Pokazuje wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Wyexpienie 50 EK z 200 ED

Data rejestracji
    Jul 2007
    Siła reputacji
    12

Domyślny Wyexpienie 50 EK z 200 ED

Cześć,

kumpel stwierdził że chce ze mną pograć i zastanawiamy się gdzie mogę mu pomóc expić. Ja 200 ED on 50 EK. Jakieś pomysły?

Data rejestracji
    Aug 2005
    Położenie
    Szczecinek
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Na początek spróbowałbym ancient scarabów na samym dole "mother of scarabs lair", one nie uciekają, a ty możesz na bombce stawać. Możecie również pójść na yielothaxy, tam też powinno być spoko, no i żeby nie brał ich zbyt wielu na siebie. Ewentualnie vampy na edron, jakieś smoczki, bog raidery yala (?), vengoth haunted treeling (tam wiem, że dużo osób chodzi samemu, bierze klate i bije z exori na niższych lvlach). Dobrze by było, żeby też jakiś MS się dołączył, bo póki EK ma tylko exori, to nigdzie jakiegoś dobrego expa nie wyciągnie.

Na 70+ możecie pójść na hero cave, yielothaxy też nie powinny być złe, nightmary na krailos, gs'y na port hope bądź krailos (?), grimvale, wyrmy.

Na 90+ znowu hero cave, wyrmy+eldery, dalej nightmary krailos, grim reapery z bombkami (?), choseny, sea serpenty, oramond west z terra amuletami (?) z tym, że może być tam za ciężko, ze względu na ilość potworów.

Oczywiście to tylko propozycje i może się okazać, że gdzieś będzie słabo, ale popróbować zawsze warto i tak jak mówiłem przydałby się MS, żeby robił jak najwięcej dmg przynajmniej na tych mniejszych lvlach.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania