Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: rzepka, kolano, ból, help

  1. #1

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    176
    Siła reputacji
    8

    Domyślny rzepka, kolano, ból, help

    czesc wczoraj w trakcie przepychania sie z kolega upadlem a nastepnie bardzo mozliwe, ze przeskoczyla mi rzepka, gwaltownie wyprostowalem noge, rzepka wrociila na miejsce a ja odczuwalem tylko lekki ból, 5min pozniej stalo sie dokladnie to samo rzepka przeskoczyla a ja wyprostowalem noge, doszedlem do domu o dziwo jakos bardzo kolano nie bolalo, dzisiaj obudzilem sie z bolem kolana i z trudnoscia wyprostowania nogi, kolano jakby spuchlo.
    isc jeszcze dzisiaj do lekarza czy to zwykle skutki po tym wszystkim?

  2. #2

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Do chirurga albo lepiej do fizjo

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Znajomemu kiedyś rzepka wyskoczyła, jak grał w piłkę. Niedawno źle zrobił krok i mu się woda zebrała w kolanie i musiał do szpitala jechać. Ogólnie nic ciekawego i nie można tego lekceważyć.

  5. #4
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @luk72 ;

  6. #5
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,851
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Idz do ortopedy i to mozliwie szybko. Kolano chujowa sprawa i nie powinienes tego lekcewazyc. Mialem podobna sytuacje (tylko ze gralem w noge a nie jakies przepychanki xd) i bawie sie juz z kolanem kilka lat u lekarzy ;d Obstawiam ze mozesz miec cos w łakotka tak z autopsji. Aczkolwiek nie jestem lekarzem wiec najlepeiej udac sie do takowego

  7. #6

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    176
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Witam to znowu ja, panowie historii ciag dalszy, bylem tylko na sorze mialem zdjecie na ktorym wedlug faceta nie bylo zadnych zmian, ale dal mi nazwe jakiegos zimnego okladu + masc zebym kupil i polecil zebym poszedl do fizjo. Sprawy jakos tak sie potoczyly, ze do speca nie dotarlem, a kupilem tylko te specyfiki. efekty szybko przyszly kolano z dnia na dzien lepiej wygladalo.
    Jakis czas temu poczulem, ze przemieszcza mi sie taka jakby kuleczka przy kolanie, czuje to przez skóre jak dotykam, do faceta w koncu musze pojsc, macie jakies pomysly co to?


    A i czasem wraca na swoje miejsce i juz dobrze wszystko lata xD
    Ostatnio zmieniony przez jopek500 : 03-04-2018, 21:48

  8. #7
    Avatar Alex Hope
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    4,302
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj jopek500 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam to znowu ja, panowie historii ciag dalszy, bylem tylko na sorze mialem zdjecie na ktorym wedlug faceta nie bylo zadnych zmian, ale dal mi nazwe jakiegos zimnego okladu + masc zebym kupil i polecil zebym poszedl do fizjo. Sprawy jakos tak sie potoczyly, ze do speca nie dotarlem, a kupilem tylko te specyfiki. efekty szybko przyszly kolano z dnia na dzien lepiej wygladalo.
    Jakis czas temu poczulem, ze przemieszcza mi sie taka jakby kuleczka przy kolanie, czuje to przez skóre jak dotykam, do faceta w koncu musze pojsc, macie jakies pomysly co to?
    Kurwa typq, wypierdalaj jak najszybciej do specjalisty, pisałem tutaj już o moim znajomym i to nie są żarty.
    Za chwilę będą takie sytuacje, że źle postawisz nogę i będziesz miał cały dzień zjebany, bo w szpitalu ci będą ściągać wodę z kolana.

  9. #8
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Sprawy się potoczyły, o chuj xD
    Dzieciaczku , nawet nie wiesz jaka krzywdę sobie robisz, wypierdalaj robić zdjatko i prywatnie w jakiejś klinice niech ci to obejrzy, bo na sorze to się można obsrac z beki co najwyżej
    Ostatnio zmieniony przez w00z : 03-04-2018, 23:17
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Kwa hialuronowy - zaszczyk w kolano
    Przez Tibiarz w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post: 29-06-2017, 19:55
  2. opaska na kolano"uciek
    Przez damianslca w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 23-11-2016, 17:57
  3. League of Legends BOL- czyli wszystko o braku godnosci
    Przez Skrzypas w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post: 12-01-2016, 17:11
  4. Ból
    Przez Masterrossi w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 29-05-2008, 19:46

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •