Reklama

Pokaż wyniki sondy: Czy grałbyś na tego typu serwerze?

Głosujący
58. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • tak, grałbym na poważnie

    17 29.31%
  • tak, grałbym dla zabawy

    22 37.93%
  • nie

    19 32.76%
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Tibia Server 6.4

  1. #1
    Avatar korejwo
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    75
    Siła reputacji
    19

    Domyślny Tibia Server 6.4

    Witajcie.

    Jakiś czas temu zaczęliśmy z bpawel10 rozwijać serwer Tibii pod wersję 6.4. Stworzyliśmy własny edytor mapy, prosty panel tworzenia i edycji postaci, potworów, wspieramy połączenie MySQL, w skrócie mamy już przygotowane bardzo dużo, a będziemy mieli jeszcze więcej.


    Z uwagi na to, że zajmujemy się także innymi rzeczami czas na wersję alfa jeszcze nadejdzie. Jednak już teraz jesteśmy ciekawi Was, drodzy forumowicze, czego byście najbardziej oczekiwali od tego typu serwera? Aktualnie na serwerze staramy się jak najbardziej odtworzyć mechanikę gry z tamtych czasów pomimo bardzo szczątkowych informacji i trudnego do nich dostępu.

  2. #2

    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    27
    Posty
    271
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Załóżmy że byłby to odwzorowana real tibia (w 70-80%) , to na pewno low rate :P , braku jakiegoś shopa gdzie cc się kupuje itp (pacc co najwyżej, lub jakiś outfit)

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Genway
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,758
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ile to juz widzialem takich projektow xD

  5. #4
    Avatar korejwo
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    75
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Takich, czyli pod 6.4? Możesz podlinkować jakieś najlepiej zapowiadające się swego czasu?

  6. #5
    Boruciarz

    Domyślny

    6.4 nie ma sensu

  7. #6
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    a może highrate, łatwy serwer, ludzie by się pobawili na zapewne pobugowanym serwerze (bo nie ma co liczyć, że przy pierwszym starcie wszystko będzie ok)
    wątpie, że jakaś sensowna ilość osób wejdzie na 6.4 lowrate, a na highrate sam bym wszedł ze zwykłej ciekawości jak wyglądała wtedy tibia
    lowrate jak dla mnie nawet na idealnie odwzorowanym serwerze bez bugów niezbyt wypali, no chyba, że wprowadzalibyście z czasem updaty, ale jednak większości bliżej do 7.4, a nawet 8.0, także bardziej bym celował w highrate, taki serwer ciekawostka, jakieś wary, pobawić się chwilę i reset (elo eloth) niż do poważnego grania

    a co do takich projektów, to kojarzę, że coś było na 6.0 i okolice 3.0 xD ale szukać mi się nie chcę
    Ostatnio zmieniony przez jaxi : 16-08-2017, 15:13

  8. #7
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    w 6.4 było wprowadzone Edron bodajże czyli z pacca już jakaś kasa by była, fajny pomysł ale tak myślę że raczej niszowy. Już kiedyś tu był projekt, sporo było w nim robione ale ucichło/wypalił się.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  9. #8
    Boruciarz

    Domyślny

    Ale po co w ogole taki serwer? ja rozumiem, że nostalgia, sentyment i tak dalej, ale kurwa każda tibia przed 7.2 jest niegrywalna i nalezy ją traktować jako eksperymentalny projekt, który ma się rozwijać. Jaki sens ma gra, w której możesz się w każdym momencie wylogować jeśli ktoś cie zacznie bić, gdzie nie możesz napisać do kolegi/obcego ingame i wiele innych dyskwalifikujących aspektów. A i juz pomijam to, że ta gra wyglądała wtedy jak gówno i to śmierdzące.

  10. #9
    Avatar abaahul
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    257
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    co znaczy "grałbym na poważnie"? XD ja myślałem że gra się wyłącznie dla zabawy ^.^
    Keep calm and say ALLAHU AKBAR

  11. #10
    Avatar korejwo
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    75
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Serwer właśnie z nostalgii i sentymentu, będzie to projekt, która ma się rozwijać w ramach tego samego klienta.

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jaki sens ma gra, w której możesz się w każdym momencie wylogować jeśli ktoś cie zacznie bić
    Generalnie na takie uwagi czekaliśmy. Projekt postaramy się odtworzyć dość wiernie, aczkolwiek z modyfikacjami jak ta cytowana powyżej. Wg mnie gra na poważnie (dowolna gra, niekoniecznie Tibia) zaczyna się wtedy, gdy zdam sobie sprawę z długiego czasu jaki jej poświęciłem, a i tak dalej mnie do niej ciągnie, co nie zmienia faktu, że dalej jest to tylko gra i gra się dla zabawy :)

  12. #11
    Avatar Hotarti
    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Śląsk
    Posty
    4,468
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    a na jakiej tibi bylo pvp w dp i smierc kasowala ci caly lvl? w takie cus bym pogral xD
    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ciekawe czy opierdalanie galy jest fajne
    Bo lizanie cipa to nie ma dużo możliwości, a przy paruwie można nieźle rzeczy tworzyć

  13. #12

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    43
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jaki sens ma gra, w której możesz się w każdym momencie wylogować jeśli ktoś cie zacznie bić, gdzie nie możesz napisać do kolegi/obcego ingame i wiele innych dyskwalifikujących aspektów.
    Część funkcji z nowszej Tibii jesteśmy w stanie dodać za pomocą komend. Wspomniane wyżej prywatne wiadomości da się wysyłać, wpisując na początku *nick*:

    Tibia Server 6.4-zrzut-ekranu-2017-08-16-18.02.51.png

  14. #13
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Hotarti napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a na jakiej tibi bylo pvp w dp i smierc kasowala ci caly lvl? w takie cus bym pogral xD
    Taka wersja to 1998/99, czyli wersja 3.0~ gdzieś, a 6.4 to wjazd Edron czyli rok mniej więcej 2001-02.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  15. #14
    Avatar Timon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    z pod bloku
    Wiek
    34
    Posty
    588
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    W pierwszej chwili postawiłbym na coś w rodzaju pvp, 4 profesje teamu A i 4 profesje teamu B, albo free for all. Nie ma co się na mapach skupiać na razie. Zaczynało się grać na takich grafikach :)

  16. #15
    Avatar Kyrgios
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    90
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    6.4 z low rate wg mnie też nie wypali bo to była chujowa ograniczona Tibia, te 7.2 - 7.8 też chujowo wyglądały dla mnie najlepsza Tibia była jak wprowadzili Svargrond wtedy też poprawili trochę grafikę i te postacie i niektóre moby nie wyglądały jak gówno to chyba przy 8.0 albo 8.1 było i do momentu update z Yalahar gierka była zajebista więc 8.0/8.1 x1 i cały świat gra w Tibie!

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 28
    Ostatni post: 15-08-2020, 10:01
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 21-03-2018, 06:06
  3. http://Ots-List.org - Tibia, Ots, Open Tibia Server List
    Przez otservlist w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post: 06-08-2017, 13:39

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •