Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Fablet do 1000 zl

  1. #1
    Avatar Dawox
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,472
    Siła reputacji
    19

    Domyślny Fablet do 1000 zl

    Szukam Fableta do 1000 złotych, może być używany. Fablet do przeglądania neta, oglądania filmów i oczywiście dzwonienia/sms. Fajnie jakby ruszył na nim Hearthstone ale nie jest to mus. Zależy mi na w miarę dobrym jakościowo wyświetlaczu, bez żadnej pixelozy. Na aparacie mi nie zależy więc może być jakiś spierdolony.

    Póki co zastanawiam się nad Lenovo Phab Plus a Xiaomi Mi Max. Ktoś miał styczność z tymi telefonami i może się wypowiedzieć? Czy lepiej uderzać w coś innego?

  2. #2
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,304
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    mi max 2 zalecam. świetna bateria, przyzwoity wyświetlacz, bardzo dobre głośniki, również bardzo dobre audio będziesz mieć ze słuchawek, taki se aparat, SoC może nie jest jakiś najwydajniejszy ale na codzień spokojnie wystarcza, solidnie wykonany. nie mam pojecia jakie wymagania ma heartstone ale ogólnie większość gierek 3d na nim bez problemu działa, to z heartstonem też se powinien poradzić chyba że to jest najgorzej zoptymalizowana gra ever. ostatnio po 999 w xkom mieli
    Ostatnio zmieniony przez moth : 04-12-2017, 17:25

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Dawox
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,472
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mi max 2 zalecam. świetna bateria, przyzwoity wyświetlacz, bardzo dobre głośniki, również bardzo dobre audio będziesz mieć ze słuchawek, taki se aparat, SoC może nie jest jakiś najwydajniejszy ale na codzień spokojnie wystarcza, solidnie wykonany. nie mam pojecia jakie wymagania ma heartstone ale ogólnie większość gierek 3d na nim bez problemu działa, to z heartstonem też se powinien poradzić chyba że to jest najgorzej zoptymalizowana gra ever. ostatnio po 999 w xkom mieli
    Zdecydowałem się na tego mi maxa2 co podałeś. Początkowo chciałem kupić jedynkę, ale paradoksalnie jest ona droższa od następcy. Mam nadzieję że brak obsługi pasma b20 nie będzie jakiś super problematyczny i przyzwyczaję się do śmigania po necie bez LTE. Z tak dużym wyświetlaczem, w takiej cenie i tak nie ma co narzekać.

  5. #4
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,304
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Będziesz mieć normalnie lte. B20 to wciąż tylko dodatek, nic niezbędnego. (no teoretycznie lepiej przechodzi 800MHz przez przeszkody i ma większy zasięg, ale w praktyce w mieście nadajniki są co krok więc zasięg nie ważny, a ściany kamienic to i b20 wytłumią)

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    lololol kupiles tablet bez lte? w nizszej cenie mogles miec http://allegro.pl/huawei-mediapad-m2...070071696.html, ktory bije na glowe tego mimaxa chyba pod kazdym wzgledem...
    Po pierwsze phablet to nie tablet a po drugie to ciekawe gdzie ci on bije tego mi maxa.
    Ostatnio zmieniony przez moth : 05-12-2017, 12:31

  6. #5
    Avatar Dawox
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    1,472
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Będziesz mieć normalnie lte. B20 to wciąż tylko dodatek, nic niezbędnego. (no teoretycznie lepiej przechodzi 800MHz przez przeszkody i ma większy zasięg, ale w praktyce w mieście nadajniki są co krok więc zasięg nie ważny, a ściany kamienic to i b20 wytłumią)


    Po pierwsze phablet to nie tablet a po drugie to ciekawe gdzie ci on bije tego mi maxa.
    Z tego co czytałem przed zakupem to pasmo B20 jest potrzebne do obsługi LTE na zadupiach. A tu miłe zaskoczenie, w mojej wiosce LTE śmiga więc pewnie chodziło tutaj o typowe wypiździajewa.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. SERWER domowy na ok.1000 użytkowników - Cena
    Przez az'zet w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 18-04-2012, 22:46
  2. Laptop do 1000 złotych - pomoc w wyborze
    Przez Xanotol w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 15-04-2012, 12:21
  3. Zakupy (Konsola + Telefon + Ipod + coś do 1000)
    Przez Szanel w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post: 15-10-2011, 22:07
  4. [8.54]refiler na 1000+ manasow
    Przez rysiekk w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 06-05-2010, 06:25

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •