Reklama
Strona 49 z 52 PierwszaPierwsza ... 394748495051 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 721 do 735 z 768

Temat: Fortnite: Battle Royale (taki lepszy pubg i darmowy)

  1. #721
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    I to wygląda tak, że po zgodnie po prostu wychodzisz z mapy i dołączasz do kolejnej rozgrywki? Mam jeszcze pytanie odnośnie awatara. Tuż po zainstalowaniu losowo dostałem jakąś czarną murzynkę, ale nie mogąc znaleźć opcji zmiany po prostu zagrałem. Przed kolejną mapą miałem już mężczyznę Indianina. Czy awatary są całkowicie losowe to czasu wykupienia jakiejś skórki?

  2. #722
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Jest jeszcze playground gdzie jak padniesz to od razu się respisz, ale tam po 4 osoby w jednej gierce są.

    Jeśli chodzi o skórki to jest trochę darmowych, np w PlayStation powinien być taki mudzyn z Afryka, musisz w PlayStation store go znaleźć i wtedy będziesz mieć. Jest też np dla posiadaczy twitch prime, a to też można mieć darmowa wersję próbną więc też dostaniesz free. No i dla posiadaczy fortnite save the world też są dwie skórki, no ale same stw już darmowe nie jest. Poza tym skórki można kupować za vbucksy, albo kupić karnet i z karnetu zdobywać skórki.
    A tak to masz losowo chyba rotacja 6 skórek.

    Zamiast kupować XXXX vbucksow to polecam dać te 50zl za ratowanie świata, dwie legendarne skórki od razu dodajesz a vbucksy o wartości 50zl to się tam łatwo zarobi w kilka dni.
    Ja ogólnie zaczynałem od pvp a teraz już gram praktycznie tylko w stw, w pvp tylko tyle co misję tygodniowe zrobię i nic więcej
    Ostatnio zmieniony przez moth : 30-07-2018, 14:26

  3. Reklama
  4. #723
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A tak pokrótce czym się różni STW od podstawowej wersji? Mam na myśli jakie kluczowe tryby dochodzą i co tobie się najbardziej podoba. Szukam czegoś prostego, niezobowiązującego. A jak to 5 dych kosztuje to już w ogóle śmiało można zaryzykować.

  5. #724
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    No save the world to jest zupełnie co innego niż pvp. Masz misje 1-4 osób, klasę soldier, ninja, constructor, outlander, dużo podklas, dużo broni i pułapek do których sobie musisz zdobywać schematy i je ulepszać. A same misję to trochę takie Tower defense, niby wszystko można wybić z broni, ale w trudniejszych misjach, bardzo przydatne jest budowanie jakiś tuneli z pulapkami, trzeba sobie kombinować co będzie najefektywniejsze na danym terenie żeby wytrzymać kilka minut ataki zombie, np. Można dawać pułapki które będą je zrzucac z w jakies dziury jeśli akurat mamy obok siebie dziury.
    Najlepiej sobie włącz na kilka minut jakiegoś streamera, to mniej więcej sobie zobaczysz jak to wygląda.
    Ogolnie bardzo proste ale też duże możliwości. Nie trzeba tryhardowac, mozna po prostu włączyć jakąś szybką misję, trochę podbudowac, albo postrzelac, albo pozbierać zasobów.

  6. #725
    Avatar Firimaru
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Polska
    Posty
    208
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Panowie fortnite mi sie zwalił, potrzebuje pomocy. ostatnio przez przypadek chyba zablokowalem dostep do internetu do apki epic games i nie moge jej odpalic, tak samo jak glownej strony epic... innym wszystko dziala a ja nie wiem jak to naprawic

  7. #726
    Avatar Tathar
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Kaj chcesz
    Posty
    347
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Od dzisiaj można grać w Fortnite na telefonach z androidem, na tą chwilę ograniczony dostęp dla Samsungów w sklepie Galaxy Apps, więcej info tutaj https://www.spidersweb.pl/2018/08/fo...xy-note-9.html
    ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ ʜᴀʀᴅᴇʀ, ʙᴇᴛᴛᴇʀ, ғᴀsᴛᴇʀ, ᴅᴏɴɢᴇʀ ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

  8. #727
    danjelek

    Domyślny

    noo bez kitu budowanie na tym bedzie zajebiste, prawie jak zbudowanie liczydla w minikrafcie

  9. #728
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Widziałem jak se ludzie na ipadach napierdalaja to Pozdro żeby ktoś z polski chociaż w połowie tak dobrze grał na pc

  10. #729
    Avatar DJ Mrozu
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    485
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    gra ktoś teraz?
    nick: MROZU TEN ZNANY

  11. #730
    Avatar Timon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    z pod bloku
    Wiek
    34
    Posty
    588
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Tutaj chyba już nikt nie gra, a szkoda... :cry:

  12. #731

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    ja gram ale nie lubie squadow
    ew jeszcze duo przejdzie
    Rbng

  13. #732
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    a po co grac jak epic zabija gierke spierdolonymi zmianami??

  14. #733
    danjelek

    Domyślny

    Juz nikt nie gra, bo kazdy skonczyl 12 lat

  15. #734
    Avatar Kuzyn
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    875
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    I tak pozdro, że temacik tyle stron nabił xD

  16. #735
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    z każdym sezonem gracze byli coraz lepsi, teraz wbijam po 3 miesiącach do gierki, same kurwa boby. a tryby specjalne to chyba tylko dla ludzi ktorzy pierwszy raz gierke włączają, szczególnie ten z kryształową lamą. po 2 minutach w gierce zostaje 20 solo graczy mimo ze to squady, i kazdy z nich to jest poziom "który przycisk kliknąć żeby zbudować schody"
    FoV spierdolili chuj wie czemu, fpsy miałem takie zjebane że to szok, ale ogarnąłem se ustawienia i jest teraz już stabilnie, ale są okazjonalne freezy po kilka sekund.
    itemki nowe to w ogole dla mnie
    jak kiedys z hunting rifle trafiałem wszystko to teraz w bobaska co bez sprinta biegnie miałem problem, o awp czy auto to już w ogóle szkoda mówic. ale dodali jakąś 1hit snajperke dziwna rzecz, głośna strasznie. dodali jakiegoś scara z tłumikiem który ma celność jak scar z 1 sezonu czyli 100%. jakieś rifty że musisz cały czas pilnować nieba bo inaczej w dowolnym momencie możesz kogoś miec na plecach(ale zawsze audio jest i widac gdzie ktos sie riftuje wiec w sumie nie jest to jakies broken). są też takie zajebiste granaty które odrzucają cie na kilometr i nie dostajesz obrażeń przy upadku a jak jakaś budowla jest to się przez nią przebijasz. no to jest mój ulubiony itemek w całej gierce teraz, daliby tryb w którym by one co chwile lecialy to bym chyba tylko w to grał. nie wiem jaka teraz jest meta ale jak dla mnie nowy scar+heavy pompa+p90+granaty i fajnie jest wtedy. snajperki kompletnie nie warto podnosić z tego co zauwazylem.
    ogólnie to od wczoraj gram i se wbiłem właśnie 100 poziom karnetu, wszystkie wyzwania w jeden dzień luźno się robi. ale na 6 sezon tez biore pakiet 25 poziom karnetu na start bo jednak nudna na dluzsza mete ta gierka, a bez tego to trzeba zrobic chyba z 40-50 daily misji

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Tibia Battle Royale
    Przez Faniaots w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 45
    Ostatni post: 18-03-2019, 22:03
  2. Sprzedam Steam : PUBG , CS : GO , ARK SURVIVAL , Hurtworld
    Przez Panek w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 04-09-2018, 01:28
  3. The Culling - Battle Royale x Hunger Games
    Przez maslo w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 11-04-2016, 03:14
  4. Sprzedam PS Vita 3G/WiFi + All Stars Battle Royale + akcesoria
    Przez cherryq w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 26-11-2014, 09:19
  5. Darmowy sklep internetowy, darmowy serwer
    Przez Dawox w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 11-12-2012, 15:29

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •