Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: GrandPrix Kartingowe

  1. #1
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny GrandPrix Kartingowe

    Brał być może ktoś w takim czymś udział bądź ma kogoś znajomego? Jest coś takiego organizowane w Białymstoku przez jeden tor, ale już 2 rundy się odbyły więc musiałbym czekać na kolejne GrandPrix. Jeżeli tak to jak wrażenia, w jaki sposób wygląda wyścig zazwyczaj bo pewnie każdy tor inaczej (ale w sumie regulamin powinien być chyba jeden wszędzie taki sam), w jaki sposób wygląda sam wyścig? I jak to wychodzi cenowo? Ostatnio byłem parę razy na tej atrakcji i mi się w chuj wkręciła, do tego okazało się że całkiem niezłe czasy wykręcam (będąc nie skromnym to od zawsze wiedziałem że mam jakieś tam zacięcie sportowe) i chciałbym się zmierzyć z kimś poważniejszym a nie znajomymi którzy przesiadają się z 70 konnych mazd/toyot/opli i na pierwszym zakręcie hamują do 0. A na filmikach na youtubie nic konkretnego nie znalazłem

  2. #2
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Ja mam znajomego jest 3 albo 4 krotnym mistrzem polski w gokartach, GSMP i teraz walczy na Poznaniu gdzie też jest ileś tam krotnym mistrzem.

    Drogi sport trzeba mieć dużą wiedzę mechaniczną, nie licz na team to nie w tym kraju chyba xD Musisz zadbać sam o sprzęt znać budowę silnika regulaminy wszystkie załączniki :] Nie jest to takie hop siup przynajmniej kiedyś tak nie było nie wiem jak teraz ale mogę go coś popytać ale on jeździł z 10 lat temu w gokartach na MP

    Chyba że to jakaś taka zabawa to wtedy masz od nich sprzęt tylko płacisz i jedziesz ale to tylko dla zabawy chyba dobre. Sam często jeżdżę na gokarty ale już za stary jestem aby coś osiągnąć.
    Ostatnio zmieniony przez Urlak : 01-08-2017, 23:08
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Chodzi bardziej o zabawe, ale taka powazniejsza gdzie musisz i chcesz wymagac od siebie jak najwiecej zeby rywalizowac.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •