Reklama
Strona 2 z 52 PierwszaPierwsza 123412 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 768

Temat: Fortnite: Battle Royale (taki lepszy pubg i darmowy)

  1. #16
    Avatar Mortyl
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Rybnik
    Wiek
    30
    Posty
    351
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nie mam porównania do PUBGa bo nie grałem ale mam do H1Z1 to wpizdu razy lepsza niz hiziii i to chyba pod każdym względem xd jedyne co się zgodzę to faktycznie mogli by dodać trochę więcej apteczek i mikstur.
    @Kusterek ; rly 2 minuty ? u mnie to jest praktycznie instant xd chyba nigdy nie czekałem więcej niż 20-30 sekund

  2. #17

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    762
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    pare dni temu zrobili tak że jak jest 100 osób to czas oczekiwania z minuty+ spada na 10s

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar djmikser
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    BIALYSTOK.
    Posty
    2,030
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Mortyl napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie mam porównania do PUBGa bo nie grałem ale mam do H1Z1 to wpizdu razy lepsza niz hiziii i to chyba pod każdym względem xd jedyne co się zgodzę to faktycznie mogli by dodać trochę więcej apteczek i mikstur.
    @Kusterek ; rly 2 minuty ? u mnie to jest praktycznie instant xd chyba nigdy nie czekałem więcej niż 20-30 sekund
    xD kek

  5. #19
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Kusterek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ściągnąłem i... <pętla> dołączam do gry. Czekam 2 minuty aż dobierze 100 osób. Potem lece jakimś kamperem przez prawie minute, potem wyskakuje i lece spadochronem minute. Ląduje, stoi jakiś koleś z szotganem, zabija mnie. Koniec gry. </pętla>.

    W to sie grać nie da.
    Ale wiesz, że wyskakuje się wcześniej? xD

    @Hiti
    To ciekawe, wystarczy zaglądać w różne miejsca. Jest mniej loota niż po starcie gry, gdzie w 2 minuty miałeś wszystko, ale bez przesady.

  6. #20

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    762
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Kuzyn napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale wiesz, że wyskakuje się wcześniej? xD

    @Hiti
    To ciekawe, wystarczy zaglądać w różne miejsca. Jest mniej loota niż po starcie gry, gdzie w 2 minuty miałeś wszystko, ale bez przesady.
    no bardzo ciekawe, grałem tylko 4man składy i zawsze był problem z medami i ammo
    główny problem tej gry wygląda tak że nieśmiesznym gównobusem ze zjebaną muzyką dolecisz wszędzie a przy takiej małej mapie i przy 100 osobach gdzie nie polecisz to ktoś albo inny skład poleci z tobą czyli instant awantura, za każdym razem
    a jak polecisz gdzieś indziej to się nie zlootujesz ani nie zbierzesz materiałów do budowania

    w porównaniu z pubgem ta gra oferuje casualgównogejmingexperience, gra się na totalnej wyjebce bo i tak strzelać się nie da xD

  7. #21
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Hiti napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no bardzo ciekawe, grałem tylko 4man składy i zawsze był problem z medami i ammo
    główny problem tej gry wygląda tak że nieśmiesznym gównobusem ze zjebaną muzyką dolecisz wszędzie a przy takiej małej mapie i przy 100 osobach gdzie nie polecisz to ktoś albo inny skład poleci z tobą czyli instant awantura, za każdym razem
    a jak polecisz gdzieś indziej to się nie zlootujesz ani nie zbierzesz materiałów do budowania

    w porównaniu z pubgem ta gra oferuje casualgównogejmingexperience, gra się na totalnej wyjebce bo i tak strzelać się nie da xD
    Jak nie chcesz walczyć z innymi to możesz sobie pograć w candy crush saga.

  8. #22
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    wjezdzam w to zobacze co slychac @moth ; chodz kierowac

    Pierwsza gierka top10 izi
    Jak ktos tutaj faktycznie laduje i od razu umiera to jest chyba kurwa nie wiem kawalkiem drewna i nie mam pojecia jak radzi sobie z obsluga myszki od komputera XD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 11-10-2017, 20:29
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #23
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,304
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    @Master ; protip: nigdzie nie leć na flush factory bo tam jest cały chuj.

    ja se wymysliłem taktyke że wyskakuje od razu bo na parasolce podrózuje się szybciej niż zjebanym autobusem a dolcisz wszędzie. i najszybciej się ląduje jak kierujsz się do zbocza góry do momentu w którym parasol się nie otworzy sam a wtedy zamiast na nim wisieć 20 sekund to na szycie góry lądujesz w sekunde i z szotganem czekasz na kusterka xD

    z medami nigdy nie mam problemów mimo że jak ląduje w górach to zwykle mam na start 1 broń - po prostu szukam wrogów i z nich mam loot a nie kampie jak cipa. jak jest 10 left a ja dalej żyje to mam zwykle minimum 4 kille i loota grubo

  10. #24
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Master ; protip: nigdzie nie leć na flush factory bo tam jest cały chuj.

    ja se wymysliłem taktyke że wyskakuje od razu bo na parasolce podrózuje się szybciej niż zjebanym autobusem a dolcisz wszędzie. i najszybciej się ląduje jak kierujsz się do zbocza góry do momentu w którym parasol się nie otworzy sam a wtedy zamiast na nim wisieć 20 sekund to na szycie góry lądujesz w sekunde i z szotganem czekasz na kusterka xD

    z medami nigdy nie mam problemów mimo że jak ląduje w górach to zwykle mam na start 1 broń - po prostu szukam wrogów i z nich mam loot a nie kampie jak cipa. jak jest 10 left a ja dalej żyje to mam zwykle minimum 4 kille i loota grubo
    Ja teraz druga gierka top8 izi to jest ogolnie, ale dobre tipy przy nastepnej giereczce skorzystam. Minus taki, ze gram z jakas chujowa myszka za 5 zlotych, bez sluchawek (na glosnikach xD) i do tego na trzezwo i przed zwaleniem konia wiec takie top10 to i tak dobre wyniki.
    Tez kozacze ide lokieto typom robic od razu, a nie siedze jak cipa, nie wiem na chuj zbierac bron jak ziomki lekko dostarczaja itemy. To chodz jakies duo zagramy co nie dawej
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  11. #25
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jest już voice chat, statystyki (rankingi jeszcze nie), gra startuje jak jest 100 osób (krócej w poczekalni), autobus szybciej leci.
    W przyszłości z tego co mówili twórcy mają być nowe bronie/potiony itp. Będą też zmiany w samym strzelaniu (już teraz jak strzela się wyborowym to jest parabola widoczna).

  12. #26
    Avatar Mortyl
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Rybnik
    Wiek
    30
    Posty
    351
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ranking już jest ale chyba coś zbugowany xd na solo zawsze tak fajnie itemki dropią ? nigdy nie grałem solo dziś pierwsze 6 gierke i drop zajebisty i sie zastanawiam czy mialem farta czy zwiekszyli drop

  13. #27
    Avatar Timon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    z pod bloku
    Wiek
    34
    Posty
    588
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Zassałem dzisiaj (tzn wczoraj) i jebałem do piątej rano :D
    Mój nick to 'timonhehe' zapraszajcie do znajomych jest voice chat możemy w czterech pograć niezłe info, będzie fajnie. DO ZOBA!

  14. #28

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Od wyjscia tego duzego update'u co probuje zagrac to niemilosierne lagi.
    Rowniez mam wrazenie, ze drop zostal zwiekszony, jest tez troche nowych przedmiotow.
    Niestety z strzelaniem nic sie nie poprawilo i jest to najwieksze zastrzezenie co do tej gierki.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  15. #29
    Avatar Klamer
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    17
    Posty
    2,819
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ściągam tego fortnite, pomimo tego, że mam pubg (nie jestem biedakiem)

    ktoś chętny popykać ze mną i wtajemniczyć mnie w gierkę?

  16. #30
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,304
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ja bym zagrał tylko nie wiem czy mój internet pozwoli, ale worth trying
    w sumie może jakiś triplet wieczorkiem @Master ; @Klamer ;

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Tibia Battle Royale
    Przez Faniaots w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post: 18-03-2019, 22:03
  2. Sprzedam Steam : PUBG , CS : GO , ARK SURVIVAL , Hurtworld
    Przez Panek w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 04-09-2018, 01:28
  3. The Culling - Battle Royale x Hunger Games
    Przez maslo w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 11-04-2016, 03:14
  4. Sprzedam PS Vita 3G/WiFi + All Stars Battle Royale + akcesoria
    Przez cherryq w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 26-11-2014, 09:19
  5. Darmowy sklep internetowy, darmowy serwer
    Przez Dawox w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 11-12-2012, 15:29

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •