Reklama
Strona 5 z 5 PierwszaPierwsza ... 345
Pokazuje wyniki od 61 do 65 z 65

Temat: ClassicOT 7.4 HR --- 5.01 Start {ip:classicot.net}

  1. #61
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,069
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Tak dlugo jak ktos bedzie grac na takich otsach to takie otsy beda powstawac typ moze postawic dobrego otsa do pogrania ale po co jak mozna postawic gowno bo i tak beda na nim ludzie grac "bo nie ma gdzie grac i fajnie sie hehehe bijemy"

    klimat na tym servie dla mnie to klimat jebanego orshaabal evoland otsa gdzie gm sobie dobija online liste swoimi charami taka dinerka/simson/openka chuj wie co tylko nie ma jeszcze bana na otserver liscie

  2. #62
    Avatar Enter_
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    348
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    ja prdl profesor,nie masz czegos innego do roboty? XDDDDDD 2k25 a profesor bedzie dalej na torgu przezywal otsy
    Ostatnio zmieniony przez Enter_ : 15-01-2018, 16:00

  3. Reklama
  4. #63

    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    ELBLĄG
    Posty
    178
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak dlugo jak ktos bedzie grac na takich otsach to takie otsy beda powstawac typ moze postawic dobrego otsa do pogrania ale po co jak mozna postawic gowno bo i tak beda na nim ludzie grac "bo nie ma gdzie grac i fajnie sie hehehe bijemy"

    klimat na tym servie dla mnie to klimat jebanego orshaabal evoland otsa gdzie gm sobie dobija online liste swoimi charami taka dinerka/simson/openka chuj wie co tylko nie ma jeszcze bana na otserver liscie
    czaisz ze niektórzy graja tylko by sie bić? Otsy są rożne nie każdy musi sie Tobie podobać. Naprawde polecam poprostu olewać otsy jak Ci nie pasują zamiast na siłe probować je zmienic. Gramy na byle gównach byle sie bić, wole takie orshabalowe gówno niż otsy gdzie musze targac lootbagi i robic djinny bo w tibi jedyne co mnie trzyma to pvp a nie jakiś odczucia rpg, team hunty, try hardowanie.
    ps. oddałbym nerke za powrót starego ron otsa bo to chyba jedyne co miało balans i było grywalne mimo ze bylo orshem ; p

  5. #64

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    39
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    ja nie wiem coście się p2w uczepili. na tym otsie jedyne co sie przydaje to broń, cała reszta scrolli i innych bajerów jest do dupy.
    Blessy kupuje się od graczy za 10minut expienia, tp crystale się przydają jak Cie ganiają, a tak to wszystko usless.

    Mi tam się ten orsh podoba, coś w nim musi być skoro te ddosy Niebieskiego spływają po mnie jak grudniowy update altaronu.

  6. #65

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    164
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Legkan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja nie wiem coście się p2w uczepili. na tym otsie jedyne co sie przydaje to broń, cała reszta scrolli i innych bajerów jest do dupy.
    Blessy kupuje się od graczy za 10minut expienia, tp crystale się przydają jak Cie ganiają, a tak to wszystko usless.

    Mi tam się ten orsh podoba, coś w nim musi być skoro te ddosy Niebieskiego spływają po mnie jak grudniowy update altaronu.
    Tak mysla, jak wejda na strone i widza taki sms shop.
    A racje masz, ze oprocz tych broni(ktore mozna zdobyc z questow) reszta jest uselles xd

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 74
    Ostatni post: 12-05-2021, 15:54
  2. classicot.com Start 13.11.2020 Klient 7.1
    Przez marcel amaro w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 11-11-2020, 17:11
  3. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 22-02-2018, 17:36
  4. classicot.net 7,1 / Start 10.03!!
    Przez Rps w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 20-03-2017, 15:30

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •