Reklama
Strona 4 z 4 PierwszaPierwsza ... 234
Pokazuje wyniki od 46 do 56 z 56

Temat: Yerba Mate

  1. #46
    Avatar Jah-Jah
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Toruń
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Chciałem spróbować tego wynalazku. Co dokładnie kupić na początek? Oczywiście nie jakies extra-delux zestawy bo nawet nie wiem czy mi się to przypodoba ;p
    @udarr @Tatasek


  2. #47
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Jah-Jah napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chciałem spróbować tego wynalazku. Co dokładnie kupić na początek? Oczywiście nie jakies extra-delux zestawy bo nawet nie wiem czy mi się to przypodoba ;p
    @udarr @Tatasek
    no to kup najprostsza bombille za 10zł bo zakładam, że jakiś kubek pewnie masz, no i susz oczywiście, potem sobie dokupisz lepszą bombille jak te będzie się zatykać i jakieś bardziej fancy naczynie
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  3. Reklama
  4. #48
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Teraz na poważnie czy yerba serio tak fajnie pobudza i czy podnosi cisnienie? Kawy nie pijam jedynie okazjonalnie jak muszę ale średnio w 1/3 przypadków źle się czuje po wypiciu kawy nie wiem czym o jest spowodowane z pewnoscią skokiem ciśnienia a druga sprawa że mi kawa nie smakuje. Herbata jest smaczna ale nie daje efektu pobudzenia dlatego z rana zawsze wale gorzką z w chuj duża ilościa cytryny żeby mi sie mózg obudził ale chętnie bym sie przerzucił na yerbe jak faktycznie daje fajne efekty i twardy po niej stolec.

  5. #49
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,692
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Teraz na poważnie czy yerba serio tak fajnie pobudza i czy podnosi cisnienie? Kawy nie pijam jedynie okazjonalnie jak muszę ale średnio w 1/3 przypadków źle się czuje po wypiciu kawy nie wiem czym o jest spowodowane z pewnoscią skokiem ciśnienia a druga sprawa że mi kawa nie smakuje. Herbata jest smaczna ale nie daje efektu pobudzenia dlatego z rana zawsze wale gorzką z w chuj duża ilościa cytryny żeby mi sie mózg obudził ale chętnie bym sie przerzucił na yerbe jak faktycznie daje fajne efekty i twardy po niej stolec.
    dziala tak samo jak kawa ze wzgledu na zawartosc kofeiny
    wiec bedziesz pobudzony i skoczy ci cisnienie.

    z wlasnego doswiadczenia moge ci jednak powiedziec ze ja tez zle sie czuje po kawie, ale to raczej jest bol brzucha anizeli samopoczucie - po yerbie mnie brzuch nie boli a czuje sie pobudzony. osobiscie jak mam sie zabrac do pracy to czasem sobie wypije, ale nie przesadzam bo mam problemy z cisnieniem.

    inna sprawa ze yerba smakuje jak gowno, o wiele gorzej niz kawa (chociaz ja np lubie smak kawy).

  6. #50
    Avatar Tatasek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Posty
    2,358
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    jesli chodiz o smak kawa wygrywa w przedbiegach, yerba smakuje jak napar z petów

  7. #51
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    to chyba sobie odpuszcze te yerbe jak gownianie smakuje i zostane przy moich herbatkach z cytryną

  8. #52
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ja polecam rano po wstaniu wypić z 3 szklanki wody na czczo, od razu człowiek lepiej się czuje i muł znika

  9. #53
    Avatar mtk
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    280
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    ma ktoś link do tych badań z których wynika że wśród koneserów yerby jest 2 razy więcej homoseksualistów?

  10. #54
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj mtk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ma ktoś link do tych badań z których wynika że wśród koneserów yerby jest 2 razy więcej homoseksualistów?
    Nie trzeba nawet badan robic. Yerba byla dawniej przeznaczona dla biedoty, ktorej nie bylo stac na kawe, a ze woda w slumsach byla skarzona i jebala fekaliami to musieli ją jakoś zabarwić. Obecnie smakosze yerby dzielą się na brudnych narkomanów oraz hipsterów, którzy obnoszą się z tym spedalonym rytuałem na swoich insta story a potem wrzucają na IG fotki glinianych kubków wypełnionych szlamem

  11. #55
    Boruciarz

    Domyślny

    vailandur od kiedy egzamin gimnazjalny napisal zaczal troche madrzej pierdolic

  12. #56
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Dobra, mysle, ze temat zostal wyczerpany
    /zamykam

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Jaka yerba do nauki?
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 22-02-2020, 23:11
  2. Yerba Mate
    Przez Dawox w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 22-10-2017, 01:11
  3. Mocna yerba mate
    Przez Halunek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post: 11-08-2015, 17:57

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •