Reklama
Strona 3 z 5 PierwszaPierwsza 12345 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 65

Temat: ClassicOT 7.4 HR --- 5.01 Start {ip:classicot.net}

  1. #31
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,068
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    policzylem postacie na mapie z 600 online ok. 185 osob ma powyzej 50lv na h-rate i jest na mapie watpie ze kazdy z tych ludzi ma makera ustawionego tez nie sadze zeby 400 osob dopiero zaczynalo gre wiec tak graja ludzie i napewno widac ze sa ale ilu ich tak naprawde jest doliczonych w online 200? 300? no tego sie nie dowiemy niestety

    A dlaczego tak nie lubie darkota? A no dlatego ze dzieki takim serverom istnieje przeswiadczenie ze jak na servie nie gra 500 osob to server dedowa i nikogo nawet ubic nie bedzie sie dalo bo nikt nie gra

    Pamietam te zlote czasy darkotsa 200 osob online a przez 2 dni gry spotkalem 5 zywych graczy ludzie wchodzil kupowali niektorzy na wejscie pacca grali sobie nikt im nie przeszkadzal (bo zadnych torgowych terrorystow xD) kupowali sety a potem hmm nikt nie gra szok wyjebalem 50$ w item shop ale co tam xD
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 11-01-2018, 00:27

  2. #32
    Avatar anr
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    71
    Posty
    146
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    zajebiste masz zycie liczysz ludzi na otsie XD

    wez sie za robote czy cos

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,068
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    cwicze rachunki przed testem 6-sto klasisty :/

  5. #34

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    130
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    mimo problemow technicznych zgadzam sie z misse :) tu aż żygasz ludzmi :) na niektórych respach (tam gdzie sporo loota leci bo magowie raczej mało gdzie do 100-120 lvlka zarabiają ccki i biede klepią cały czas ^^) biega czasem po 20 osób :) szkoda tylko że coś wieczorami gdzie liczba osób online niby sięga 900 to zaczynają pojawiać się freezy i wypierdzielanie serwa ... (tak gdzieś 21-24 zaczyna się to dziać :) ale naprawdę przyjemnie się gra, punio płacze na streamie ze tylko po niego wpadają xD i zawsze mówi, ze polaczków jest więcej ^^ a jakoś te liczby są porównywalne cały czas :D a sam to juz nie pamięta jak biegał po respach z ekipą i zabijał wszystkich solo co expili :D nawet na statek na darashi ciężko było czasem wbiec przed nich, bo mwal z jednej strony i wjazzd z drugiej w pare osób non stop ;) no ale co tam :D jak coś sie powie na streamku to prawda :D


    a co do ludzi z makerami :D to ci co nie płacą smsshopa i się biją non stop xD mają czasem po kilka kont postawionych do robienia runek, bo nie idzie tak dobrze zarobić jak się wydaje tym co nie wierzą w makerów :P pograj, poćwicz, wypowiedz się :D

    a jak masz za grę po 2 euro płacić codziennie (bo tyle stoi 1kk i jesteś w stanie wystrzelać to w dosłownie chwile) to pozdro:D nawet jak gra te przysłowiowe 200 osób, to i tak spoko liczba na taką mapę, na rl serwach mniej ludzi grało, dalej gra... dlatego upada, a tu taki otsik :) nawet jak padnie za tydzien dwa to warto było zalogować i pojawiam się na następnej edycji :D
    Ostatnio zmieniony przez Happy Cato : 12-01-2018, 08:39

  6. #35
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,068
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    ale gosciu tu chodzi o to ze darkot znany jest ze spoofa a na tym servie nie mozna nawet sprawdzic ile sobie postaci dolicza do online a dolicza na bank to jest jebany 7.4 h-rate z orsha lootem i orsha nowymi respawmi oraz umpkami dla magow runy sobie sam robisz...

  7. #36
    Avatar Xymor
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    212
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale gosciu tu chodzi o to ze darkot znany jest ze spoofa a na tym servie nie mozna nawet sprawdzic ile sobie postaci dolicza do online a dolicza na bank to jest jebany 7.4 h-rate z orsha lootem i orsha nowymi respawmi oraz umpkami dla magow runy sobie sam robisz...
    Proponuje po prostu nie grać, jak nie odpowiada Twoim wymaganiom. Ci co grają nie narzekają:)

    A jeżeli jest taki beznadziejny i tak dobrze się znasz na serwerach postaw jeden sam. Przecież logiczne, że ludzie to robią, żeby przyciągnąć jak najwięcej wiary, bo na tym zarabiają.

  8. #37
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,068
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No i nie gram ale jednoczesnie moge informowac pozostalych graczy co pan gm ma za uszami bo nie wiem jak ty ja nie gram na serverze bo jakis streamerek go reklamuje

  9. #38

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    130
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i nie gram ale jednoczesnie moge informowac pozostalych graczy co pan gm ma za uszami bo nie wiem jak ty ja nie gram na serverze bo jakis streamerek go reklamuje
    wiesz jak wiele osób zaczęło grę zanim zaczął punio streamować ?:D i fajnie się z nim walczy :) nawet nie wiesz jak te UMp są fajnie zbalansowane.. nie dość że jeden taki pot kosztuje prawie 1.5k to jeszcze setka waży 500 capa, a i tak daje tylko jakies 300 ~ many , przecież to zjadasz sdkiem + burstem, jest po prostu fajne pvp na tym serwie mimo wszystkiego co według Ciebie jest zjebane.. co tu dużo gadać... najlepsze są momenty na punia streamie jak pada co 5 minut xD a potem po 2h czy 3h jak uzbiera team dopiero się rewanżuje ;d no bywa, z tego co pamiętam ty to PG na torgOtcie waliłeś i chwaliłeś, więc nie wiem po co tu się wypowiadasz i anty reklame jakąś robisz :) zresztą jak w każdym temacie o serwerku OT, juz dziś czytałem twoje spiny o serwerze naruto i innych xD pewnie HEXERA jest najlepsza według Ciebie, jak nie masz dla ludzi alternatywy to na chuj sie wypowiadasz? wytykasz wady, to podaj serwerek gdzie tych wad brak:) co, może wybocona medivia ?:D

    a jeszcze te twoje teksty typu "loot orsh" hahahaha człowieku, tu magiem biede klepiesz do 100+ chyba że zainwestujesz owszem :) ale każdy serwer z czegoś się musi utrzymać ;)

    a edit:
    orsha respy gdzie nie wyciągniesz z ekipą i z voucherem powyżej 2kk expa na godzine :) -> tak btw
    Ostatnio zmieniony przez Happy Cato : 12-01-2018, 13:26

  10. #39

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    164
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Tylko prawde gosc napisal ;) loot niby orsh, tylko trzeba by jeszcze policzyc ile sie wydaje, tej kasy to tu wcale nie jest duzo. Generalnie bardzo ale to bardzo dobrze zbalansowany server jezeli chodzi o profesje, wszystkie sa sobie rowne. A jezeli chodzi o Ump to profesor nie masz racji, 1350gp za sztuke, a zobacz ile to many daje, prawie tyle co gmp. Ten serv wydaje sie bezsensowny dopoki na nim nie pograsz. Moim zdaniem miodzio server. A jeszcze tak a pro po nowych monsterow. Musza byc ! Jak sobie wyobrazasz gre w tibie powyzej 150lvla bez nowych monster ? nonsens, to oczywiste ze musza byc nowe potwory, bo bez nich do 200lvla siedzialoby sie na dlach i konuec gry, bo ile mozna.
    Mam nadzieje ze wkrotce bedzie jakis update z nowymi potworkami ;)

  11. #40
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,068
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    ta frazlemawy na 7.4 doda i najtmar blejdy bedziesz locic a idz pan w chuj z otesem dla fraglesow ktorych jara to ze jakis patus na streamie wydrze jape bo dostal 10 parali w 5 sekund i padl od 20 osob

    nie wiem jak mozna miec problemy z kasa na otesie z 10x mana regenem 4x lootem (pomijajac fakt ze w plikach dopalony i tak x3 conajmniej jest + to x4) caly server nakurwia z star wandem i stackiem 100 umpkow pod jedna pacha a pod druga stack 100 sd niezle 7.4 gdzie nawet nie mozna zobaczyc postaci online

    na kasterie tez wbijesz bo jakis streamerek odpali otsa gdzie na kazdym z tych serverow do online jest sztucznie doliczone 100-200 osob zeby server zachecal liczbami na stronce?

    najbardziej rozpierdala mnie tekst typu "zrob lepszy ots" lub "a co na hexerze bedziesz grac?" jedyne servery na jakich gram od dluzszego czasu to medivia (przy czym tylko z doskoku na pk) i pxg bo cala scena otsowa teraz to jebane scieki a jedyne otsy na jakie wbijam to jakies perelki typu torgot 2 dni pograc popekowac i posmiac sie z bugow

    A co do otsow to jezeli widze w przeciagu 3 miesiecy 6 czy 7 edycje tego samego otsa/otsa od tego samego admina to ciezko nie pocisnac typa zeby wrazie co jakis przypadkowy typiarz nie wbil i nie donejtowal smierdziela ktoremu zalezy tylko i wylacznie na kasie ja rozumiem ze gosc musi na otsie zarobic ale moglby przy okazji poswiecic chociaz kurwa minimum swojego cennego czasu na dopracowanie servera

    NAJBARDZIEJ jednak tiltuja mnie te "classic7.4otsonly4u" gdzie np uh trap nawet nie dziala to mi az smutno sie robi na widok takiego klasycznego 7.4 otsa 50 osob online golden account w sms shopie i djinn accessy ale darkot to bije na glowe wszystkie te servery nie dosc ze skurwysyn sms shopa rodem z dobrej narvii 8.6 sciagnal to jeszcze skill i exp scrolle dodal i moby z 10.0 tibi i ma czelnosc jeszcze sobie otsa nazwac classicot xD jeszcze otsy odpala od dobrych 5 lat? gdzie zywotnosc tego servera to bylo max 2 tygodnie (nalezy pamietac ze wszystkie byly spoofowane tak jak i ten jest na 100% a jak ktos mi nie wierzy to otland>adposatnr>szukaj tematow ktore zalozylem na darkota jak reportowalem go za spoof do xinna)
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 12-01-2018, 14:04

  12. #41
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,008
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ta frazlemawy na 7.4 doda i najtmar blejdy bedziesz locic a idz pan w chuj z otesem dla fraglesow ktorych jara to ze jakis patus na streamie wydrze jape bo dostal 10 parali w 5 sekund i padl od 20 osob

    nie wiem jak mozna miec problemy z kasa na otesie z 10x mana regenem 4x lootem (pomijajac fakt ze w plikach dopalony i tak x3 conajmniej jest + to x4) caly server nakurwia z star wandem i stackiem 100 umpkow pod jedna pacha a pod druga stack 100 sd niezle 7.4 gdzie nawet nie mozna zobaczyc postaci online

    na kasterie tez wbijesz bo jakis streamerek odpali otsa gdzie na kazdym z tych serverow do online jest sztucznie doliczone 100-200 osob zeby server zachecal liczbami na stronce?

    najbardziej rozpierdala mnie tekst typu "zrob lepszy ots" lub "a co na hexerze bedziesz grac?" jedyne servery na jakich gram od dluzszego czasu to medivia (przy czym tylko z doskoku na pk) i pxg bo cala scena otsowa teraz to jebane scieki a jedyne otsy na jakie wbijam to jakies perelki typu torgot 2 dni pograc popekowac i posmiac sie z bugow

    A co do otsow to jezeli widze w przeciagu 3 miesiecy 6 czy 7 edycje tego samego otsa/otsa od tego samego admina to ciezko nie pocisnac typa zeby wrazie co jakis przypadkowy typiarz nie wbil i nie donejtowal smierdziela ktoremu zalezy tylko i wylacznie na kasie ja rozumiem ze gosc musi na otsie zarobic ale moglby przy okazji poswiecic chociaz kurwa minimum swojego cennego czasu na dopracowanie servera

    NAJBARDZIEJ jednak tiltuja mnie te "classic7.4otsonly4u" gdzie np uh trap nawet nie dziala to mi az smutno sie robi na widok takiego klasycznego 7.4 otsa 50 osob online golden account w sms shopie i djinn accessy ale darkot to bije na glowe wszystkie te servery nie dosc ze skurwysyn sms shopa rodem z dobrej narvii 8.6 sciagnal to jeszcze skill i exp scrolle dodal i moby z 10.0 tibi i ma czelnosc jeszcze sobie otsa nazwac classicot xD jeszcze otsy odpala od dobrych 5 lat? gdzie zywotnosc tego servera to bylo max 2 tygodnie (nalezy pamietac ze wszystkie byly spoofowane tak jak i ten jest na 100% a jak ktos mi nie wierzy to otland>adposatnr>szukaj tematow ktore zalozylem na darkota jak reportowalem go za spoof do xinna)
    licked from finger
    nice server needle for years

  13. #42
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,068
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Tu jest post z otlandu gosc chyba 4x nick na otlandzie zmienial i otsy nowe puszczal spoofowane ale xinn mial to w dupie bo dostawal $$$ od niego sporo z reklam gosc przez te wszystkie lata byl tyle razy reportowany i za kazdym razem lepiej i lepiej uczyl sie ukrywac spoofowane chary prosze bardzo post na otlandzie:
    https://otland.net/threads/usa-darko...3#post-2384757

    potem wprowadzil na swoich high-rate otsach gdzie 100lv wbijales po 5 godzinach gry ochrone dla low lvli i pokazywal ludzi online od 50lvla + bardzo sprytne szczegolnie ze napewno to te biedne 49lvle byly tak huncone przez pkerow na otsie wcale nie chodzilo o to zeby nie wydalo sie ze chary stoja 1000 sqm na polnoc od carlin w niedostepnym miejscu xD

    gosc mial tak bardzo wyjebane w graczy ze lecial w chuja przez rok albo dwa a teraz hehe fajny 7.4 serverek z deeplingami super sms shop kupie sobie 10kk zeby na ump miec bo jestem fraglesem o super punio dostal 2 stowki i streamuje otsa ale fajnie pada smiesznie hehehe super ots kurwo x



    wstyd mi za was serio
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 12-01-2018, 14:34

  14. #43
    Avatar anr
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    71
    Posty
    146
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    ty masz cos z główką naprawde :/ szkoda mi ciebie koles

  15. #44

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Szkoda to mi kazdego peta, ktory daje sie regularnie jebac w dupe administracji z takich gownianych serwerow.
    A profesorek sama prawde napisal i kazdy kto ma odrobine rozumu jest wstanie to ogarnac.

  16. #45

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ale jaja że ktoś tu gra xd

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 74
    Ostatni post: 12-05-2021, 15:54
  2. classicot.com Start 13.11.2020 Klient 7.1
    Przez marcel amaro w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 11-11-2020, 17:11
  3. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 22-02-2018, 17:36
  4. classicot.net 7,1 / Start 10.03!!
    Przez Rps w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 20-03-2017, 15:30

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •