Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 24

Temat: rl tibia

  1. #1
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny rl tibia

    eldo w skorcie nie gralem w rl tibia jakos od 7.6/ 8.0 i chce sobie troche pograc
    jako, ze mam ogranczony czas to w gre wchodzi pacc + jakies cc z allegro co mc za kilka dyszek zeby to nie bylo dziadowanie na trolach

    i tutej zaczyna sie pytanie wlascie mianowicie jak wygladaja teraz profesje i czym moza sobie fajnie zaorac
    osobiscie bym preferowal paladyniarza, ale nie wiem co jest grane i potem sie okaze sie, ze chuj przez plecy mozesz parcele w depo segregowac a nie fajnie pograc
    serwer pewnie anitca bo najwiecej ludzi gra wiec przynajmniej nie bedzie miasta duchow

    mam zamiar grac max 1-3h dziennie i moze 5-8 w niektore weekendy wiec raczej taki typowy casual plajer

    licze na wartosciowe sugestie bez postow typu 'mandarke to jakub spiewa' bo takie posty nagrodze #99 warnem

  2. #2
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,983
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Paladyn do solo expienia ok ale bedziesz dziadował na wbijaniu leveli za wolno po prostu dobra profesja
    zastanuw sie nad sorcem szybie pg i jak masz hajs to ładnie expisz
    pozdrawiam guwno
    ja gram na antice mam 45 ek i też żadko gram

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,622
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Palkiem samemu bez obawy o waste i brak miejscówek na danym levelu spokojnie możesz grać, zawsze znajdziesz też ludzi do th na którym za dużo nie wastujesz a expi się szybko

  5. #4
    Avatar Mnh_Project
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Kazordoon
    Posty
    2,248
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    wybralbym droida albo sorka

  6. #5
    danjelek

    Domyślny

    jak masz bardzo duzo tibia coins albo cc to druid/sorc z tckami nie ruszasz sie z respa i robisz ostre pg z kumplem
    palkiem malo hajsu wydasz no i gra nim zaczyna sie od 100+ dista inczaj bedziesz sie menczyl, ale mozna pograc samemu bez problemu
    zrob se sorca i ustaw palka na trenowanie to wtedy switcha zrobisz jak ci sie sorc znudzi

  7. #6
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    @up ;
    Chyba najlepsza opcja jak dla Ciebie.
    Jesli chodzi o Antice, to Najbardziej poszukiwany do TH jest ek i ed, ale tymi profami to najlepiej w party wlasnie latac. Do gry msem nie potrzebujesz teamu, a rpkiem to juz wgl. Najlepiej zrob se maga to mozesz nim od razu isc na expa, mlvl wleci przy okazji + jak bedzie double exp weekend to se nadrobisz. Jak Ci sie zachce palka, to będziesz mial juz wyskilowanego. Expienie nim od samego początku jak dla mnie nie ma sensu, ja tak zrobilem i sie strasznie meczylem. Na 60 lvlu ledwo sie przebijalem przez takie crystal spideryi mialem tam 200k/h, gdzie wyskilowanym ekiem bralem lajtowo calego respa i było 350k+
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  8. #7
    Avatar Matheim
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Jelenia Góra
    Posty
    906
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jeśli będzie grał 1-3h dziennie to palkiem na offie mu skill bedzie elegancko wchodzil przy obecnych 2x exp weekendach. Co do expa to palek z diamond arrowami podobny exp do magow robi z tym, że palem zawsze mam profit. Jak kupisz pallem na start 1kk (pare zł na allegro) to potem jak nie będziesz codziennie robił nowego outfitu albo mounta nie będziesz musiał kasy dokupować. Imo pall według mnie najfaniejszy do gry solo bo jest dużo różnorodność pod względem expowisk.

  9. #8
    Avatar Master of the Xantera
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,140
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ek ma zawsze waste na expie i powoli wchodzi

    druid w th ma najwieksze waste (trzeba sie dogadac z ziomkami aby wiecej hajsu ci odpalali za th)

    sorc zawsze spoko, dobre pg i dobry dmg, nie wastuje tyle co druid

    paladyn ciota i chuj (dobry exp, praktycznie nigdy waste, przyjemna gra, ale na pvp i jako shooter to ciota i gowno dmg robi)

  10. #9
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,983
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    graj druidem ja mam eka moze sie kiedys zgadamy albo zrob tego i tego to wtedy sobie wybierzesz

  11. #10
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,235
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Gośc ostatnio grał na 8.0 gdzie tibia była całkiem inną grą, a wy mu na wejście polecacie sorców i druidów :D Jak dla mnie na poczatek wybierz sobie Palka, jest to postać typowo pod grę solo, łatwa postać do dużego zarobku gpków. Dzięki temu nie będzie Ci nudno. O skile nie ma co się martwic teraz masz offline trening, to możesz grać normlanie + codziennie off i będzie git. Nie wiem jakim rodzajem gracza jesteś ale jeśli tak długo nie grałeś to mimo wszystko polecam Ci na początek jakiś optional pvp typu Secura.

  12. #11

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Nadal trzeba noping na rl tibie?

  13. #12
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,983
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    nie trzeba nawet na antice
    cipsoft cos ostatnio robił z lagami

  14. #13

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    mozna jakos skillowac rpkiem na tej rl tibi? tak zeby sie nie nameczyc? na non pvp

  15. #14
    Avatar samcio
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Wyszków
    Wiek
    31
    Posty
    194
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Na offie z paccem mozna.
    May 18 2010, 15:56:39 CEST Killed Mizaldo at Level 141 unjustified

    May 18 2010, 16:24:17 CEST Killed Belliantina at Level 273 ok

  16. #15

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,015
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ponawiam pytanie da sie jakos skillowac na tym rlu non pvp tak zeby co chwile na monitor nie patrzec?

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Tibia Cam Tv, Tibia Cast
    Przez Sir Anbeon w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 07-10-2010, 15:49
  2. Tibia Earth/Tibia Map
    Przez T'error w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 30-05-2010, 16:33
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 29-04-2010, 19:50

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •