Reklama
Strona 1 z 8 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 112

Temat: OTS

  1. #1
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,232
    Siła reputacji
    16

    Domyślny OTS

    Siema wszystkim.

    Mam maszynę i szkoda, zeby stała pusta, pytanie brzmi co postawić?
    Rzucajcie dowolne propozycję, mam mase serwerów na kompie, począwszy od 7.4 kończywszy na 8.6

    *Devland
    *Rl
    *TorgOT
    *Yurek
    *Cantera
    *Evo
    * i kilka innych.

  2. #2
    Avatar Rahilux
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Khorinis
    Posty
    2,062
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Yurek, mozna poprosic o mape Pasiastego o ile sie zgodzi,
    7.6

    Tu zabawa jest przednia
    tylko bez dodatkow typu exori con con xD.
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka
    chodz na rd come come https://ravendawn.online/?ref=cmfer2tl5nsll8cbiuj0

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Coś bez bugów o ile to możliwe xd

  5. #4
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,232
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    To na czym chcesz zdobywać początkowe poziomy? :p

  6. #5

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    2,584
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    yur ots 7.6 taki co sie kiedys stawiało i online był do 20 bo potem stara kazała wyłączać kompa i nagle jak serwer padał po tgodniu bez informacji było ci smutno :(

  7. #6
    Avatar Kredka
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    2,840
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    polecam tibia.com maja pare stabilnych serverow ots dzialaja i dzialac beda bugow i blledow powaznyych nie ma za tydzien wbudowana zbieraczka loota exp taki sam jak na ots serio polecam

  8. #7
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    chce taki ot
    Exp rate: 4x
    Magic rate: 2x
    Skill rate: 5x


    RegHp: 2
    RegMana: 5

    PZ time: 1 minute
    PK time: 5 minutes
    ed Skull: 3 frags
    PK Ban: 6 frags (2 days)

    Rookgaard
    !uh, !sd Commands
    Item bonuses: +skill/magic
    Bank system
    Fishing system
    Weekend Exp +10%
    Task System
    Cap: [On]
    Life Ring: 4hp/8mana
    Ring of Healing: 6hp/12mana
    Houses: 20 level
    Guilds: 20 level
    PvP: 8 level
    Lottery system: every 4hours
    Real Quests: Pits Of Inferno, Demon
    Helmet Quest, Banshee
    i wiele innych...
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  9. #8

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    92
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    daj jakis na 7.8/7.92/8.0 a najlepiej jak masz to sinterie

  10. #9
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    seyaelo stawia dla nas server czuje dobrze czlowiek

    no to tak
    dajesz se ta stronke http://profania76.pl/ wbij se najlepiej na server tak na trzy godziny bo to co tam sie dzieje przekracza najsmieslze oczekiwania i ukazuje tibijska rzeczywistosc z zupelnie innego wymiaru

    no i my chcemy taki serverek tylko go kurwa jakos trzeba rozreklamowac mozemy zrobic zrzutke na jakas reklame po 5 zlotyk zeby chociaz z 50 casual rpg gejmerow wbilo i zebysmy mieli kogo zabijac
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #10
    Avatar czaja152
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Thais 3/4
    Wiek
    34
    Posty
    424
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    odpalej wypasa na 8.6 ;d

  12. #11
    Avatar Seyaelo
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Tybet
    Posty
    2,232
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Torgowa brać zawsze może na mnie liczyć :D

    Czyli Yurek 7.6? Nie lepiej zrobić pod 8.0 tam gdzie hotkeyow nie ma ludzie i tak sobie ogarną aima

  13. #12
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Bez kitu yurek 8.1 troche poprzerabiany z jakimis update (tylko sensownymi) na mnie mozesz liczyc zawsze zadbam o dobry gameplay glowa pelna pomyslow tylko zebys chcial pracowac przy nim a 8.1fajna tibia jeszcze runy robisz juz sork ma exori vis i zywioly wieksza gama potworow itp itd knajt dalej tanky

  14. #13
    Old-Era

    Domyślny

    yurek 7.92

  15. #14

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Sieradz
    Wiek
    33
    Posty
    52
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jak yurek to tylko 7.6 amatorskie plebsy
    ~To że jestem inny nie znaczy, że jestem gorszy~
    "Carpe Diem"

  16. #15
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Tak sobie pomyslalem na jakim otsie najbardziej bym chcial grac i tak zebralem w myslach te wszystkie igla otsy na ktorych gralem przez ostatnie 10-13lata i wpadlem na pewien pomysl a wole spisac to tu niz stracic watek potem ale to wymaga ogromnej ilosci czasu poswieconego na tworzeniu zyleta servera (o nawet mozna go nazwac zyleta-unikat.ots.pl np xD)

    Na poczatek zrobilbym wlasna mapke mala cos na wzor rooka z akademickiego servera (naprawde fajnie sie gralo nawet jak bylo 5 osob online na rooku to i tak server tetnil zyciem i ciagle sprzeczki/walki) mapa powinna byc ofc aktualizowana ale bardziej jestem za skoncentrowaniem rozgrywki na temple/depotu niz rozpierdalanie graczy po calej mapie) Dodatkowo nie widze problemu zebym ja mogl czy ktos z torga sciagnac map editora i po prostu robic mapke do servera z ukrytymi przejsciami itp itd trzeba tez dodac pewne smaczki wiec mysle ze gdzies blisko rotwormow schody nie dzialajace (tj dzialajace w 1 strone) dac na jakies stone golemy (pozdro kajetan ) gdzie wyjscie byloby np 2 ekrany dalej a przy wyjsciu cialo humana rozjebane od stone golemow a w ciele mini-quescik na np plate armor i list pozegnalny cos w stylu "HALO GM POMOCY GDZIE WYJSCIE" na takich serverach najwazniejszy jest KLIMAT i trzeba go zachowac

    Sama rozgrywka musi byc zbalansowana i tu jestem za formulami z rl tibi ja jestem wstanie pomoc Ci seya to ogarnac sam moze za bardzo na skryptowaniu sie nie znam ale masz tam jakies formuly a ze znamy te z rl tibi (sa strony mozna sobie policzyc wszystko ladnie opisane) to nie jest duzym problemem odtworzenie tego na serverze a wtedy duzo latwiej jest buffowac/nerfic jakas postac

    Dodatkowo nie robilbym tryhard otsa ze ciezko o kase ale jednoczesnie nie ulatwialbym tak bardzo rozgrywki moznaby wyjebac z potworow wszystkie te torcze skulle kosci i rozne inne useless itemy zostawic jakies loot-bagowe itemy i gp zmniejszyc cap itemow zeby wiecej do bp miescic(na takich igla otsach nie jest przyjemne przebieraniemiedzy guwno lotem w ciele moba) dodac szanse % na drop jakiegos piggy banka (jak na akademickim bylo) z piggy banka bardzo rare drop bless ringa/amuletu runek z x charge troche kasy jakies itemy moze unikatowe? upgrade stony tylko dobrze zbalansowane? moze exp ringi dzieki czemu handel na serverze by kwitl

    Dobrym pomyslem byloby dodanie mini-bossow z czasem respa 5min np ktore maja duza szanse na drop jakiegos itemu np potwor o nazwie arevv gniewny wlatca murz zrobilbym mu outfit Gnorre Chyllson'a z tibi spadalby z niego ten trident co z bossa diabolic impow na poi taki customowy itemek staty/co robi do wyboru + jakies itemy przydatne na server/takie co mozna sprzedac i ludzie by sie bili o tego bossa i farmili na nim (na akademickim otsie tak sie robilo z takim nelfegorem djinnem na rooku xD tam najwieksze bitki byly na starcie) ale tutaj zalecam pytac o zdanie boruciarza @Poncjusz_Piłat ; on jest w chuj tworczy co juz pare razy udowodnil na torgu i na karaoke u kastiego xD a wlasnie zamiast respow dli/dragow/wrl dodalbym pojedynczego dragona-bossa z nickiem np kamil (XD) spadalyby z niego phoenix eggi ktore tez moglyby miec ciekawe zastosowanie dawalby sporo expa (zeby sie dalo go farmic)

    Bo bardziej wole rozgrywke polegajaca na rywalizacji pod depo (frag system exp lossy % item lossy do obgadania mozna jebnac warotsa na ktorym expisz/skillasz i tylko lvl oraz eq spada a skille nie) tez fajna opcja jakby itemki dawaly unikatowe staty te ktore dropimy z bossow i bysmy farmili full seta do pvp a aol tylko ze swinki skarboniki z rare dropem i handlujemy miedzy soba aolami bo chcesz full seta na pk zalozyc zeby najebac w czerep temu typowi co ci loota z arevva wlatcy murz zajebal ale sie boisz ze Ci spadnie (tutaj pomysl zaczerpniety z low-fightow gdzie mozna bylo miec prywatna postac za questa lub sms zamiast 1/1 2/2 3/3 4/4 i tam domek kupic w ktorym skladowales sety ktore dawaly naprawde w chuuuj a byly z hard questow a jak padles lecial Ci caly set + wracales na 8lv i mogles znow wbic lvl i questy na itemy zrobic no i tam aoli np nie bylo bo all i tak lecialo xD)

    Serio to moze wypalic polaczyc tak te wszystkie igla otsy stare co tam gralo po 40 osob i 12 letni kuba odpalal otsa na wlasnym kompie z rana jak szedl do szkolki i gdy ots spadl z rowerka to online byl dopiero jak gm wrocil z pszyrki jebnal plecak w kat i wsunal pomidorowe

    Ja osobiscie jestem za klientem 7.6 ale 8.1 tez bylby git bron boze jakas tibia powyzej 8.1
    @Seyaelo ; @Zodiakk ; @Yogurt ; @Master ;
    @Pies ; xDD tez mozna zaczerpnac z tworczosci (killer profesja dla ogarnietych ludzi trzeba sie wyskillowac -.-)
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 30-11-2017, 07:23

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [8.6] Mytheria OTS Super OTS !!!
    Przez Blantomancior w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 12-11-2011, 11:18
  2. Ots vanillia map aka punisher ots aka solera
    Przez Ameuisowaty w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 15-07-2011, 21:22
  3. [8.6] °• Vrist Ots •° - The Best Evolution Ots 8.6
    Przez przemo_92 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 15-07-2011, 14:28
  4. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 15-06-2011, 10:53

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •