Reklama
Strona 2 z 7 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 98

Temat: Albion Online

  1. #16
    Old-Era

    Domyślny

    szybko wyjebala orzelka xD
    https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/al...c-uczciwej-gry
    topowe gildie juz odchodza z gry

  2. #17

    Ekspert: League of Legends Meo jest teraz offline
    Avatar Meo
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,868
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Dajcie znać jak będą jakieś niusy co do tego, czy faktycznie rip. Myślałem, żeby pograć.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Jah-Jah
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Toruń
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Mam konto na sell w razie potrzeby


  5. #19
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    gra strasznie syf, jak wychodzily pierwsze testy to sledzilem na streamach xD a teraz jeszcze pay2win.
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  6. #20
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Meo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dajcie znać jak będą jakieś niusy co do tego, czy faktycznie rip. Myślałem, żeby pograć.
    Nie gram w głównym mieście, w którym wykupują typki podobno wszystko i nie ma to na inne miasta najmniejszego wpływu póki co. Zaczekał bym na twoim miejscu chociaż tydzień, u nas w gildii wszyscy graja, jedynie jeden typek wystawił legendarny item na aukcje, dużo drożej się sprzedał niż średnia i dostał bana za handel z goldsellerami lub coś w tym stylu, ale myślę, że się to wyjaśni.
    Ostatnio zmieniony przez boryss : 08-08-2017, 09:47
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  7. #21
    Avatar Askarnoh
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    586
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Z tego co czytalem i pytale to news z dupy wziety :d graczy ciagle przybywa.

    Szczerze to pierwszy raz mam taka zajawke na gre od czasow 5 lat temu pokemonow :d

    Kuje zbroje i rozwoze po miastach i zarabiam tone kasy, zaczalem robic artefaktowe ale ludzie nie kupuja i duuzo hajsu zamrozilem :d ogolem gra spelnienie moich oczekiwan, moge craftowac juz t6 plytowe i od dzis zaczynam jezdzenie po czerwonych terenach :D

  8. #22
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Askarnoh napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tego co czytalem i pytale to news z dupy wziety :d graczy ciagle przybywa.

    Szczerze to pierwszy raz mam taka zajawke na gre od czasow 5 lat temu pokemonow :d

    Kuje zbroje i rozwoze po miastach i zarabiam tone kasy, zaczalem robic artefaktowe ale ludzie nie kupuja i duuzo hajsu zamrozilem :d ogolem gra spelnienie moich oczekiwan, moge craftowac juz t6 plytowe i od dzis zaczynam jezdzenie po czerwonych terenach :D
    Nie jest to news z dupy. Miałem gościa w gildii który został zbanowany ponieważ sprzedał legendarny itemek za 1kk jakiemuś jeleniowi, a ten Item był warty 70. Koleś skończył z banem na następne 100 lat i banem na IP za używanie exploita w grze (system wyłapywał takie coś na handlu, ale ten Item został sprzedany na AH, co zostało uznane za gold selling i wykorzystanie łuki w grze podobno). W caerleon wszystkie sklepy z tego co wiem wykupione przez typków kupujących golda z kradzionych kart kredytowych. Gildia Iron~ chciała z tym zawalczyć i wydała na to około 2-3k $$, lecz nie dała rady.
    Aczkolwiek żadnego wpływu na rozgrywkę to nie ma, niestety często Albion jest offline (ja gram wieczorami i może raz spotkałem się żebym nie mógł grać), podobno ddosy
    Myślę, że za kilka dni będzie można ocenić czy to ma realny wpływ na gre
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  9. #23

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    384
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    czemu to miałoby w jakikolwiek sposób wpłynąć na rozgrywkę? chinskie farmy najbardziej przeszkadzaja najwiekszym gildiom, bo to one musza z nimi konkurowac, a zwykly, przecietny gracz w zaden sposob tego nie odczuwa. developerzy na 100% tez beda z tym walczyc w jakis sposob, bo skoro sprzedaja golda to zabieraja im zysk. farmy golda byly, sa i beda w kazdym mmo i nigdy nie znikna.

  10. #24
    Old-Era

    Domyślny

    Cytuj muttant napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu to miałoby w jakikolwiek sposób wpłynąć na rozgrywkę? chinskie farmy najbardziej przeszkadzaja najwiekszym gildiom, bo to one musza z nimi konkurowac, a zwykly, przecietny gracz w zaden sposob tego nie odczuwa. developerzy na 100% tez beda z tym walczyc w jakis sposob, bo skoro sprzedaja golda to zabieraja im zysk. farmy golda byly, sa i beda w kazdym mmo i nigdy nie znikna.
    no to zobaczysz co sie stanie jak administracja nie powstrzyma goldfarmerow, bedzie jak w silkroadzie albo w metinie gdzie za golda nic nie kupisz bo jest go tak duzo ze jest nic nie warty

  11. #25
    Avatar Klamer
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    17
    Posty
    2,819
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    byłem strasznie nakręcony na grę, ale nie dość, że gra jest b2p, to jeszcze trzeba mieć premmium - kto wymyślił taki spierdolony model płatności xD?

  12. #26
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no to zobaczysz co sie stanie jak administracja nie powstrzyma goldfarmerow, bedzie jak w silkroadzie albo w metinie gdzie za golda nic nie kupisz bo jest go tak duzo ze jest nic nie warty
    A o czym ty w ogóle piszesz? Kupiłeś chociaż grę, że gadasz o goldfarmerach? x-DD Aż zawroty głowy mam, jak widzę twoje pierdolenie
    @Klamer ;
    Premium kupić za kasę w grze to kwestia posiadania postaci t4-t5, trochę mózgu i 5 dni po 30minut dziennie gry.
    Twórcy twierdzą, że jest to stworzone po to, by wartość silvera nie spadała. No i oczywiście kupujesz gold z marketu za silver, który zarabiasz w grze. Cena golda w stosunku do silvera jest zależna od sytuacji na serwerze.
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  13. #27
    Old-Era

    Domyślny

    Nie kupiłem gry, owszem, ale widać ile botów jest dostępnych do pobrania, ile silvera wybotowanego jest juz u gold farmerow (miliardy) no i jak bardzo duza przewage mozna zdobyc kupujac golda za $$ nad graczami ktorzy tylko kupili gre i nie wkladaja w nia kasy. Przypominam ze jest to gra buy2play, taki system moze dzialac w grach free2play ale nie tu. Also gierke streamuje 1000 osob na twitchu to ciekawe jaki maja online, 10k?

  14. #28
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie kupiłem gry, owszem, ale widać ile botów jest dostępnych do pobrania, ile silvera wybotowanego jest juz u gold farmerow (miliardy) no i jak bardzo duza przewage mozna zdobyc kupujac golda za $$ nad graczami ktorzy tylko kupili gre i nie wkladaja w nia kasy. Przypominam ze jest to gra buy2play, taki system moze dzialac w grach free2play ale nie tu. Also gierke streamuje 1000 osob na twitchu to ciekawe jaki maja online, 10k?
    Jaka przewagę maja nad tymi graczami jeśli się można spytać? W jaki sposób to rzutuje na balans rozgrywki? Znam ludzi, którzy w 2 tygodnie po starcie serwera zarobili nawet 50k golda, a licząc to na $ w pakietach po 10k golda wychodzi to 250$. W jaki sposób? Kontrola rynku w każdym mieście, przewożenie towarów, przetwarzanie ich itp. Ci ludzie nawet nie mieli wbitego t4 zbieractwa, a zarabiali niesamowite kokosy dzięki temu, że znali rynek. Typek z gildii miał kilka kartek A4 zapisanych cenami każdego surowca w każdym mieście o różnych godzinach xDD
    Jedyne znaczenie to miało na samym początku gierki, bo duże gildię hardcorowych graczy (które nawet jakby nie zainwestowały byłyby na topie) mogły się rozwijać
    Teraz to można nawet na yt znaleźć walki GvG czy na Hellgate, gdzie ludzie w t4 rozklepują kozaków w t6+
    Czemu dyskutuje w tym temacie najwięcej osoba, która nawet nie kupiła gry?

    @edit
    A co do tych botów to
    1. Nie spotkałem jeszcze żadnego chyba
    2. Późniejsza rozgrywka toczy się jedynie w strefach PvP z full dropem, więc mimo wszystko taki bot byłby średnio szkodliwy
    Ostatnio zmieniony przez boryss : 09-08-2017, 16:38
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  15. #29
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj boryss^^ napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    2. Późniejsza rozgrywka toczy się jedynie w strefach PvP z full dropem, więc mimo wszystko taki bot byłby średnio szkodliwy
    Mysle ze bylby zbawieniem dla graczy ktorzy szukaja swoich ofiar xD

  16. #30
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Gra ma się aktualnie dobrze, goldsellerzy chyba wybici, żadnych zmian w ekonomii z tego powodu, ddosów już praktycznie nie ma, przez ostatnie 3 doby był raz ddos w godzinach 2-4 w nocy.
    Zapraszam do gry ;]
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Albion Online
    Przez Gniewny w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 06-09-2017, 08:58
  2. [Poradnik] [Spis] Online Storage & Online File Sharing Free!!! (serwisy)
    Przez Kadd Flaw w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 29-06-2007, 14:10

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •