Reklama
Strona 48 z 48 PierwszaPierwsza ... 38464748
Pokazuje wyniki od 706 do 715 z 715

Temat: -- INFORMACJA I ZAPOWIEDŹ GROUND-ZERO -- UNIKATOWY MOD DO TIBII - DEUS EX 2D "SEKTA"

  1. #706
    Tibia Niszczy

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak
    Aha czyli pies uwazasz nie ma na torgu fanow? bo jak tak myslisz to rzeczywiscie by tu sie przydal psycholog

    Mój kumpel ma tu konto tak btw.

  2. #707

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz online
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Jestem bardzo dobrym kumplem Psa z rl'a i byłem go dzisiaj odwiedzić na poranne piwko. Pokazałem mu temat ze swojego konta i Pies potwierdził, że @Tibia Niszczy ; to nie jest jego konto, ale kojarzy tego koleszke bo kiedyś go miał w znajomych na fb, ale okazało się, że on jest satanistycznym kodowcem i Pies jako prawdziwy polak katolik go ze znajomych usunął i nie chce o nim słyszeć.

    Tutaj na potwierdzenie słów Psa filmik który mi podesłał:



    Wyraźnie widać bo avatarze, że ten Tibia Niszczy to satanistyczny kodowiec, który podszywa się pod prawdziwego fana, pewnie po to, żeby go potem niszczyć.

    Nie damy się na to nabrać!!!!!1

  3. Reklama
  4. #708
    Tibia Niszczy

    Domyślny

    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jestem bardzo dobrym kumplem Psa z rl'a i byłem go dzisiaj odwiedzić na poranne piwko. Pokazałem mu temat ze swojego konta i Pies potwierdził, że @Tibia Niszczy ; to nie jest jego konto, ale kojarzy tego koleszke bo kiedyś go miał w znajomych na fb, ale okazało się, że on jest satanistycznym kodowcem i Pies jako prawdziwy polak katolik go ze znajomych usunął i nie chce o nim słyszeć.

    Tutaj na potwierdzenie słów Psa filmik który mi podesłał:



    Wyraźnie widać bo avatarze, że ten Tibia Niszczy to satanistyczny kodowiec, który podszywa się pod prawdziwego fana, pewnie po to, żeby go potem niszczyć.

    Nie damy się na to nabrać!!!!!1
    Potwierdzam ze hello kitty to demon. Skąd znasz psa?

    Avatar wszystko pokazuje tez nienawidze jak dzieciom wpajaja hk do głowy.
    Ostatnio zmieniony przez Tibia Niszczy : 21-10-2017, 16:07

  5. #709
    Avatar Nosikamyk
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Rzeszów
    Wiek
    32
    Posty
    1,479
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jestem bardzo dobrym kumplem Psa z rl'a i byłem go dzisiaj odwiedzić na poranne piwko. Pokazałem mu temat ze swojego konta i Pies potwierdził, że @Tibia Niszczy ; to nie jest jego konto, ale kojarzy tego koleszke bo kiedyś go miał w znajomych na fb, ale okazało się, że on jest satanistycznym kodowcem i Pies jako prawdziwy polak katolik go ze znajomych usunął i nie chce o nim słyszeć.

    Tutaj na potwierdzenie słów Psa filmik który mi podesłał:



    Wyraźnie widać bo avatarze, że ten Tibia Niszczy to satanistyczny kodowiec, który podszywa się pod prawdziwego fana, pewnie po to, żeby go potem niszczyć.

    Nie damy się na to nabrać!!!!!1
    jasny gwint przeciez to jest ryszard petru

  6. #710
    Tibia Niszczy

    Domyślny

    Cytuj Nosikamyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jasny gwint przeciez to jest ryszard petru
    To już ten Rysio z nowoczerskiej jeździ na wózku. Ale wpierdol chyba dostać musiał i to mocno.

  7. #711
    Avatar Mistrz
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    959
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Widac, ze tibia niszczy to inna osoba jakis troll 2/10 ale teraz wyobrazam sobie taka oto sytuacje, ze okazuje sie, ze to jednak pies, matuesz smolko, ktory po prostu udaje tak dobrze kogos innego po czym nagle okazuje, ze pies i cala historia tworzona od lat okazuje sie jednym wielkim trollem, a tak naprawde mateusz smolko to normalny czlowiek, a wszyscy tutaj dali sie zwyczajnie zbaitowac geniuszowi zla
    One thing I ask from the Lord,
    this only do I seek:
    that I may dwell in the house of the Lord
    all the days of my life,
    to gaze on the beauty of the Lord
    and to seek him in his temple.

  8. #712
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,872
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Tibia Niszczy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Aha czyli pies uwazasz nie ma na torgu fanow? bo jak tak myslisz to rzeczywiscie by tu sie przydal psycholog
    Nie nie ma fanow bo robi chujowa muzyke.

  9. #713
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    15,990
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Mistrz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Widac, ze tibia niszczy to inna osoba jakis troll 2/10 ale teraz wyobrazam sobie taka oto sytuacje, ze okazuje sie, ze to jednak pies, matuesz smolko, ktory po prostu udaje tak dobrze kogos innego po czym nagle okazuje, ze pies i cala historia tworzona od lat okazuje sie jednym wielkim trollem, a tak naprawde mateusz smolko to normalny czlowiek, a wszyscy tutaj dali sie zwyczajnie zbaitowac geniuszowi zla
    pies był już znany jako syn kononowicza na długo przed zarejestrowaniem na torgu

    https://www.sadistic.pl/syn-kononowicza-vt183915.htm

    pogooglajcie sobie "unixstyle297", pod tym nickiem kiedyś działał pies

    ale ten tibia niszczy to faktycznie może być jakiś chujowy troll kogoś innego

  10. #714
    Tibia Niszczy

    Domyślny

    Pies here.

    Nienawidzę partii Tuska. Tyle w temacie. Banujcie to konto. Nie da się mnie zatrzymać jak będę chciał to podłączenie się pod torga 20 kontami. Rap nawijki i część historii jest prawdziwa. Zniszczył mnie System i za to nienawidzę platformy. Kodowce to są pizdy tępe tak jebane w mózg że kurwa nie zdzierze tego. Sandra była moja dobra kumpela. Wytrzeszcz to spoko człowiek który myślał że ja chcę naswinic pod jego klatką. Ciacho to aferzysta o którym już nie chce wspominać i nie mam siły na tego karakana. Uśka to dobra koleżanka Sandry. Klaudia to Laseczka która przypadkowo poznałem na koszeniu trawników jak wychodziła na spacer z psem. Wszystko było szeroko objęte ścisłym trollingiem. A ja jestem normalnym człowiekiem i czasami lubię sobie robić bekę z czegoś co jest po uszy śmieszne. Koniec. Nie zamierzam rezygnować z kariery rapera. Do listopada. Pa.
    Ostatnio zmieniony przez Tibia Niszczy : 21-10-2017, 18:56

  11. #715
    Avatar Decretis
    Data rejestracji
    2004
    Wiek
    31
    Posty
    4,907
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Zamykam do czasu aż NEWPDX INCORPORATED DARKBLUE wyda grę (moda). Widzimy się pomiędzy 2020-2023. Z fartem ziomeczki.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 65
    Ostatni post: 28-04-2018, 10:25
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 08-03-2014, 03:25
  3. [9.54] drop loot on ground
    Przez Mefistoteles w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 27-06-2012, 15:26
  4. Lag i informacja "Upłynął limit czasu żądania".
    Przez viionc w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 11-06-2012, 14:11

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •