Pokazuje wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Projekty z projektowanie i modernizacja procesów produkcyjnych

Data rejestracji
    Sep 2017
    Położenie
    Thais
    Siła reputacji
    1

Domyślny Projekty z projektowanie i modernizacja procesów produkcyjnych

Torgu pomocy,

Mam problem z projektami z PPP (szczegółowa nazwa przedmiotu w tytute :) ) mój wykładowca nie uznaje odpowiedzi typu "zwięźle i na temat".
    Pierwszy projekt mam o wyborze wariantu technologicznego. Po oddaniu pracy usłyszałem " to jakaś kpina ma to Pan opisać z perspektywy przedsiębiorcy a nie napisać mi co przedstawiają tabele i wykresy". Ja napisałem : "Najbardziej korzystnym finansowo i czasowym wariantem jest automat 4-wrzecionowy. Zaś najgorszym wariantem jest tokarka ponieważ eksploatuje duże koszty oraz jest czasochłonna. Biorąc pod uwagę pracowników najlepszym wariantem jest rewolwerówka oraz automat 1-wrzecionowy, ponieważ są one łatwe w obsłudze." oraz opisałem resztę (nie będę tego przepisywał co do joty bo trochę to zajmie czasu a to nie jest mój jedyny problem :) ).

Kolejny projekt który mam do zrobienia jest to "smed". Ten projekt jest o przestrojeniu maszyny (jakiej kolwiek) tylko że nie wytłumaczył nam jak to w ogóle zrobić mam jakieś tabelki które nie wiem jak uzupełnić.

Ostatnim projektem jest 5S który nie mam bladego pojęcia jak zacząć ani skończyć.

Proszę o jakieś sugestie XD

Data rejestracji
    Sep 2015
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Przy projekcie 1 pewnie chodziło o interpretacje tego co wyszło, a nie wyciąganie własnych wniosków. Co do 2 projektu to może przejdź się do gościa na konsultacje

Data rejestracji
    Sep 2017
    Położenie
    Thais
    Siła reputacji
    1

Domyślny

Co do 1 mamy wyciągnąć własne wnioski bo po interpretacji tabel i wykresów usłyszałem że to dzieci w przedszkolu potrafią, a co do 2 gościu nie ma konsultacji bo uważa że studentom wystarczą prezentacja a to "gówno" prawda

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania