Reklama
Strona 2 z 8 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 112

Temat: OTS

  1. #16
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    1,295
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    seyaelo stawia dla nas server czuje dobrze czlowiek

    no to tak
    dajesz se ta stronke http://profania76.pl/ wbij se najlepiej na server tak na trzy godziny bo to co tam sie dzieje przekracza najsmieslze oczekiwania i ukazuje tibijska rzeczywistosc z zupelnie innego wymiaru

    no i my chcemy taki serverek tylko go kurwa jakos trzeba rozreklamowac mozemy zrobic zrzutke na jakas reklame po 5 zlotyk zeby chociaz z 50 casual rpg gejmerow wbilo i zebysmy mieli kogo zabijac


    Kurwaaaaa toooo dawajcie robimy sciepe na reklame i server ktos madrzejszy postawi i bedzie beka
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  2. #17
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Pograłbym na czymś na kształt cafe otsa/akademickiego/mazurka
    :(
    Albo torgot/strzegom
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  3. Reklama
  4. #18

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    odpalaj Devland na 8.1 tibie fajny projekt ktory juz prawie skonczyles szkoda, zeby sie marnowal

  5. #19
    Avatar Masaker
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    piwnica.eu
    Wiek
    32
    Posty
    2,499
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @Seyaelo ;


    dawaj reaktywacja torgotsa i znikajace jogurty w kopalni ja chce znowu te odczucia rpg
    INEQUALITY ISN'T EVIL, EQUALITY IS.

  6. #20
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No profesorek opisal wszystko co i jak imho.
    Jedyne co to kwestia taka, ze te "smaczki" rozumiane bylyby jedynie przez torgow no i jednak sporo roboty jest by te wszystkie zmiany powprowadzac, nie wiem czy seya bedzie chcial tyle czasu poswiecic zeby postawil server dla 20-30 osobnikow stad. Ja tam tez jestem za 7.6, 8.1 tez bym zagral, ale wole jednak 7.6 albo nawet 7.4 na taki customowy serverek. Wiadomo, ze kazdy aimbota sobie ogarnie, ale still jakos wiekszy sentyment do tamtej tibialki i notabene to ostatnia, ktora dosc dobrze znam. Dobrze zeby server nie byl za trudny, zeby przy deduwie nie tracilo sie zbyt duzo, zeby nie skupial jakichs pierdolonych charloverow tylko ludzi, dla ktorych 21 mag z 19 magic levelem jest znakomicie bojowa postacia, ktora gotowa jest ruszyc na walke o respa ghouli (), ale tez jak sie dednie to zeby mi nie zabieralo 3 leveli i 5 skilli zeby mozna sie bylo na legitce ciorac z ludzmi
    mapa niech bedzie mala w chuj taka dla 30 osob max jak na otsie u kuby z gimnazjum, dla mnie moglaby byc ta mapa yurotsa tego starego chyba pod 7.4 bylo depo, na dol od depo sie szlo to po lewej byly jakies ghule, pozniej ponizej chyba jakies hero i demony, na lewo od dp przez skalke sie szlo na dragi etc. kazdy na bank kojarzy ta mape
    a mapa niech bedzie mala zeby mozna bylo latwo i czesto inicjowac jakies walki, bic sie o respy itd. bo tak to 30 grajacych osob rozpierdoli sie na 3 miasta i 25 respow i innego gracza bedzie sie widzialo raz na dwa tygodnie, a to jednak smaczek jak wbijasz na respa, a tu jakis smiec expi i trzeba go walic na pizde, po czym on sie obkupuje w 3 esdeki, 2 uhy i 5 mana fluidow i wraca i wali ciebie na pizde itd. xD

    ps.
    plus ja bym sie tak nie sral z tymi formulami i tym wszystkim, jak ktos chce grac na igielka zyleta otsie to moze grac na medivii czy gdzies tam, a tutaj rozumiem raczej to jako projekt w stylu "hostowane u sebastiana na prywatnym kompie" niz zajebiscie powazny projekt nastawiony na max graczy i zarobki wiec jak beda jakies bugi czy niedociagniecia to chuj tam z tym, kazdy sie dostosuje i po prostu bedzie inny gejmplej jak na tej profanii gdzie life ringi sa pierdolona waluta i majac baga life ringow jest sie jebanym krezusem mogacym kupic se pol miasta xD (pomijam oczywiscie calkowite game breaking bugi typu kolowanie esdekow itd)
    Ostatnio zmieniony przez Master : 30-11-2017, 09:32
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #21
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Zrobienie mapki takiej jak ten stary yurek podstawowy(troche okrojonej bo wg mnie troche za duza jest z ta pustynia i ice island) to jest kwestia 5h max (zrobienie od nowa) a przyciagneloby conajmniej 30 casuali z otserverlisty + graczy z torga wiem co mowie a no i pierwsze wrazenie jak gosc loguje jest najwazniejsze najlepiej jakby stal npc i opluwal graczy logujacych na server to zawsze jest mile widziane na servie bo widac ze ktos poswiecil troche czasu i warto pograc

  8. #22
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    najwazniejsze zeby walutom w grze byli liferingi xDDDD
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  9. #23

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    92
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    seya a masz sinterie?

  10. #24

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Wprowadzcie wszystkie rzeczy, o ktorych mowil @Adposatnr ; i z miejsca rzucam prace, koncze studia na uniwersytecie tibijskim imienia profesorka z wyroznieniem i poswiecam temu cale zycie.

    @edit w sumie to nie, bo zaladowalem dacca na pxg i zamierzam sobie pograc skoro utylizacja brazoli w rezerwacie destiny zawieszona.
    Ostatnio zmieniony przez Yogurt : 30-11-2017, 11:17

  11. #25
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,232
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Fajnie, że zrobiła się burza mózgów

    Co do spraw technicznych serwera -
    *Jest VPS który zapewnia dość stabilny hosting 24/h, co prawda kalkulatorem będzie można go wysłać w pieruny, no ale przynajmniej jest.
    *Pradawny silnik 8.1 (Jeszcze z exh czarów jak w poprzednich wersjach, użyjesz SD i musisz 2s czekać aby się uleczyć)
    *System bossów - Z tym nie będzie żadnych problemów, wystarczy ustalić jakie mają być staty potwora i w map edytorze ustawia się czas Respawnu.
    *System unikalnych przedmiotów i upgrade - Z tym będzie największy problem ponieważ silnik jest prehistoryczny i brakuje w nim wiele funkcji, jest to do zrobienia ale wymaga dużo czasu.
    *Piggy banki ze słabszy potworów. [1gp-1.2k??]
    *Smakołyki w postaci trap-wejścia jak najbardziej tak. @Master ; @Adposatnr ;


    System mini-bosów:
    Załóżmy, że stworzymy 3 poziomy które bazują na liczbie doświadczenia z Rl tibii, im potwór jest silniejszy tym dłużej się respi.
    Niski - 0xp-120xp (5min)
    Średni - 121xp-1000xp (10min)
    Wysoki - 1001xp-9999xp (15min)

    Np:
    Nazwa: Zdechly zbyszek [Ghoul]
    Loot: 100% Life ring. 100% piggy bank.
    Statystyki: Wiecej HP.

    ----
    Co do mapy serwera, mam przerobioną Karmie, z bardzo rozbudowanymi podziemiami, na pierwszy rzut oka mapa jest nie do poznania i jest godna uwagi, wystarczy tylko zablokować porty aby była do dyspozycji wyspa z głównym miastem (Karmia).
    Dzisiaj mogę wam ją zaprezentować i sami zobaczycie jak to wygląda.


    @Gniewny ; /\
    @Masaker ;
    Na torgu jest dość duża mapa, niestety nie ma ludzi którzy ją zapełnią.
    @druidekk ;
    Niestety nie mam.
    @czaja152 ;
    Wypas 8.1 :P

    Oczywiście jest możliwość wpólnej pracy przy mapie, RME Live, czyli praca zespołowa.
    Jak są chętni to dam link do fajnego RME
    Ostatnio zmieniony przez Seyaelo : 30-11-2017, 11:13

  12. #26

    Poprzedni nick: Pasiasty Melon comm0 jest teraz offline
    Avatar comm0
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    450
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    mogę swój serwer/mapke podrzucić jeżeli jest taka potrzeba. Chyba go nie będe reaktywował (na pewno nie w takiej formie jak poprzednio bo cel mojej pracy to napierdalanie nowych systemów/ficzerów :))))

    Problem mógłby być tylko z pogodzeniem tego z twoim pradawnym silnikiem. Kiedyś probowaliśmy coś z nim robić i wniosek był taki że do developmentu jest on baaaardzo niewygodny przynajmniej dla mnie

  13. #27
    orjannilsen1

    Domyślny

    jurek 7.6 , mini bossy
    z bossów loot typu 1 token i wymiana na jakieś useless gówno za kurwa 500 ich np.
    jebac 8.1, jak ktoś bedzie bocił na 7.6 to będzie śmieciem, a mi i tak nie przeszkadza aim sd
    ja mam w lapie aim sd ;////

  14. #28
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie jakies tokeny bo to guwno sie kojarzy z wztami z tibi dla bobasow po prostu dropy jakies exp boosty (% wiecej expa z mobow na jakis czas) moze jakies pacce ktore daja mniejsze straty po smierci/wiekszy regen takie dropy z bossow jakis armor co daje 5% do magii albo soft legi 5mp/s (zalezy od tego jaki rate na servie)

    O takie itemy mi chodzilo albo drop softow z 1% szansa albo mniejsza z moba ktory ma 30minutowy resp to byloby zajebiste taka mapa yurka i jakas wieza czarnoksieznika co ma buty elastyczne firmy soft 15mp/s

    Ogolnie resp 50-60 ghouli szybki co daja normalny exp jest duuuzo gorszy niz resp 5-10 ghouli wolny ktore daja wiecej expa zmusza do walk i dominacji o server i tzw "dorobie skille i bedzie moj"

    A z formulami chodzilo mi o to zeby nie bylo sytuacji gdy ek na 100 skillu bije z sca po 150 w ludzi a palek z 10 skillem po 100 z tego samego sca albo palek trafiajacy 100% hitow lub nie trafiajacy wgle na 100 discie nie mozna odjebac az takiej fuszerki gdy robimy server gdzie trzeba walczyc o respy bo kazdy bedzie gral 1 profesja i reszta bedzie w cieniu a to jest slabe
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 30-11-2017, 12:22

  15. #29

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    92
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    ja pomoge w mapie

  16. #30
    Boruciarz

    Domyślny

    w to co się uda burzą zacnych mózgów tutaj ustalić zagram jak chuj
    macie moje +1 online




    tylko żeby wbił ktoś spoza torga bo jak to tak bez kopania oponentów

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [8.6] Mytheria OTS Super OTS !!!
    Przez Blantomancior w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 12-11-2011, 11:18
  2. Ots vanillia map aka punisher ots aka solera
    Przez Ameuisowaty w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 15-07-2011, 21:22
  3. [8.6] °• Vrist Ots •° - The Best Evolution Ots 8.6
    Przez przemo_92 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 15-07-2011, 14:28
  4. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 15-06-2011, 10:53

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •