Reklama
Strona 1 z 3 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 41

Temat: Witamina d3

  1. #1

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,117
    Siła reputacji
    14

    Domyślny Witamina d3

    elo, jasny chuj mnie strzela w taka pogode, znalazlem jakas witamine d3, nie jest jeszcze przeterminowana, ale nie mam ulotki, na opakowaniu pisze 4000j.m ale sa 3 takie listki z pigulami wiec pewnie jest faktycznie 3000, pytanie jak to dawkowac ile tego jesc, dodam ze jestem dosc sporym bykiem wiec raczej gorne zalecane dawki chce brac. ile takich pojedynczych pigulek malych co ile brac mam help plz bo nie wiem jak to sie przelicza

  2. #2
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    nie wiem o co chodzi ale bierzesz jedná dziennie





  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,117
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    kurwa juz dwie sobie lyknalem xd ale moze nie umre

  5. #4
    konto usunięte

    Domyślny

    2? ciota, bierz garsc

  6. #5

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,117
    Siła reputacji
    14

    Domyślny


  7. #6
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj betonekke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    elo, jasny chuj mnie strzela w taka pogode, znalazlem jakas witamine d3, nie jest jeszcze przeterminowana, ale nie mam ulotki, na opakowaniu pisze 4000j.m ale sa 3 takie listki z pigulami wiec pewnie jest faktycznie 3000, pytanie jak to dawkowac ile tego jesc, dodam ze jestem dosc sporym bykiem wiec raczej gorne zalecane dawki chce brac. ile takich pojedynczych pigulek malych co ile brac mam help plz bo nie wiem jak to sie przelicza
    to znaczy, że masz 4k jednostek w jednej pigułce.
















































    debilu.

  8. #7

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,117
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    no to skad mialem to wiedziec, zajebiscie rzadko przyjmuje takie rzeczy, mogliby to gdzies jasno napisac.
    btw wydaje mi sie, ze lepiej sie czuje mimo zlej pogody, takze to moze byc moje zbawienie poki nie wyjebalem w tropiki, polecam

  9. #8
    Avatar RedheadPapa
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,980
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    a ile to już czasu bierzesz to D3? jeden dzień? xD nie, nie poczujesz się od tego momentalnie lepiej. w naszym klimacie D3 to mus i jeżeli nie jesteś rurkowcem 30 kg to spokojnie możesz te 4k brać każdego dnia, a jak już się zrobi ciemno o godzinie 16 to nawet sobie możesz wrzucić dwie takie piguły od czasu do czasu.

  10. #9
    Avatar abaahul
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    257
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    i na chuj wam faszerować się dziadostwem, które zniszczy żołądek, nerki i wątrobę (te śmieszne substancje rozsadzające, wypełniające w tabletkach- krzemionka, talk- doczytajcie) skoro i tak to wysracie, bo organizm nie przyswoi sobie ilości witamin, których po prostu nie potrzebuje. W dzisiejszych czasach mamy na tyle zróżnicowaną dietę, że wszystkie niezbędne skłądniki dostarczamy właśnie z żarciem. Ale słuchajcie dalej głupich reklam w które koncerny farmaceutyczned pompują grube miliony ;D
    Ostatnio zmieniony przez abaahul : 21-10-2017, 22:16
    Keep calm and say ALLAHU AKBAR

  11. #10
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cukier puder jeszcze dodają, ostatnio w filmie to widziałem

    Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka





  12. #11

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,117
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    nie no, wydawalo mi sie, ze lepiej sie czulem mimo kurewskiej pogody jakis czas po spozyciu, pytalem ludzi czy to placebo ale za bardzo nie wiedzieli to stwierdzilem, ze moze o dziwo dziala tak szybko xd

  13. #12
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Troche odkopałem, ale może jeszcze przeczyta. 4k to musiales kupic dawke dla babci, albo jej z szuflady zabrać. Najlepiej zacząć od zbadania d3 w krwi, bo nie każdy ma niedobór. Najbardziej miarodajne jestbadanie bezpośrednio po wakacjach, kiedy poziom d3 powinien buć najwyższy. Co do dawek, to zalecane jest profilaktyczne przyjmowanie przez dorosłą osobę 1k w okresach kiedy jest najmniej słońca (wiekszosc jesieni). Najlepiej brać do posiłku. Wiadomo, przy dużych niedoborach to lepiej pójść do rodzinnego.
    Ostatnio zmieniony przez Vailandur : 02-11-2017, 12:54
    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co myslicie o takim tatuazu psimek i tibiarz77 trzymaja sie za rece a nam nimi lata profesorek na wozku

  14. #13

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    27
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Z witaminą D3 trzeba uważać, żeby nie przedawkować, bo mogą wystąpić nieestetyczne przebarwienia na skórze. Podobno powinno się ja przepijać czymś tłustym, bo wtedy najlepiej się rozpuszcza.

  15. #14
    Avatar Szyman
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Opole/Wrocław
    Posty
    1,521
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj preEwelina napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    . Podobno powinno się ja przepijać czymś tłustym, bo wtedy najlepiej się rozpuszcza.
    najlepiej slonecznikowym prosto z butelki. najlepiej zeby go jeszcze troche podgrzac w piekarniku(naturalnie w butelce).
    Chcesz kupić rower poza sezonem w promocyjnej cenie? Polecam: http://www.rowery-24h.pl/

    WYPRZEDAŻ KOLEKCJI 2017 KELLYS, SCOTT,MERIDA I INNE

  16. #15

    Data rejestracji
    2015
    Posty
    72
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    podgrzac olej slonecznikowy, niezly mozg z Ciebie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •