Reklama
Strona 2 z 6 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 59

Temat: Yerba Mate

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    11

Domyślny

#Nigger
    Jeżeli tak to bez mojej wiedzy, ew. w pracy do dyspenserka z wodą coś dyspują xD.

Najpierw foteczki
    IMG_20170727_131449[1].jpgIMG_20170727_131511[1].jpgIMG_20170727_131717[1].jpg

Paragwajska jednak, a nie brazylijska. W sumie to tam jeden hcuj. To tego no, macie foteczkę dla porównania po lewo ta specyficzna, po prawo zwykła yerba z guaraną i jest jednak różnica. Sporo jest tego pyłu który zostaje w gębie jakby się makowca szamało, dla smaku raczej tego nie piję - ale nawet na potężnym kacu jak wydudnie taką szklanę pół litrową, albo litrową to jak czuję się jak Jezus na ziemi świętej xD. Bo tak szczerze powiem że ta zwykła po prawo na mnie nie działa, tam może delikatnie po kilku kubkach przy tym specyfiku wszelakie oczekiwania wobec tego zielska zostały spełnione. Także jeżeli kawka nie działa, energole - zachęcam do kupna.

Ziomerki znalazłem paragon 32,90zł xDD i jednak 500g a nie 400g - pamięć absolutna.

Data rejestracji
    2012
    Siła reputacji
    8

Domyślny

Ideentyczną paczkę dostałem w zestawie z tykwą tylko że ta yerba smakuje jak gówno potem kupiłem też czystą yerbe w sklepie z herbatami i smakowała 100 razy lepiej

3. Reklama
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    18

Domyślny

no to jest zwykła taragui czerwona i to z gałązkami, fajnie wchodzi jako terere ale rosamonte jest 2x mocniejsza imho, ps ładnie cię wydymali jak 33zł za to płacisz, u mnie 20zł, a mi ten pył jakoś nie przeszkadza, może masz jakąś bombille kiepską albo źle pijesz np. mieszasz?
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 27-07-2017, 14:06
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Data rejestracji
    2005
    Położenie
    ด้้้้้็็็็็้้้&#
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Kurczę, co ja bym dał, żeby mnie yerba kopała tak jak pierwsze kilka razy :P Jak pierwszy raz wypiłem to się czułem jak po małej ścieżce rly, teraz wchodzi jak herbata bardziej :\

btw pijecie z tej śmiesznej tykwy? Ja to dostałem w zestawie, ale wkurwiłem się na to gówno.. teraz pije w zwykłym kubku polecam 10/10, przynajmniej można dobrze umyć xD

a ta targui energia wyżej to jest syf, wypiłbyś Cruz De Malta Despalada czerewoną to bys poczuł pierdolnięcie. Neistety chyba jej już nie produkują (?) w każdym razie bardzo dawno jej nei widziałem w żadnym sklepie. Btw Jeśli ktoś jest z wawy to polecam sklep na rolniczej, są same yerby i akcesoria.

Mi jeszcze ostatnio polecali to:
    https://szczyptaswiata.pl/product-pol-9615-Pizca-del-Mundo-Iguacu-yerba-mate-klasyczna-500g-ORGANIC-FAIR-FOR-LIFE.html
    https://szczyptaswiata.pl/product-po...-FOR-LIFE.html
    ale troche drogie soł soł jeszcze nie spróbowałem. Ale może ktoś by chciał spróbować
    znów się widzimy

Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    18

Domyślny

ja od początku piję w normalnym kubku ok 320ml i nie widzę potrzeby kupowania czegoś innego, z tykwą mi się bawić nie chce, palo santo małe i drogie a ceramiczne to jak kubek...

po krótkim czasie kopa się nie czuje tak jak za pierwszym razem prosto w mordę ale efekt pobudzenie działa i to najważniejsze
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Bombilla normalna, metalowa , jak piję nie mieszam - na początku tylko jak zaleję. Rosamonte miałem okazję spróbować u ziomeczka, ale nie podeszła. Z resztą na początku każda yerba smakuje paskudnie także ten xD
    Na necie patrze ona w cenie +30zł, więc tam tez jeden chuj z resztą i tak nie oddam bo działa i jest lux.

Wracam do pytania do ziomeczków którzy już dłużej piją yerbe, o co chodzi z tymi snami xD

Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    14

Domyślny

ta yerba na poczatek bedzie prawilna? nie pijam kawy w ogole nie wyjebie mi serducha?

Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    18

Domyślny

Może byc jak każda xd jak przewidujesz że nie będzie ci smakować miks z popielniczki to spróbuj brazylijskiej Green Mate, tam nie ma pyłu i w smaku jest delikatna, nie dymiona.

Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Bydgoszcz
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Macie jakiś poradnik jak to parzyć ico kupić na początek? Czy wystarczy kubek i ta śmieszna słomka?

Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj Pacyfic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Macie jakiś poradnik jak to parzyć ico kupić na początek? Czy wystarczy kubek i ta śmieszna słomka?

cejrowski to najlepiej wytlumaczyl

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania