Reklama

Pokaż wyniki sondy: kiedy się widzimy?

Głosujący
42. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • 16-18.02

    3 7.14%
  • 23-25.02

    2 4.76%
  • 02-04.03

    11 26.19%
  • 09-11.03

    12 28.57%
  • wsio rawno, dopasuję się

    14 33.33%
Strona 1 z 33 12311 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 494

Temat: Tu wybieramy termin torgowego (pre)meetingu i omawiamy jego formę *poprawiona ankieta

  1. #1
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny Tu wybieramy termin torgowego (pre)meetingu i omawiamy jego formę *poprawiona ankieta

    @Zakładam drugi temat, bo w pierwszym odwaliłem z niepubliczną ankietą, co mocno utrudniłoby mi działania, także proszę o ponowne zagłosowanie


    Ok, Mex dobrze powiedział, nie ma co się zastanawiać nad Wrocławiem, Bieszczadami itd., Łódź będzie póki co optymalna pod wieloma względami, a na majówkę/właściwy letni meeting to się pomyśli (na to też mam kilka pomysłów). Większość z Was będzie mieć względnie blisko, chyba wszyscy są zmotoryzowani lub mogą się do kogoś podpiąć, także koszty podróży nie wyjdą duże, a tutaj w Łodzi ja mogę wszystko nam poogarniać.
    Kilka osób zaznaczyło, że są chętne, ale muszą mieć info ze znacznym wyprzedzeniem, a i dla mnie byłoby lepiej, żeby to nie było za dwa tygodnie, tylko trochę później - więcej czasu na organizację i zebranie hajsów na picie z torgami ;)
    Niektórzy też słusznie zauważyli, że na jedną noc to nie warto robić kilometrów, także zbieramy się na piątek-niedziela.
    Do ankiety wrzucam kilka terminów, zaznaczcie ten, który najbardziej Wam odpowiada, dopasujemy się do większości.
    Mnie osobiście jest wszystko jedno, zaznaczam 03.03, bo wtedy jest KSW xd i można by sobie włączyć w tle i wspólnie się pośmiać z tego cyrku :)

    Co do samej formy spotkania, to proponuję wynająć jakiś dom pod miastem. Gdybyśmy zebrali się ładną liczbą, to koszty wyjdą niewielkie, a swoboda będzie, zawsze można sobie grilla do piwka wystawić, a może i udałoby się znaleźć coś z miejscówką na ognisko, to wtedy, jeśli pogoda by pozwoliła, w ogóle byłoby super. Samochody mamy, więc wszędzie się bez problemu dojedzie, komunikacja miejska i podmiejska też jest w razie czego w Łodzi rozwinięta.
    Wieczory to wiadomo, siadamy grzecznie przy wysokoprocentowych alkoholach i kontemplujemy nad sensem życia albo wspominamy te piękne czasy, gdy torg nie był jeszcze jebanym Titaniciem.
    Na sobotę warto byłoby sobie odpalić jakąś atrakcję i tutaj ja bym obstawiał paintball, bo za 80-100zł od łebka mamy ze 3-4h zajebistej zabawy i wydaje mi się, że wszystkim powinno pasować, to nie piłka nożna xD Za przegraną kłótnię w damsko-męskich moglibyście się odpłacić kulą w dupę ^^ Piszcie tu od razu czy strzelanie farbą Wam odpowiada, zawsze można też zrobić jakiś turniej na gokartach czy coś takiego.
    Niedziela - wiadomo, ogarniamy się, sprzątamy po sobie burdel i zbieramy siły na powrót do smutnej rzeczywistości.

    Od razu proszę, żeby termin wybierali ci, którzy są naprawdę chętni i pewni, że będą mogli przybyć. Ci, którzy "chcą, ale..." najwyżej się później podepną.

    Discuss.


    @Co do paintballu, to w Łodzi grałem tylko raz - http://battle-arena.pl/ - tu. Gdybyśmy mieli się w to bawić, to musimy się zdecydować czy chcemy sami, we własnym gronie (a to jest na pewno zależne od liczby uczestników meetingu) czy podłączamy się do większej imprezy.
    Jeśli opcja pierwsza, to poszukam innej miejscówki, bo nie wiem czy battle arenę można w ogóle wynająć dla mniejszej liczby graczy. Tam zbierają się ludzie z jakiegoś forum paintballowego, jak tam pojechaliśmy ze znajomymi, to podłączyliśmy się do gry na 90 osób xD Rzeźnia niesamowita.

    Po przeanalizowaniu wyników głosowania i wypowiedzi użytkowników, porównaniu prawdopodobieństw wystąpienia zdarzeń losowych (pożądanych i niepożądanych) oraz prognozy pogody na prawie dwa miechy do przodu, termin tegorocznego torgowego torg premeetingu ustala się na 02-04.03. Kto nie może, niech spierd... się postara.

    Lista chętnych:
    1. Astinus
    2. Poncjusz_Piłat - "chyba tak, ale nie wiem"
    3. Master
    4. @Suek ;
    5. Crus
    6. Berry
    7. udarr
    8. Masaker
    9. Mexeminor
    10. Waw992 - "chyba tak, ale nie wiem"
    11. @moth ;
    12. @Bardzo fajny druid ;
    13. Meo
    14. haxigi/ola patola - "chyba tak, ale nie wiem"
    15. @MatiBzyk ;
    16. @Omege ;
    17. Koalanal
    18. @Avatar =P ;
    19. @Bubuch ;
    20. @Mikol_92 ;
    21. @Tatasek ;
    22. @Urlak ;
    23. @Przemo ; - tu chyba termin nie pasuje?
    24. @jopek500 ;
    25. @maslo ;
    26. @Vajruz ;
    27. @Kaju ; jest ;)

    Wypisałem ludzi, którzy zagłosowali na 02-04.03 lub dowolny termin + tych, którzy wypowiedzieli się w temacie.
    Mentionuję wszystkich, od których nie miałem żadnego info w stylu "będę na pewno" czy "chyba tak, ale nie wiem".
    Próbujemy ustalić ile nam potrzeba łóżek sypialnej i chcę już rezerwować jakiś nocleg, więc to odpowiedni moment, żeby dać znać czy wasz chomik nie planuje samobójstwa.
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 10-02-2018, 19:40

  2. #2
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,858
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    wy to się tak na mitingach wszyscy znacie? bo napić się wódeczkami z torgami to jak najbardziej jeszcze jak, ale jakbym miał być jedynym newfagiem to bym się niezręcznie czuł, a nie lubię tego uczucia

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wy to się tak na mitingach wszyscy znacie? bo napić się wódeczkami z torgami to jak najbardziej jeszcze jak, ale jakbym miał być jedynym newfagiem to bym się niezręcznie czuł, a nie lubię tego uczucia
    Ty co, nigdy nie piłeś z nieznajomymi? xD Co tu się niezręcznie czuć, trzy szybkie kolejki i jesteśmy jak bracia.
    A z torgami, którzy wyrazili chęć na to spotkanie, nigdy się na oczy nie widziałem. Znamy się tylko z forumowych batalii, także to będzie niemal jak randka w ciemno.

  5. #4
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,858
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    piłem, ale tutaj to jest na zasadzie nieznajomi znajomi, większa presja xD póki co w ankiecie nic nie zaznaczam, może ktoś z krk będzie jechał to jbc później ogarnę

  6. #5
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,308
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    pytanie czy będzie seks analny bo nie wiem czy brać gruszke i lubrykant

  7. #6
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    piłem, ale tutaj to jest na zasadzie nieznajomi znajomi, większa presja xD póki co w ankiecie nic nie zaznaczam, może ktoś z krk będzie jechał to jbc później ogarnę
    Presję to można czuć jak zaczepi Cię laska 10/10 i masz kilka sekund na ogarnięcie sytuacji, a nie kiedy masz się napić z kumplami z katolickiego forum młodzieżowego. Proszę nie wymyślać, wszystkich przyjmiemy z otwartymi ramionami (może poza zwierzęcą częścią forum)

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pytanie czy będzie seks analny bo nie wiem czy brać gruszke i lubrykant
    Jeszcze jak! Dobrze, że przypomniałeś.

  8. #7
    Avatar Merinksban
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    1,551
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Proszę nie szkalować psa i tajgera

  9. #8
    Boruciarz

    Domyślny

    U mnie ciezko powiedziec z tak duzym wyprzedzeniem. W kazdym razie jesli bede miec wolny weekend to szczerze jak najbardziej jestem

  10. #9
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    U mnie ciezko powiedziec z tak duzym wyprzedzeniem. W kazdym razie jesli bede miec wolny weekend to szczerze jak najbardziej jestem
    Uwaga, będzie protip: jak już wybierzemy konkretny termin, to duże wyprzedzenie pozwoli Ci go sobie zaklepać zawczasu!

  11. #10

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Mnie wstępnie pasuje każdy termin, prócz 02-04.03.
    Ostatnio zmieniony przez Przemo : 12-01-2018, 01:45
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  12. #11
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pytanie czy będzie seks analny bo nie wiem czy brać gruszke i lubrykant
    Bierz gruszke i lubrykant

    Ja tak jak mowilem w poprzednim temacie - termin mi w sumie lata, cos zaznacze zaraz, w kazdym razie jestem, jade z Koz (Bielsko-Biala) wiec moge zabrac @moth ; @Suek ; @Mexeminor ; chyba, ze ten pierwszy pojedzie z KRK to nie. Chyba, ze ktos jest jeszcze z tutejszych okolic i chcialby cos takiego ogarnac to niech mnie taguje. Ja jade na bank, do Janka to bym chocby sam pojechal sie piwka napic. W moim aucie wolno pic, nie wolno palic, zapewniam wspaniale track country oraz niesamowite doznania na drogach szybkiego ruchu (1.9 tdi ).

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wy to się tak na mitingach wszyscy znacie? bo napić się wódeczkami z torgami to jak najbardziej jeszcze jak, ale jakbym miał być jedynym newfagiem to bym się niezręcznie czuł, a nie lubię tego uczucia
    Ja nie znam nikogo, jedynie przez fejsbuki niektorych, na zadnym mytingu nie bylem nigdy, ale polecam

    Fajnie jakby takie slawy wpadly forumowi zdrajcy jak @Crus ; @Berry ; @udarr ;
    Ostatnio zmieniony przez Master : 12-01-2018, 09:01
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #12
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja jade na bank, do Janka to bym chocby sam pojechal sie piwka napic.
    Złoty użytkownik, bierzcie przykład.

  14. #13
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    ankieta wielokrotnego wyboru to protip

  15. #14
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ankieta wielokrotnego wyboru to protip
    ankieta wielokrotnego wyboru to protip

    matiego nikt nie podejrzewa, ale jednak jeden z madrzejszych users w historii torg.pl
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #15
    Avatar Suek
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    166
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    @Master Podobno tygrysek jest w okolicach Bielska xD, ja się pisze

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jaką formę spółki handlowej byś wybrał i dlaczego?
    Przez Saguaro w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 26-09-2014, 17:21
  2. League of Legends Mirror Match vs Blind pick / Wybieramy - Ankieta
    Przez Kucyk w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 10-01-2013, 08:29

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •