takie komiksowe logo)



    Gadałem ze znajomym o tej sytuacji. Tak o, po prostu, co tam u nas. Zapamiętał nazwę firmy i wystawił im jedynkę na fanpagu. DOSTAJE PRZED CHWILA Z TEGO FANPAGE WIADOMOŚĆ.

    Dzień dobry Panie xxxx! Mogę poznać powód tak niskiej oceny naszego fanpage? Czy ma Pan jakieś uwagi odnośnie naszej działalności? Czy wg Pana jakość świadczonych przez Nas usług jest aż tak niska, że zasługuje tylko na jedną gwiazdkę? Chętnie poznamy szerszą opinię. Pozdrawiam! XXXX XXXX

    odpisalem, ze nie mam obowiazku podawac takich informacji i dostalem jeszcze jedna wiadomosc, tym razem:

    Bardzo Nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Przykre jest również to, że Pański znajomy, który nigdy nie miał kontaktu z Naszą firmą również ocenił Nas negatywnie. Ten aspekt postaramy się rozwiązać z administracją portalu, abyśmy zostali ocenieni uczciwie. Dziękuję, pozdrawiam!

    no kurwa sami widzicie, ze trzeba ich zmieść z powierzchni ziemi.
    Dobra bo sie produkujesz
    Do rzeczy, jak moge im ta jedna gwiazdke wystawic i napluc w ryja



    Po za tym ziom jak Ty widzisz na ich FP takie cos i nie zapala Ci sie czerwona lampka to nie wiem jak mozemy Ci pomoc......... xD

    Albo to:

    Gdy nie ma ownera, myszy harcują...? Nie tym razem! JADZIA postara się, aby w biurze wszystko dzisiaj grało ;) Dostała bojowe zadanie i pod nieobecność Emmy będzie nim zarządzała. Na pewno poradzi sobie rewelacyjnie, bo rewelacyjna z niej dziewczyna! :) Powodzenia!
    Jak widzisz, ze w firmie sa hipsterkie przezwiska i "imiona" jak kurwa sara, caro, emmy i inne takie kurwa to wiedz, ze cos sie dzieje i nie idziesz tam pracowac chocby dawali ci umowe 10k/tydzien
    Ostatnio zmieniony przez Master : 25-01-2018, 14:18
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  15. #44
    Boruciarz

    Domyślny

    Jest jeszcze możliwość oceniania czy wyłączyli?

  16. #45
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jest jeszcze możliwość oceniania czy wyłączyli?
    Chyba wylaczyli
    Ale jak przegladam ten fp to moj zenadometr rozpierdala xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. l4 w nowej robocie
    Przez Rewolucja Gorylska w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 14-04-2021, 09:58
  2. Coś Cię boli, coś Cię strzyka, przyjdź po radę do chemika!
    Przez Filia the Dragon w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 1110
    Ostatni post: 25-12-2019, 00:15
  3. Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 12-04-2010, 14:14
  4. Wejdź jeśli nie chcesz by Cię okradli.
    Przez Spitfire w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 24-11-2009, 18:17
  5. Co zrobic jak Cie shackowali...
    Przez Evar w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 143
    Ostatni post: 26-11-2007, 20:22

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •