Reklama
Strona 2 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 60

Temat: XXIII Przystanek Woodstock 2017

  1. #16
    Avatar Bazan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,909
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Bede na woodzie od srody wieczora.
    Jak ustalicie godzine spotkania to postaram sie wpasc na chwile chociaz ale nic nie obiecuje :D
    Dreaming by drumming. ˆˆ™

  2. #17

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Ja zaraz wyruszam, jak coś to jak zwykle jestem pod telefonem:

    Jak będę na miejscu to spróbuje ustalić jakiś dzień i godzinę i zapostuje w temacie. Gdybym miał do kogoś dzwonić - podawajcie mi tutaj lub na PW lub SMS swoje numery (piszcie kim jesteście, tj. nick albo "ja z torga")
    Ostatnio zmieniony przez Przemo : 05-08-2017, 12:52
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Bazan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,909
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Nervarien ; Co tam jak tam wbijasz na meeting torgowy? xD
    Z tego co widze - obrocili mala scene, i chyba powiekszyli teren bez alkoholu przed duza scena? :/ Bezsens w chuj z tym zakazem alkoholu pod scena
    Ostatnio zmieniony przez Bazan : 01-08-2017, 10:11
    Dreaming by drumming. ˆˆ™

  5. #19
    Avatar Jerem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Warszawka
    Wiek
    29
    Posty
    2,440
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ja na wooda bede zmieniał nr bo do starego telefonu nie wchodza mi małe karty, także @Przemo ; będę pisał smsa.
    @Bazan ; nie wierze, że będą tego przestrzegać tbh. ale mi to tam nie przeszkadza, sam niewiele zwykle pijam na woodzie.

  6. #20
    Avatar Bazan
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    1,909
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    @Jerem ; niestety przestrzegaja na tyle ile sie da, sprawdzaja torby etc

    W krotkich spodenkach i koszulce nie wniesiesz
    Dreaming by drumming. ˆˆ™

  7. #21

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Proponuję spotkanie jutro, tj. 04.08(piątek). Godzina 12:00, miejsce - wioska piwna przy gastrostrefie koło bungee. Stoliki, na samym końcu.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  8. #22
    Avatar Hexolic
    Data rejestracji
    2012
    Wiek
    31
    Posty
    424
    Siła reputacji
    12

  9. #23
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj Bazan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tego co widze - obrocili mala scene, i chyba powiekszyli teren bez alkoholu przed duza scena? :/ Bezsens w chuj z tym zakazem alkoholu pod scena
    już rok temu był ten cyrk i przestrzegali tego jak tylko mogli, nie wiem w sumie w czym im to przeszkadzało, ale oni zawsze coś ciekawego wymyślą
    aczkolwiek dało się to przeżyć na dobrą sprawę
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  10. #24
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    bylem w tym roku pierwszy raz sprawdzic czy naprawde jest taki syf, smrod i brud jak to wszedzie wypisuja
    kurwa, jest gorzej

  11. #25

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    727
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bylem w tym roku pierwszy raz sprawdzic czy naprawde jest taki syf, smrod i brud jak to wszedzie wypisuja
    kurwa, jest gorzej
    Ale zle sie bawiles ? :)

  12. #26
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    no tak srednio bym powiedzial, dopchac sie z miejsca a do b przepychajac przez tabuny ludzi to XX minut, wszedzie kolejki tez na XX minut, caly czas trzeba patrzec pod nogi zeby nie wlezc w kaluze szczochow/talerz niedojedzonego jedzenia/inne gowno (szczegolnie kolo wioszki kryszny pole minowe talezow do polowy pelnych chuj wie czego) xd
    caly czas pilem browary ktorych mialem zapas w torbie podrecznej a mam tak ze pije piwsko to co chwile chce mi sie szczac, a ze nie lubie szczac po krzakach to wlasnie ta moja zabawa wygladala tak:
    idziemy gdzies, mija 10 minut na droge, posluchalismy muzy 15 minut, polowie zaczyna chciec sie lac, idziemy do toiow, mija 10 minut na droge, 10 minut wachania szczochow w kolejce i tak non stop

    najlepsza akcja jak siedzialem se na dupie juz nie pamietam przed ktora scena ale chyba ta glowna, z 10-15 metrow przed barierkami w takim miejscu ze jeszcze cos tam bylko slychac i widac na telebimach, ale bylo na tyle daleko ze stosunkowo bez tloku. na barierkach wisialy rozne banery i co grupka ludzi przechodzila tamtedy, to zawsze 1 czy 2 ziomeczkow szlo sie tam odlac do rogu i byla tam zajebista kaluza szczochow. za jakis czas przyszli jacys ludzie z ochrony czy cos i te barierki normalnie przesuneli czy nawet czesc pozabierali i za 20 minut normalnie po tej kaluzy szczochow chodzili/skakali ludzie XD

    ogolnie impreza to takie wiejskie dozynki w skali 1000:1, za chuj nie moje klimaty, a jak zobaczylem banery refugees welcome to zenadlem
    Ostatnio zmieniony przez cowboy : 05-08-2017, 22:44

  13. #27
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj cowboy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no tak srednio bym powiedzial, dopchac sie z miejsca a do b przepychajac przez tabuny ludzi to XX minut, wszedzie kolejki tez na XX minut, caly czas trzeba patrzec pod nogi zeby nie wlezc w kaluze szczochow/talez niedojedzonego jedzenia/inne gowno (szczegolnie kolo wioszki kryszny pole minowe talezow do polowy pelnych chuj wie czego) xd
    caly czas pilem browary ktorych mialem zapas w torbie podrecznej a mam tak ze pije piwsko to co chwile chce mi sie szczac, a ze nie lubie szczac po krzakach to wlasnie ta moja zabawa wygladala tak:
    idziemy gdzies, mija 10 minut na droge, posluchalismy muzy 15 minut, polowie zaczyna chciec sie lac, idziemy do toiow, mija 10 minut na droge, 10 minut wachania szczochow w kolejce i tak non stop

    najlepsza akcja jak siedzialem se na dupie juz nie pamietam przed ktora scena ale chyba ta glowna, z 10-15 metrow przed barierkami w takim miejscu ze jeszcze cos tam bylko slychac i widac na telebimach, ale bylo na tyle daleko ze stosunkowo bez tloku. na barierkach wisialy rozne banery i co grupka ludzi przechodzila tamtedy, to zawsze 1 czy 2 ziomeczkow szlo sie tam odlac do rogu i byla tam zajebista kaluza szczochow. za jakis czas przyszli jacys ludzie z ochrony czy cos i te barierki normalnie przesuneli czy nawet czesc pozabierali i za 20 minut normalnie po tej kaluzy szczochow chodzili/skakali ludzie XD

    ogolnie impreza to takie wiejscie dozynki w skali 1000:1, za chuj nie moje klimaty, a jak zobaczylem banery refugees welcome to zenadlem
    W koncu rzetelny opis tego FESTIWALU.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  14. #28
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    a nie mogą dostawić toytoyów?

  15. #29
    Old-Era

    Domyślny

    no to impreza dla cweli lewakow ogolnie i slyszalem o kursie wiazania hidzabu to juz wgl, kazdy kto tam stal instant do pieca do oswiecimia

  16. #30
    Avatar cowboy
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    9,594
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    ogolnie to jak tak se mysle to logistycznie ten festiwal rozplanowalo chyba jakies uposledzone dziecko w ramach podzieki za pomoc od owsiaka
    kurwa, postawione po 30+ toiow w paru miejscach, przez co zazwyczaj trzeba zapierdalac do nich ladny kawalek, wiekszosc ludzi szcza gdzie popadnie bo im sie nie chce zapierdalac no i kurewsko jebie szczochami juz z daleka.
    zamiast porozstawiac to w jakis mniejszych grupkach po kilka (3-5?) kibli w wiekszej ilosci miejsc, zeby tak nie walilo i zawsze bylo blisko to nie, po co xd

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzedam MacBook Air 2017 i5 8gb 128gb ssd, 2017
    Przez Torg User w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 21-02-2019, 21:25
  2. XXI Przystanek Woodstock 2015
    Przez matek697 w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 223
    Ostatni post: 20-07-2016, 12:51
  3. XX Woodstock 2014
    Przez Knight123 w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 381
    Ostatni post: 24-03-2015, 23:37
  4. Woodstock 2013
    Przez WlochatyOdkurzacz w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 457
    Ostatni post: 17-08-2013, 12:03
  5. Przystanek Woodstock
    Przez WlochatyOdkurzacz w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 457
    Ostatni post: 28-06-2012, 13:33

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •