Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Tibia 10.0 nowy Bot

  1. #1

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    8
    Siła reputacji
    0

    Domyślny Tibia 10.0 nowy Bot

    Witam,

    Już od dobrych 2 lat nie gram aktywnie w Tibie, jednak dalej w niej siedzę tylko w nieco inny sposób.

    Zajmuję się tworzeniem botów pod większość klientów gry. Ostatnio miałem dość sporo wolnego czasu i postanowiłem napisać coś nieco bardziej zaawansowanego.

    HxBot działa na zasadzie Klient -> Serwer, jest szybki i pobiera mało CPU. Swoją drogą jest nieco zbliżony do Magebota, większość funkcji została jednak mocno usprawniona oraz dodano nowe.

    Szukam osób do przetestowania ich w różnych warunkach, pod kątem środowiskowym jak i technicznym.

    Oto kilka z nich:

    - Antipush + Pushmax (pod klawisz + myszkę);

    - Szybkie leczenie, Leczenie innych;

    - Auto hur, Mana Shield i inne kondycje;

    - Zaawansowane leczenie Parala;

    - Kontrola naszych multi klientów;

    - Combo ue/sd/spell;

    - Auto trenowanie mlv (hold position + shop buy + drink + cast spell) ;

    - Podstawowe alarmy;

    - Xray

    - Advertising

    - Ponad 20 dodatkowych Shortkeys (SDLAST, PARAMAX, FBOMB, ERING, FASTSSA, MWTARGET, EXIVAT i wiele innych)



    Przeglądając forum w krótkim czasie znalazłem ponad 15 tematów z linkami zewnętrznymi, tym bardziej jeżeli chodzi o dobrze nam wszystkim znane PandoriumX

    Poniżej zamieszczam link do mojego tematu na tamtejszym forum, nie widzę potrzeby przepisywania całej treści tutaj biorąc pod uwagę, że każdy edytor tekstu jest inny.

    HxBot - PandoriumX



    Wszelkie pytania proszę zamieszczać w temacie.



    Pozdrawiam,

    Rif

  2. #2

    Data rejestracji
    2009
    Posty
    605
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Jest sens tworzyć coś nowego w obliczu zagłady botów z uwagi na wejście battleeye i brak dalszego rozwoju tibia 10 ?

  3. Reklama
  4. #3

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    8
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Moim zdaniem jest, zwłaszcza że nie został on stworzony pod Real-Tibie tylko OTS, które wciąż mają się dobrze.
    Trzy czołowe serwery Hexera, Aurera i Shivera gdzie po 18.00 gra 3000os to dobre środowisko właśnie dla takiego bota.
    Działa też zapewne na innych mniej licznych ze względu na powtarzalność silników-ots.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [ELF BOT]Server Save a bot?
    Przez Samouwielbienie w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 05-03-2010, 18:23

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •