Reklama
Strona 11 z 75 PierwszaPierwsza ... 9101112132161 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 151 do 165 z 1116

Temat: [10.77] exhio.servegame.com igla ots 23 profesji

  1. #151

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    na chuj ty dyskutujesz z typem, ktory jest jakies 3 poziomy inteligencji nizej niz pies
    i to nie to zwierze tylko pies uzytkownik torga xD
    ohoho przyszedl i jeden z naczelnych dupolizow inwalidy piekna ciotunia z ciebie

  2. #152

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    164
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Gniewny, to ty jestes ten Ptaaq? ja pierdole jaki ty nie ogar jestes to szok, gralem z tb kiedys na otsie, straszny amator... A najlepsze jest w to, ze ja ci mowie ze jestes amatorem, kiedy ja jestem zajebiscie slaby i mam panike gaming grajac ;d Masakra, ze ja wczesniej nie wiedzialem kto ty jestes hah.
    Zlewam twoje posty od tej chwili...
    Wgl sorry ze wam sie wtracilem, ale ty jako jedyny utkwiles mi w pamieci z tibii, wyjatkowy przypadek nieudacznictwa9
    Ostatnio zmieniony przez Peres : 01-12-2017, 00:01

  3. Reklama
  4. #153

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Peres napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Gniewny, to ty jestes ten Ptaaq? ja pierdole jaki ty nie ogar jestes to szok, gralem z tb kiedys na otsie, straszny amator... A najlepsze jest w to, ze ja ci mowie ze jestes amatorem, kiedy ja jestem zajebiscie slaby i mam panike gaming grajac ;d Masakra, ze ja wczesniej nie wiedzialem kto ty jestes hah.
    Zlewam twoje posty od tej chwili...
    Wgl sorry ze wam sie wtracilem, ale ty jako jedyny utkwiles mi w pamieci z tibii, wyjatkowy przypadek nieudacznictwa9
    nie wiem o czym ty pierdolisz, ale z takimi petami to nawet po pijaku nie gram

  5. #154
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,072
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ten gniewny to nagrzany na mnie od roku jak gralismy razem przez chwile i cos tam gadal ze on unbeatable i immortal na tym swoim 100 rp to mu pokazalismy ze leci na 3 ueki od 80 druidow splakal sie i zydow do nas zawolal ze my red skulle i 15 min pz xD

  6. #155

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ten gniewny to nagrzany na mnie od roku jak gralismy razem przez chwile i cos tam gadal ze on unbeatable i immortal na tym swoim 100 rp to mu pokazalismy ze leci na 3 ueki od 80 druidow splakal sie i zydow do nas zawolal ze my red skulle i 15 min pz xD
    zemna chwile grales?przypomnij sobie jak dupe lizales mi i zdunie zeby z nami na chronie walczyc pecie

  7. #156
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,072
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Nie wiem ja na chronie pamietam tylko jak dostawaliscie wpierdol od naszego pk teamu 7 osobowego ale moge sie mylic bo do tej pory nickiem swoim z chrony sie nie pochwaliles


    Zreszta malo kto chcialby dolaczyc do teamu w ktorym commander w defie stoi na hp gdy go siega ~5 sdkerow xD I tak zduna i jego rl life kumpel najlepsi sa wiec gosc wbija ze zduna na chrone dostaje admina na tsie i ipki lataja na prawo i lewo calego teamu a takie osobniki jak ty czy inne "oldy" od zduny nawet nie maja zmiennego ip/nie potrafia zadzwonic zeby im ip zmienili
    https://www.youtube.com/watch?v=1Dsgx8YUx60
    3:20

    I pamietaj ptaaq ja sie nie musze nikomu pucowac/lizac nie musze tez robi jakis teamow 20 osobowych albo dochodzic do jakis guwno timkow mi wystarczy 6-7 aktywnych zaufanych ludzi na tsie jak to bylo na chronie zeby zablokowac inq blessy i blessa na thais xD I lizanie dupy =/= widze znajomy nick na serverze pytam sie czy jest team i o tsa wbijam i gramy no chyba ze ty musisz dobrze przypucowac zeby Cie do teamu wzieli to sorry


    Kurwa stary ja na tym filmiku widze jak faliuz ze zlamana reka (serio gral 1 reka) was pushuje i mwalluje typ co jak expilismy ek+ed albo mnie leczyl albo podchodzil do gran frigo hura bo reka w gipsie wiec o czym my gadamy

  8. #157

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem ja na chronie pamietam tylko jak dostawaliscie wpierdol od naszego pk teamu 7 osobowego ale moge sie mylic bo do tej pory nickiem swoim z chrony sie nie pochwaliles


    Zreszta malo kto chcialby dolaczyc do teamu w ktorym commander w defie stoi na hp gdy go siega ~5 sdkerow xD I tak zduna i jego rl life kumpel najlepsi sa wiec gosc wbija ze zduna na chrone dostaje admina na tsie i ipki lataja na prawo i lewo calego teamu a takie osobniki jak ty czy inne "oldy" od zduny nawet nie maja zmiennego ip/nie potrafia zadzwonic zeby im ip zmienili
    https://www.youtube.com/watch?v=1Dsgx8YUx60
    3:20

    I pamietaj ptaaq ja sie nie musze nikomu pucowac/lizac nie musze tez robi jakis teamow 20 osobowych albo dochodzic do jakis guwno timkow mi wystarczy 6-7 aktywnych zaufanych ludzi na tsie jak to bylo na chronie zeby zablokowac inq blessy i blessa na thais xD I lizanie dupy =/= widze znajomy nick na serverze pytam sie czy jest team i o tsa wbijam i gramy no chyba ze ty musisz dobrze przypucowac zeby Cie do teamu wzieli to sorry


    Kurwa stary ja na tym filmiku widze jak faliuz ze zlamana reka (serio gral 1 reka) was pushuje i mwalluje typ co jak expilismy ek+ed albo mnie leczyl albo podchodzil do gran frigo hura bo reka w gipsie wiec o czym my gadamy
    typie jak ty na otsie gdzie gra 15 osob na krzyz dostajesz pralizu rak i panika gaming ci sie wlacza zobacz 2 gifa co wrzuciles pokazuje on poziom twoich umiejetnosci ty pewnie tym palkiem nawet e ringa nie nosisz

  9. #158
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,072
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Jezuniu kochany jak mozna byc takim dzbanem i sugerowac mi ze nie probowalem dropnac e ringa z dli - bezskutecznie bo spadly nam 4 rh i dsm i nic poza tym? xD Juz nawet nie biorac pod uwage tego ze zeby tam zmienic jakis itemek w eq to trzeba wpierw go zdjac a potem nowy zakladac + zalozenie e ringa to smierc dla takiego paladyniarza na igla ots no ale przeciez gniewny arevv wlatca murz i oceanuw znawca pvp i wszystkich otsow nie bierze pod uwage szeregu zmiennych takich jak np:
    ze jest kretynem
    gramy na igla otsie i niewidzialny gosc mi sd wali
    oraz najwazniejsze to ze jest idiota

    Dawaj dalej jaki nick miales na chronie czy mam zgadywac po umiejetnosciach pvp?

  10. #159

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    164
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    typie jak ty na otsie gdzie gra 15 osob na krzyz dostajesz pralizu rak i panika gaming ci sie wlacza zobacz 2 gifa co wrzuciles pokazuje on poziom twoich umiejetnosci ty pewnie tym palkiem nawet e ringa nie nosisz
    Ptaaq prosze Cie, milcz. Ja jako amator tej gierki nie ublizam lepszym od siebie, wiec ty nie powinienes tego robic tym bardziej !! Po prostu zamilcz !;)

  11. #160
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,072
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @Zodiakk ; @pepeszka ; @Sebiq ;
    potrzebne passy do charow/suppli bo typy chca sie bic nawet sie ladnie w 7 ustawili a my pusci jestesmy



    @edit
    Chcialbym powiedziec ze porobilismy ich 4vs7 gdzie od nas byl 20 sorek i 30 sorek ale niestety w momencie kiedy zabilismy 1 z nich to 3 sie schowalo do depo i zaczelo udawac afka xD W panice 60 sorek od nich wbil rsa na swoim typie z ue i spadl caly set po czym padl i rage quitnal ehhh sir bogdany bez oporu moze za 2 dni jak beda mieli 80 lvle a my dalej 20-40 bo plan zlurowac skurwysynow do budy obok depo na murach i pushowac pojedynczo na mwalle majac ssa na szyji dalej skuteczny

    mialem w sumie nagrywac ale zapomnialem kliknac w obsie :/
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 01-12-2017, 17:48

  12. #161

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Peres napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ptaaq prosze Cie, milcz. Ja jako amator tej gierki nie ublizam lepszym od siebie, wiec ty nie powinienes tego robic tym bardziej !! Po prostu zamilcz !;)
    z takim no namem co jakies urojenia ma ze z nim gralem xD chociaz pamietam kazdego z kim dzielilem czas w tej gierce, nie bede nawet dyskutowal

  13. #162
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    typie jak ty na otsie gdzie gra 15 osob na krzyz dostajesz pralizu rak i panika gaming ci sie wlacza zobacz 2 gifa co wrzuciles pokazuje on poziom twoich umiejetnosci ty pewnie tym palkiem nawet e ringa nie nosisz
    ale tutaj kazdy wie gniewny, ze ty w ta gierke nie za bardzo umiesz grac wiec nwm o co ty sie spinasz zamiast sie z tym pogodzic po prostu lol
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #163
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,394
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    No chyba ty. Gniewny to mistrz gierki. Chodzą głosy że to kasti we własnej osobie

  15. #164

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale tutaj kazdy wie gniewny, ze ty w ta gierke nie za bardzo umiesz grac wiec nwm o co ty sie spinasz zamiast sie z tym pogodzic po prostu lol
    kazdego z waszej bandy robie jak chce tradowcu

  16. #165
    Avatar Rahilux
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Khorinis
    Posty
    2,062
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Kasti to tylko uczeń Gniewnego, Gniewny uczył Punia ale w Kastim jest większy potencjał.

    Gniewny jest jedyną osobą która posiada czar niewidzialności z czasów tibi 6. w której były Spell Scrolle, to on na permanentnej niewidce podjebał softy bubbie gdy próbował zrobić
    Venore>Thais soft rush

    To on jest Kharsekiem a nienawidzi Polaków i udaje brazola przez TORG bo to właśnie nasza społeczność Torgowa go wyjaśniła,
    to my właśnie odkryliśmy jego schizofrenie, to my wiemy, że gada sam do siebie, to my wiemy, że robi posty z double kont by wyjaśniać siebie samemu.

    A najważniejsze, to my wiemy, że Gniewny jest kandydatem do torgowej nagrody debila ;3
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka
    chodz na rd come come https://ravendawn.online/?ref=cmfer2tl5nsll8cbiuj0

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. marlboro-war.servegame.com
    Przez Bialy Mistrz w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 28-03-2018, 21:33
  2. [8.6] ots.servegame.com - darmowy item shop
    Przez qwerty24 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 10-06-2016, 16:43
  3. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 26-05-2014, 01:01
  4. [8.54] -=Funots.servegame.com - BEST FREE OTS!=-
    Przez S3baso w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 16-06-2011, 21:11
  5. Zmiana profesji
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 02-09-2006, 21:11

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •