Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Telefony od operatora

  1. #1

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny Telefony od operatora

    Wczoraj byłem w Playu zapytać się o cenę telefonu przy przedłużeniu umowy i babeczka mówi, że telefon kosztuje 250zl (na stronie play jest za 89zl) więc podziękowalem i powiedziałem, że zamówię jak coś przez internet, bo jest taniej i w sumie bez różnicy jak i tak nie mają go w salonie.... A ona mi mowi żebym się zastanowił, bo telefony które zamawiamy przez internet są powystawowe lub używane (w sensie ktoś wziął telefon i go później zwrócił)

    Czy to prawda?

    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    Avatar mieciu123
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    86
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Ona jest powystawowa, albo używana XD

    P.S. Wydaję mi się, że wkręca.

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Rozmawiałem teraz ze znajomą z play i mówi, że faktycznie tak jest... Znowu wygooglowalem, że play informuje że telefon będzie z wystawy / zwrotu... Dziwna polityke maja xd

    Edit.
    Dodzwoniłem się na biuro obsługi jakimś cudem i ziomek mówi, że telefony są nowe chyba, że zamawiamy świadomie z jakiś wyprzedaży i wtedy dostajemy informacje o tym, że telefon jest z wystawy / zwrotów... Babeczki pewnie na szkoleniach są uczone gadać takie bzdury, bo w salonie za telefon płacimy więcej + dostają jakiś procent od podpisania umowy



    Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio zmieniony przez Xeanix : 28-11-2017, 12:58

  5. #4

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Babka w salonie kłamie, żebyś podpisał umowę u niej. Sprawa jest bardzo prosta - każdy sprzedawca dostaje prowizje za każda podpisaną umowę i to ta prowizja jest większością wypłaty tak naprawdę. Do tego salony/call centra obsługiwane są przez różne firmy a nie bezpośrednio przez operatorów, wiec każdy chce, żebyś zamówił właśnie u nich. W internecie zazwyczaj ceny są lepsze, bo omijana jest prowizja dla sprzedawców.

    Oczywiście zdarzają się w internecie telefony ze zwrotów albo powsytwowe, ale są one wtedy wyraźnie opisane na stronie i cena jest jeszcze niższa.

  6. #5
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Potwierdzam to co pisze Xioniz, babka w salonie leci w chuja, zresztą i tak nie ma sensu podpisywać żadnej umowy u operatora. 2 x taniej wyjdzie nie przedłużać tej umowy, kupić sobie telefon samemu i doładowywać na kartę, za 25 zł chyba wszystko nielimitowane i 6 GB internetu było w Playu swego czasu, może jest nawet lepiej gdzieś

  7. #6
    Avatar Alve
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Posty
    638
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Potwierdzam, babeczka wali w chuja. Tak jak ze mna polecieli w chuja w tym roku jak przedluzalem. Chcialem jeden telefon, wzialem umowe, okazalo sie, ze go nie ma. To musialem zrezygnowac z umowy, poczekac az zaakceptuja po czym poszedlem do salonu. Babeczka mowi, ze juz tych telefonow nie bedzie wiec wzialem inny. Po czym wracam z urlopu I CO KURWA? Telefon dziwnie nagle znowu trafia do oferty gdzie babeczka mowila, ze na pewno go juz nie bedzie. Taka prawda, ze w salonie kurwy chca jak najwiecej umow zrobic, zeby miec z tego korzysci i traktuja klientow przedmiotowo. Juz nie mowiac o tym, ze akurat w czasie akceptacji rezygnacji z umowy zmienil im sie cennik i na moja odpowiedz, ze jeszcze przed rezygnacja cena byla inna nizsza i to nie jest moja wina, ze macie taka popierdolona polityke odpowiedzial, ze to nie mozliwe. KIEDY KURWA WIDZE NA JEJ EKRANIE JAK BYK NAPISANE DATE ZMIANY CENNIKA A WCZESNIEJSZE CENY PAMIETAM, ZE BYLY INNE.

    Proponuje najtanszy abonanment, starter + raty na telefon. Jebac tych operatow.

  8. #7
    orjannilsen1

    Domyślny

    Babka na targu powie ci, ze druga baba obok niej sra do owocow i zeby kupowac u niej bo ona nie sra(czyli chce sobie % od umowy, ktora niekoniecznie jest dla ciebie atrakcyjna)

    Abonament/mix/karta u operatora, a telefon oddzielnie. Fajne fony sa na firme. Na osobe masz jakies sraka telefony, za ktore placisz taki sam lub gorszy kredyt niz np. W media. Ja od 2ch lat kupuje w marketach z elektronika i sobie chwale.
    Ostatnio zmieniony przez orjannilsen1 : 28-11-2017, 16:02

  9. #8
    Avatar Serllo
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,376
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    za telefon od operatora musisz zaplacic wiecej, niz w sklepie

    zreszta jebac te abonamenty, za 25 zl (play unlimited) mam nielimiotwane rozmowy i smsy/mmsy 6 gb neta miesiecznie, do tego uskladalo sie juz 36 gb dodatkowego internetu, bo niewykorzystany przechodzi na nastepny miesiac.
    na wakacje pewnie znow dadza internet pod zakretki coli wiec jeszcze wiecej mozna uskladac

  10. #9

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    No i tak chyba kupie po prostu kartę i nie będę przedłużał tego mixa tylko jedyne co to chciałem właśnie kupić ten telefon co mają w ofercie (bo i tak muszę miesięcznie wydawać te 30zł i tak) ale za tyle pieniędzy to mi się kompletnie nie opłaca

  11. #10

    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Myszków
    Wiek
    30
    Posty
    2,788
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    właśnie to chciałem zrobić xD Jest za 89 zł xiaomi 4x na stronie i za 240zł w salonie z tym, że zostało mi 5 doładowań i mogę przedłużyć tylko w salonie, a wtedy to nie wiem czy mi się opłaca brać ten telefon.... tak troszkę zraził mnie ostatnio zasięg i internet w playu...

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jakiego operatora wybrac?
    Przez Aver w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 31-01-2023, 19:49
  2. zmiana operatora android
    Przez Gayaku w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 17-03-2022, 14:50
  3. Zmiana operatora
    Przez Avillon w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 11-06-2018, 11:54
  4. Jak ustawić na stałe operatora?
    Przez Argoson w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 19-11-2014, 19:34
  5. [C++] Przeciążenie operatora + problem.
    Przez misse w dziale Programowanie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 29-03-2014, 22:26

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •